Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

РОМ за китайски таблет - Uberoid WM8650 1.5.5 HoneyCombMOD v10.1

todorki написа:
djoro написа:Това което виждам не ми харесва!
Но пък намерих тема за твоя модел-[box]ttp://www.slatedroid.com/topic/9975-apple-i-pad-flytouch-201-88-fast-256mb-google-market-youtube-work/[/box]
[box]http://www.androidtablets.net/forum/gome...1-6-a.html[/box]
Благодарско,това което виждам на първия линк,като скрийншотове,напомня зверски на моя таблет...довечера ще прочета темите,да видим какво пишат колегите

Колега,може вече да ставам нахален,но от къде да изтегляBig Grinownload WM216BE6,по нататък по темата автора е дал линкове за други версии...но за тази не видях.
Гугъл преводача превежда ужасно,ако някой помогне само със стъпките за флашване с по-добър превод,също ше ми е от голяма полза.
Благодаря
Регистрирай се и сваляй-[box]http://www.androidtablets.net/forum/gome...1-6-a.html[/box]

Samsung galaxy i 5500 Android 2.3.7 Cyanogen Mod 7.2.0 v.1.8 -728 Mhz ----Nokia 6210 HelloOX2----Wonder Media 8650 Uberoid v 11 beta 3 Huawei U8500 CyanogenMod 7.2
Цитирай
Аксесоари

ей кажете ми спешно слагам ром на WM8650 китайските но тъча нее фред бутам 1 друго се пуска плс кажете ми
Цитирай

А какво правя ако след флашването дисплея избщо не се включи ? :Д
Цитирай

Ozzy89 написа:ей кажете ми спешно слагам ром на WM8650 китайските но тъча нее фред бутам 1 друго се пуска плс кажете ми
Калибрираш го! Lock Confusedtupid: :wall:

Samsung galaxy i 5500 Android 2.3.7 Cyanogen Mod 7.2.0 v.1.8 -728 Mhz ----Nokia 6210 HelloOX2----Wonder Media 8650 Uberoid v 11 beta 3 Huawei U8500 CyanogenMod 7.2
Цитирай

Имам следният проблем:инсталирах uberoid v 12 (7).Безименият китаец се държи учудващо добре :thumbup: ,но не мога да се логна в скайп,да публикувам във фейсбук(или където и да е другаде) и така и не успях да сложа плейър,който да отваря филми със субтитри.Приемам всякакви съвети.

Angry
Цитирай

Колеги един познат има е този таблет ама не можем да намерим инфо за него и дали можем да му качим нещо "кюстъм ром"
на линковете дето сте дали как да проверим модела на таблета не работят
на таблета не можем да качим скайп, е-биси плеъра и много други неща - пише че не са съвместими, таблета е със сандвича 4 и нещо

ето го животното
http://dx.com/p/c0710-7-0-capacitive-and...8gb-140500

благодаря предварително

П.П. Видях в последствие че този ром е за таблети с чипсет на VIA 8650 и за други не става или ако стане няма да работят доста работи, поне някъде го напишете че е за такива таблети с този процесор
Цитирай

кое не пишело? погледни заглавието на темата ?? Smile
Цитирай

Дали ще стане ромванет о и роотването за MPMAN таблет ?

OWNER OF
[highlight=#00FF33]Sony[/highlight] [highlight=#00FFCC]Ericsson[/highlight] [highlight=#99FF00]Xperia X8[/highlight][highlight=#000000] |ICS CM9| SandwichChoco[/highlight]
Цитирай

Daffyroth написа:Дали ще стане ромванет о и роотването за MPMAN таблет ?

Не.Виж темата за твоя таблет.

Angry
Цитирай

vangnay написа:Вече има V12 1.5.7 final на www.techknowforum.net, регистрираш се и теглиш.
Там можеш да намериш отговор на всичко за което можеш да се сетиш.
Пробва ли го,има ли някакви проблеми?На мен постоянно се опитва да ми се включва,до като не го изключа напълно.Иначе е шаренко Smile .Мислех,че някое приложение се опитва да се включи,но явно е било от настройките на екрана,които не съм променял,но явно така са били заложени(през 30с да се стартира дисплея).
Цитирай

Качил съм 1.5.7 V12.1/27септ2012.
Държи се много добре и нямам никакви ядове.
Единствената забележка е, че след стартиране на таблета ( или пускане след заспиване) WIFI-то не се закачва самичко, а трябва да си го пуснеш от настройките. Иначе връзката е много стабилна.
На моя таблет (M009S) преместих WIFI блока, така че антенката му да е извън металното покритие на тач-скрина и нивото ми се вдигна с около 6-10db (според WIFI анализатора), което си е около два пъти по-добре.

