Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

РОМ за китайски таблет - Uberoid WM8650 1.5.5 HoneyCombMOD v10.1

С 26-ти Smile

| Sony Xperia S |
Цитирай
Аксесоари

След флашване с 10.1 на убероида (със син 009S ), вариант 2, wifi-то започна да се държи много нестабилно, макар че работеше криво-ляво.
Забелязах, че когато браузвам, ако не го държа нормално, а го изправя като телефон (камерата-отгоре, бекбутона-отдолу) сигнала ми се качва с една черта- да речем с 25% ( при мен модема е в друга стая на апартамента). Все едно, че чипсета с вградената си антена е монтиран неправилно завъртян на 90 градуса. Освен това и работата му съвсем се влошава като поработи малко и загрее-то се усеща на задния капак. В system/etc/wireless намалих мощността на предавателя като коригирах Txpower от100 на 20 (некъде го бях чел по форумите, само че за друг ром). Не знам дали дали е от това, но сеха си работи стабилно и като че грее по-слабо.
Най-доброт о решение е да му се турне нормална антена-нек`ъв бе монтирал такава от лаптоп и пише че е станало слънце, но не ми се разглобява.
Така че браузвайте на завъртян таблет когато е възможно.
Цитирай

Здравейте колеги,
днес на таблета си подкарах WinCE_6_RUS_for_WM8650_by_PC_USER_v.2.0
само че проблема е че тача не ми работи, някакви идей как може да се оправи, а и нямам мишка в момента да го пробвам Smile
[Изображение: IMG338.jpg]

Android LG Optimus 3D {ROM-AcuraTeam V-2.3.5 with ICS Theme} {SW-LGP920-V21d-FEB-17-2012}
http://facebook.com/LG3DBG
Цитирай

angelvuchkov написа:Здравейте колеги,
днес на таблета си подкарах WinCE_6_RUS_for_WM8650_by_PC_USER_v.2.0
само че проблема е че тача не ми работи, някакви идей как може да се оправи, а и нямам мишка в момента да го пробвам Smile
[Изображение: IMG338.jpg]
Здравей колега. За съжаление все още няма драйвер за тъча за нашите таблети и незнам дали ще има изобщо. Sad Таблета работи изключително бързо с WinCE 6! Стартира се за 5 секунди. Има и инсталиран Скайп. Но без тъч му се губи смисъла. Трябва клавиатура и мишка. Дано някой ентусиаст успее да направи нещо по въпроса. Можем само да чакаме.

Xiaomi Redmi 9C NFC [Android 10]
Xiaomi Redmi 4 PRO/PRIME [Android 6.0 Marshmallow]

Huawei HONOR 3C H30-U10 WCDMA, EMUI 3.0 [KitKat 4.4.2]
MID7 Tablet, UBEROID v12.1, Year 2011,  Still working
Цитирай

Здравейте,
Преди една седмица си купих китайско нетбукче VT8650 с WINCE 6.0, но останах страшно разочарован, защото работеше изключително бавно и повечето от приложенията не стартираха изобщо. Тази тема тука се оказа изключително полезна и успях и аз да си подкарам uberoida и сега машинката направо е съвсем различна. Изобщо не засича и е поне 10пъти по - бърза. Имам само един проблем, като си инсталирах скайпа от андроид маркет и го стартита той зарежда, но при самото логване показва грешка и ме изхвърля. Ще се радвам ако можете да ми кажете каква версия на скайп и от каде да си дръпна.
Цитирай

Пробвай с IM
Цитирай

bborisov79 написа:Пробвай с IM

Да ще пробвам, но ми се щеше все пак да си е само скайп Smile
Цитирай

За съжаление изобщо няма шанс да се логнеш в скайпа за разговор с WM8650, можеш само да чатиш.
Цитирай

може ли тъча да не ми работи с оригиналната чувствителност поради неправилна опция от онова меню с черепа Smile
Цитирай

tqnata_1 написа:може ли тъча да не ми работи с оригиналната чувствителност поради неправилна опция от онова меню с черепа Smile

да
Цитирай

bborisov79 написа:
tqnata_1 написа:може ли тъча да не ми работи с оригиналната чувствителност поради неправилна опция от онова меню с черепа Smile

да
благодаря много.Обаче пробвах почти всички опции и на 2-3 от тях работи но не знам на коя точно от тях да го оставя гледах също и книжката и кутията нищо не пише само MID (на кутията) WM8650(7")-това на книжката.Ако някой може да ми помогне благодаря предварително Smile мога да кача и снимка на таблета ако това ще помогне в търсенето Android
Цитирай

Пробвай повечето неща ако ти работят добре, го оставяй на тази опция която си уцелила.
Цитирай

Батерията ми я отчита все на 100 % и не се променя докато таблета не изгасне. Някой друг има ли го този проблем и как може да го реша ?

Xiaomi Redmi Note 9s
Цитирай

lukather написа:Батерията ми я отчита все на 100 % и не се променя докато таблета не изгасне. Някой друг има ли го този проблем и как може да го реша ?
Не си уцелил номера. Smile
tqnata_1 калибрирай дисплея. Би трябвало да се оправи.

