Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Моля за мнения относно Samsung Galaxy J5
#1

Здравейте,нека хората имащи или използвали въпросния телефон да споделят мнението си за него,как се държи,бъгове и т.н. Имам намерение да си го купя,но нека по запознатите да споделят мнение.Благодаря предварителноSmile
Цитирай
Аксесоари
#2

Батерията е много издръжлива.
АКо прежалиш гаранцията и го руутнеш и разкараш самсунг шитните, ще останеш още по-доволен.

За парите си е супер.
Цитирай
#3

Благодаря за отговора,телефончето вече е купено и наистина е доста добре от към батерия,дизайн,цена.
Цитирай
#4

Пусни му проверка за нов софтуер, днес са го пуснали Smile
~280-380mb
Цитирай
#5

Някъде прочетох, че имало забиване на камерата или поне така били чели от там, където аз го прочетох. Big Grin
Някакви такива проблеми да има или нещо друго като проблем? Хубаво ще е да кажат хората, които са го ползвали няколко месеца, защото като нов надали ще прави някакви проблеми.

Като гледам снимки правени с телефона хич не са зле особено за тези пари, а прави и хубаво видео стига човека да знае как да го прави.
Как стои с прегряването по време на игри? Гледах едно клипче и видях, че след натоварване с тежки игри стига макс до 40 градуса, което си е в рамките на нормалното.


Някой пробвал ли ето тази врътка?
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=54246

Жалко, че у нас не се продава версията с 16 GB, а само с 8 и това ако става горе ще е до някъде решение, но се иска root.
Цитирай
#6

С камерата никакви проблеми, прилично снима, като за апарат за 350лв.
Цитирай
#7

Да, то това ясно, а и човека който ще го ползва не е с претенции към качествени снимки. Ще правя подарък и гледам да е горе долу добър телефона, а от това, което чета за сега е така. Само ме притеснява малката вътрешна памет, но до някъде това ще се реши с външна карта памет.
Цитирай
#8

При мен се появи проблем с мобилния интернет. Както върви и сякаш зависва, налага ми се да премина през двете карти за да тръгне пак,много е дразнещо. Понеже само на едната карта имам интернет мисля да разменя слотовете да видя дали ще се оправи.
Цитирай
#9

Доста хубаво моделче за парите .За нет и фейсче и някоя програмка друга е супер и камерата е добре .

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
#10

И за игри става, но не прекалено тежки разбира се.
Цитирай
#11

Здравейте, исках да попитам как е звукът на Samsung Galaxy J5 от високоговорителя? Някъде четох, че бил доста тих. Могат ли да се пропускат повиквания?
Цитирай
#12

(2016-08-08, 14:26:19)Lancelot написа:  Здравейте, исках да попитам как е звукът на Samsung Galaxy J5 от високоговорителя? Някъде четох, че бил доста тих. Могат ли да се пропускат повиквания?

Не, звука е добър няма да пропускаш повиквания =)
Цитирай
#13

невероятен комплект
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)