ПП. Пропуснах да напиша, че според писаното в тамошния форум, с тази версия някои таблети имат проблеми при работа с 3G стик, но аз не съм ползвал и не мога да кажа нищо.
Цитирай

Здравейте,
дали можете да ми помогнете?
На приятелка са и подарили mini-pc:
ks-umpc102vd
VIA-VT8650
10"
Windows Embedded CE 6.0 (лицензиран, заедно с машинката)
Стартира с GoNomad
Беше на френски, оправих му регионите на английски.
Всичко му работи много добре, НО няма българска клавиатура (руска има).
Обърнах нет-а, но не можах да се справя.
На етап съм да му кача Андроид, но тук дискутирате WD8650 - таблет!
Ако беше мой да съм се пробвал 100 пъти, но не е.
Ще съм благодарен за някакви насоки.
Поздрави.

LG Optimus One/2X/G - Lenovo Vibe X2/Shot - Huawei P30/P60 Pro
Цитирай

И за Андроид няма БГ приятел!

Samsung galaxy i 5500 Android 2.3.7 Cyanogen Mod 7.2.0 v.1.8 -728 Mhz ----Nokia 6210 HelloOX2----Wonder Media 8650 Uberoid v 11 beta 3 Huawei U8500 CyanogenMod 7.2
Цитирай

djoro написа:И за Андроид няма БГ приятел!
Напротив-има.Казва се bulgarian keyboard и се тегли безплатно от маркета.А иначе,по-добре разгледай повече из чуждите форуми дали този ром ще стане за таблета да не се получи така,че да си имате една хубава подложка за дивана.

Angry
Цитирай

kaloyans написа:
djoro написа:И за Андроид няма БГ приятел!
Напротив-има.Казва се bulgarian keyboard и се тегли безплатно от маркета.А иначе,по-добре разгледай повече из чуждите форуми дали този ром ще стане за таблета да не се получи така,че да си имате една хубава подложка за дивана.

Явно не правиш разлика между bulgarian keyboard и бг меню,а относно VIA 8650 още никой не е изревал че му се е брикнал от флаш!
А ,да ако можем да си правим нещата сами ти ще останеш без работа,добра реклама си правиш на сервиза няма що!

Samsung galaxy i 5500 Android 2.3.7 Cyanogen Mod 7.2.0 v.1.8 -728 Mhz ----Nokia 6210 HelloOX2----Wonder Media 8650 Uberoid v 11 beta 3 Huawei U8500 CyanogenMod 7.2
Цитирай

kaloyans написа:
djoro написа:И за Андроид няма БГ приятел!
Напротив-има.Казва се bulgarian keyboard и се тегли безплатно от маркета.А иначе,по-добре разгледай повече из чуждите форуми дали този ром ще стане за таблета да не се получи така,че да си имате една хубава подложка за дивана.

И за подложка няма да става!
Гледах по какви ли не форуми, но точно този модел, никой не го е модифицирал.
А не мога да експериментирам ( сега точно не ми се купува друго мини пц) Smile

На мен не ми трябва бг меню, а бг фонетична клавиатура!

LG Optimus One/2X/G - Lenovo Vibe X2/Shot - Huawei P30/P60 Pro
Цитирай

момчета аз имам един проблем, моя китаец не иска да се включи забива до логото на марката и толкова.Дали с префлаш ще се оправи ? опитвам но нещо не можа да ми копне рома на картата

My device - Z5 Sony
Other device - SonyEricsson X8 - Huawei G6 Stock
Цитирай

mitko7 написа:момчета аз имам един проблем, моя китаец не иска да се включи забива до логото на марката и толкова.Дали с префлаш ще се оправи ? опитвам но нещо не можа да ми копне рома на картата

Ще се оправи.НО:
Разархивирай файл-а някъде в компютъра.
Форматирай картата.
Ако си си с ХР,задължително стартирай CHANGER.BAT като администратор.
Като го стартираш и избереш модела,чак тогава копирай файл-а върху картата(то си те пита)
Няма начин да не стане.
Успех!!!