Xiaomi Redmi 9C NFC [Android 10]
Xiaomi Redmi 4 PRO/PRIME [Android 6.0 Marshmallow]

Huawei HONOR 3C H30-U10 WCDMA, EMUI 3.0 [KitKat 4.4.2]
MID7 Tablet, UBEROID v12.1, Year 2011,  Still working
Цитирай

Здравейте колеги . В сетингс / абаут на таблета пише : model number : WonderMedia WM8650 , Android version 2.2 , Kernel version 2.6.32.9-default , Build number generic-eng2.2 Froyo Ver1.5.2020110418.072309 . Та въпросът ми е :

Кое последно да му кача , кое е най добро ? Имам руут, маркета работи ( според мен ) , но примерно игри за детето не тръгват винаги - за рисуване , оцветяване и т.н. И нещо дизайна на иконките не ме кефи Sad . След смяна на UBERDROID ще има ли разлика ?

П.С. програмата за СКАЙП ( според мен добра и практична ) е : IMO.im !

Мерси предварително за помоща .

Galaxy S8 
Цитирай

имам проблем с 1 китайски таблет в момента го продават в карфур.Та направих google акаунт влизам в маркета и като тръгвам да свалям ми дава грешка и не мога да свалям
Цитирай

Правя всичко както е описано ( с изключение на рън ас администратор- дава ми грешка и не излиза списъка с таблетите) , ако го пусна нормално , ме пита дали искам да копира , давам да и почва да трие след това изписва DONE и махам картата . Слагам я в таблета и нищо ...... този файл го няма : wmt_scriptcmd . Ако кача само нужните файлове които трябват след като ги копира - папката и този wmt_scriptcmd тръгва уж се инсталва и забива на надписа UBEROID .

Къде бъркам ?

Galaxy S8 
Цитирай

Здравейте,
Може ли да се очаква разлика в бързодействието, ако не съм уцелил точния номер при флашването?
Цитирай

Сдобих се с такова устройство, на кутията пише само Irobot Mid. При зареждане Uberoid , мисля 1.5.2 .
Да попитам flash player 10 дали тръгва, защото във vbox7 не ми отваря клипове.За skype видях, че пише , че не тръгва. Ако има начин да разбера модела ( взел съм го от др. човек, но и той не знаеше ). За мобилен интернет към мтел как се настройва (поддържа ми usb modema Huawei e 173)? Благодаря предварително.
Цитирай

В момента тегля Бета весията на Uberoid v11. Пишат, че са отстранили всички познати до момента бъгове, включително и тези с Wifi-то.
Ще пробвам, да видим...
Цитирай

Здравейте Пичове.... Имам 20 бройки китайки и сега чета тука това Юбероида е се заинтригувах много.Да кажем ,че инсталирането не е сложно ,но нека да каже някой какъв е Плюса от тази система Smile

Nokia 5800 Xpressmusic and SAMSUNG Galaxy Note II
Цитирай

vangnay написа:В момента тегля Бета весията на Uberoid v11. Пишат, че са отстранили всички познати до момента бъгове, включително и тези с Wifi-то.
Ще пробвам, да видим...


Колега дай някой линк да го дръпна.Че го намирам само в един сайт но не мога да се регна.Благодаря ти предварително.

Sony Ericsson Xperia X8 ---->LG Optimus 2X P990(android 2.3.4)---->samsung galaxy s2 I9100 (4.1.2)----> samsung galaxy S3--->Lg G3mini Android 6.0.---->>Nokia3 Android 7.1.1.....
Цитирай

Версията работи наистина по-стабилно от 10.1 ( говоря за Wifi-то ) и не ми се наложи да правя каквито и да са промеми в бат-файла, а то и не можех, щото това бе единия бъг при мен - не ми разреши рут достъп. Не можах да се спраявя с това и след ъпдейт на SU, чистене на кеша, данните и всичко к`вото се сетите. Другия бъг след префлашването бе в индикатора на батерията - при достигане до 100% вместо цифри изкара питанка. Иначе маркета е ъпдейтван е и е бая по-шарен, добро хрумване е дефолтването на Тотал командера. Иначе си е същия ланчер и вид като V10. На Антуту бенча е почти същия като десятката.
Поради тези и други бъгове линка за теглене е временно закрит до излизане на Бета3 версията, така че наи-добре изчакай излизането на финалното издание. Като излезе много внимавайте с инсталацията, понеже V11 поддържа и 512 мб рам и ако се качи грешен вариант на рама ставало некаква боза, която се оправяла само със стоков фърмуеър - така поне казват, аз не рзбирам почти нищо от това.
Цитирай

angelvuchkov написа:Здравейте колеги,
днес на таблета си подкарах WinCE_6_RUS_for_WM8650_by_PC_USER_v.2.0
само че проблема е че тача не ми работи, някакви идей как може да се оправи, а и нямам мишка в момента да го пробвам Smile
[Изображение: IMG338.jpg]

Дай повече инфо моля, как се инсталира, линкче за рома и тн.
Благодаря.

P.S.
Аз намерих една версия, но като се инсталира, таблета постоянно се рестартира при зареждането на уиндоса.
Идеи ?
Цитирай

Излезна Бета 3 версията на Убероида v11. Още не съм я тествал, но пише че бъговете от Б2 са оправени.
Можете да теглите от новия Убероид форум- www.techknowforum.net - като влезете се регистрирате и можете да ползвате много неща от там.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)