Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Redmi 3 - Флаш с MiFlash/ Отключване/ Рековъри/ Флашване на Ром
#51

Пробвах с кабела и зарядното което дойде с кутията. Не ми се рискува да го отварям , може би , ще пиша да го върна.
Цитирай
Аксесоари
#52

Oсвен с тези от кутията пробвай и с други, или го включи директно в комп. Може само зарядното да е било развалено
Цитирай
#53

Пробвам и с други , със зарядни които 100% работят , но отново не се включва, пробвах и с кабел от компютъра. Странното е ,че имаше батерия и като задържа и извибрирва
Цитирай
#54

OСтави го 2 часа на 100% работещо зарядно. Ако не тръгне се свържи с човека/фирмата от който/която е взет телефона
Цитирай
#55

(2016-09-02, 11:44:33)DonPesho написа:  Пробвам и с други , със зарядни които 100% работят , но отново не се включва, пробвах и с кабел от компютъра. Странното е ,че имаше батерия и като задържа и извибрирва
Във фастбут влиза ли?
И от къде си?

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай
#56

От София съм и не , ами нищо не мога да направя тей като никакви клавишни комбинации не работят за да направи нещо различно от вибрация.
Цитирай
#57

Махни мемори картата. После задръж бутона за усилване надолу и след това задръж бутона за включване. Не ги пускай докато не видиш картинката фастбут. Около 15-20 сек. Излизането става със задържане на бутона за вкл . За по дълго време . Възможно е в картата да е проблема
Цитирай
#58

Пробвах, всъщност едва ли е от картата тей като я взех нова и видях ,че е празна преди това. Пробвах и това което ми каза, но едниственото което получавам е вибрации , нищо повече.
Цитирай
#59

Празна е батерията. Недей да се бавиш повече с тестове. Връщай го или пробвай дам да го отвориш
Цитирай
#60

В интерес преди малко успях да го отворя. От сега насетне какво обаче мога да направя. Иначе не знам как ще успея с връщането , телефона го взех от TinyDeal и им пратих онзи ден имейл но още нямам отговор.
Цитирай
#61

Трябва да еидиш как се разкача батерията от платката и да я закачиш пак. Гледай клипове с разглобяване
Цитирай
#62

Гледах , то е едно като лентово кабелче , махнах го и след това пак го закачих ама без промяна
Цитирай
#63

Пак не зарежда?... Значи може и батерията да е умряла. Лошо. Няма как да се тества, освен някок съгражданин да ти услужи с неговата
Цитирай
#64

Добре де, може да си се изчерпал от въпроси и отговори...
Все пак да те питам...
Какво става като оставиш тела да да се зарежда няколко часа?
Ако е закачен към компютъра с и държиш пауър бутона и надолу постоянно какво става?
Много странно, аз мисля че ако му влиза ток, трябва да можеш да влезеш във фастбут!

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай
#65

Ама за какво му е фастбуут. В смисъл какво ще направи от него при заключен буутлоудър.
Цитирай
#66

Сега си спомням,че и аз имах подобен проблем, но той бе след неуспешно префлашване. Нито фаст бут нито рекъвъри. Бях сигурен обаче, че батерията ми бе на 100%, защото преди да почна процедурата я заредих.  Ако си сигурен , че не е от батерията, народни трите клавиша (вкл. Звуци) и ги задръж заедно за продулжително време дори след първото вибриране. Когато завибрира през секунда 2. ги пусни и после само бутона за включване.   Но  suffer. вероятно е прав и нямаш батерия или близък на това хардуерен дефект.  

Едит.. А фатбут е да се провери функционалността на телефона. Да не излезне софтуерен проблема. При полоение, че не е от батерията
Цитирай
#67

При редми 3 нали има режим от който се избира къде да влезеш: fastboot, recovery, dowload....
Цитирай
#68

Закачих го към компютъра , стоя няколко часа , след това пак пробвах , всевъзможни комбинации за натискане и пак тва вибриране само. За съжаление нямам познат с такава батерия, вече тотално съм отчаян и мисля да го занеса на сервиз, но едва ли ще има надежда.
Цитирай
#69

Откъде си
Цитирай
#70

От София
Цитирай
#71

Ето, сега ти трябва софиянец с Redmi 3, кпйто иска да си отвори телефона за тест на батериите. Процедурата е безопасна
Цитирай
#72

То наистина е безопасно и го отворих, обаче не знам дали самата батерия изобщо може да се изкара от телефона. Пък и едва ли ще намеря някой Big Grin
Цитирай
#73

Може да се изкара. Ама идеята е да се закачи друга все пак. Или тази да се сложи в друг телефон, з а да видим дали там зарежда. Ако беше от пловдив и имах редми 3, можеше да разчиташ на мен за теста
Цитирай
#74

Добър вечер,
благодаря на всички за положеният труд по темата. Моля за отговор на два въпроса:
Т1. рябва ли преди да поискам разрешение за отключване да съм флашнал с Дев Ром или мога да го направя и в момента?
2. До колкото разбрах тези стъпки касаят след получаване на разрешение или греша? (т.е. мога да флашна веднага - или поне да опитам Smile)
Предварително благодаря!

Xiaomi Redmi 3x
Цитирай
#75

Разрешение по всяко време можеш да поискаш, но за самото отключване, ако не мине със стейбъла ще трябва да слагаш дев
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)