Angry
Цитирай

е да ама не, само мигва пише че е инсталнато и толкоз, в картата няма никой..С уин 7 съм и давам като админ

My device - Z5 Sony
Other device - SonyEricsson X8 - Huawei G6 Stock
Цитирай

Готово оправих се, инсталирах му го и работи наистина по добре, макар камерата да не работи.Все е по Добре от нищо

My device - Z5 Sony
Other device - SonyEricsson X8 - Huawei G6 Stock
Цитирай

Здравейте приятели, блокира ми операционната система. Таблета се включва, но стига само до надпис андроид и до там. та модела е Tablet PC All Winner A13 1.0GHz 8GB. параметри:
CPU: All Winner A13 Cortex A8 1.0GHz
GPU: Mali 400
OS: Google Android 4.0.3
RAM: 512MB DDR3
Internal storage capacity: 8GB
External storage: Micro SD card (up to 32GB) - not included
Screen: 9 inch 16:9 TFT LCD capacitive multi-touch panel 800 x 480 (WVGA)
Front camera: 0.3 Megapixel
Flash: Flash 10.3
Support Video Calls Online

Ако може някой да даде хелп как до го оправя. Според мен трябва да му се ъпдейтне фърмуера, но досега само неуспешни опити!
Цитирай

Здравейте колеги,преди няколко дена си закупих таблета и искам да му сменя рома.

Ето го и таблета: http://prodavalnik.com/super-promotsiya-...-i12958825

Ще съм много благодарен ако някой помогне също.
Цитирай

Здравейте, дали ще работи на моя китайски боклук понеже не го видях и ако да , кой модел да избера.
Модела е : midc407pr002, Версия андройд 4.03 , версия на ядрото 3.0.8 actions@Monia-Server$4.
Проблемът ми е следния, т.е няколко:
1-во Скайп не бачка, ама като казвам скайп имам впредвид всички възможни версии които съм намерил из нета.
2-ро Имам проблем с OpenGL , по - принцип поддържа 2.0 , но когато мине 19 fps направо затваря приложението.
3-то андроида които му е инсталиран е мн бавен, вярно е че е само с 512 рам ( 380 реални ) , но е прекалено бавен.
Таблетът е по известен с ly-fs2 , поне така ми излиза в google, но не съм сигурен дали найстина е същия модел. Мн благодаря за търпението да прочетете този пост Big Grin
Цитирай

n3v3rdi3 написа:Здравейте, дали ще работи на моя китайски боклук понеже не го видях и ако да , кой модел да избера.
Модела е : midc407pr002, Версия андройд 4.03 , версия на ядрото 3.0.8 actions@Monia-Server$4.
Проблемът ми е следния, т.е няколко:
1-во Скайп не бачка, ама като казвам скайп имам впредвид всички възможни версии които съм намерил из нета.
2-ро Имам проблем с OpenGL , по - принцип поддържа 2.0 , но когато мине 19 fps направо затваря приложението.
3-то андроида които му е инсталиран е мн бавен, вярно е че е само с 512 рам ( 380 реални ) , но е прекалено бавен.
Таблетът е по известен с ly-fs2 , поне така ми излиза в google, но не съм сигурен дали найстина е същия модел. Мн благодаря за търпението да прочетете този пост Big Grin

Този ром е само за китайци WM8650(около 80 познати модела)т.е. ако го пробваш на твоя на 100% ще го омажеш яко.
Ако таблетът ти е рутнат,пробвай да инсталираш sKYPe-то в системната директория(сваляш арк-то,качваш го на картата.местиш го в системната директория и го инсталираш от там)
Деинсталирай всички приложения,които няма да ползваш и въпреки многото негативни мнения си инсталирай task killer.На по-слаби машини върши чудесна работа.Успех

Angry
Цитирай

Здравейте, имам таблет, bly-806 но ми се струва че работи с грешка в картината на 90градуса... идея?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)