Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

РОМ за китайски таблет - Uberoid WM8650 1.5.5 HoneyCombMOD v10.1

Привет!

От няколко дни имам китайче. Като цяло добре работи с изключение на wi fi-a. Aко съм в стаята с рутера всичко е точно, но ако съм в съседната стая не може да намери мрежа. Пробвах го и на друго място и пак така, ако съм близо до антената работи, а като се отдалеча губи сигнала.
Изчетох темата и видях, че при някои този проблем се оправя с флаша, при други не.
Някой има ли наблюдение коя е най-стабилната версия на Убероид в това отношение или да сложа последната?

Честно казано малко ме е страх да не омажа пейзажа Blush

Не успях да разбера кой модел е точно.
Приемам всякакви идеи.
Цитирай
Аксесоари

Здравейте ,
имам проблем с калибрирането на китайска реплика на Самсунг 7" с
Андроид 2.2
Wonder Media WM8650
kernel 2.6.32.9
Generic -eng 2.2 Froyo Build ver. 1.57-20111230.0990739
След калибрация се появява съобщение ,че е неуспешна .Ефекта е изместена с окло сантиметър надясно сензитивност и в резултат на това най десните икони както и отключването остават недостъпни .
Потърсих из нета реалния модел на за да пробвам с друг ром , попрочетох тук темите но не разбрах дали проблема ми ще се оправи със смяна на рома или ще затъна в по-голяма каша и не смея да рискувам . Допускам и хардуерен дефект.
Ако някой има идея по въпроса или подобно преживяване моля да сподели.
Цитирай

kaloyans написа:
michael написа:Колеги дайте линк за v12 final че не мога да се логна в теча...

И аз благодаря за линка,но защо V12 не се лансира,като най-нова версия на убероид,а трябва някой да го търси случайно попадайки на мнения за него?
Заповядай:
http://www.mediafire.com/?ujs9a31xrhz46tf
Цитирай

привет да споделя и аз моя проблем таблета ми е мид7 андроид4.0.4 при включването заби стига до логото за зареждане и до там моля помагайте дайте някоя програма за префлашване на този модел таблети опитвах с най различни но не става нищо [Изображение: dscf1262_5f498_30601030.jpg] [Изображение: dscf1263_80fa6_30601031.jpg] [Изображение: dscf1264_40e8a_30601032.jpg] опитвах всевъзможни комбинации за връщане към заводски настройки и пак нищо моля помагайте благодаря ви предварително
Цитирай

^Чети! : https://www.androidbg.com/forum/topic606...bleta.html

Xiaomi 11T Pro 256GB Moonlight White
Xiaomi Mi 11 256 GB Midnight Gray
Honor View 20 128GB Sapphire Blue + Honor MagicWatch 2 42mm Agate Black
Цитирай

Можете ли да ми кажете как да кача на андроида по голяма версия,примерно (4.0.4) сега е с версия 2.2

Samsung Galaxy Note 20 Ultra & Samsung Note  8 & Samsung Galaxy S9
Цитирай

Има ли начин да се качи на Horizon M901, сигурен съм че хардиуера му е идентичен с някой от другите китайци. Има ли Android 2.3?

Doogee S30
Цитирай

Здравейте,
закупих си този таблет
http://www.ebay.com/itm/TABLET-PC-7-Mult...2307.l3998

явно са пълни боклуци.. Smile опитите му с wifi са му доста трудно и видимо го затормозяват.
Затова реших да го дам на малкия си брат, той се кефи на тъчовете.. и да си цъка talking tom и някоя друг подобна игра.
Обаче това чудо на технологията.. супер забива.. началния екран като преместя настрани цикли по 2-3-4 секунди, за да превключи на друг екран.. може ли по някакъв начин да го забързам.. няма да се ползва за интернет, а за 2-3 игри за брат ми

| Phone: hTC Sensation | ROM: Revelation v1.0.2 | kernel: SebastianFM 3.4.10@1512 MHz
| Recovery: 4Ext RC9 | Radio: 11.24A.3504.31_М |
Цитирай

Здравейте, Smile съвсем нова съм във форума. Искам да ви попитам за моят таблет Momo7 android 4.1.1
RK3066 с 2 камери. Бъгна ми се системата и сега, като на други потребители само започва да ми зарежда, а не може да се включи. Писах на китаеца и той ми каза, че трябва да кача драйверите. Даде ми някакъв китайски сайт и без да разбирам езика изтеглих каквото ми е дал на компютъра. Предполагам това са драйверите, които трябва да кача на таблета. Тук ми започват въпросите, тъй като нищо не разбирам от компютри. Huh
Трябва да разархивирам изтеглената папка на TF-SD карта ли?
А като компа ми е стар и няма вход за такава карта? Може ли чрез флашка?
Кой номер на таблета да пиша:Momo7 или на процесора?
После за да го инсталирам на таблета, само го включвам, поставям картата и трябва да ми излезнат инструкции какво да правя по нататък ли?
Извинете за въпросите, но нищо не разбирам и ще съм ви много благодарна ако ми помогнете. Wink
Цитирай

Здравейте всички, и аз като вас имам китайче - Ippo A70x 7" ( http://dx.com/p/ippo-a70x-7-tft-dual-cor...ack-226899 ) макар че никъде не пишеше какъв е точно, в графата информация за таблета пишеше само А70х, след малко ровене в гугъл установих че е Ippo. Малко се отплеснах - никъде из форума не срещнах някой с този таблет, а искам да му сменя андроида, рових из гугъл за някакъв къстъм ама няма, излизат ми само сайтове за покупка =( Някой има ли идея от къде мога да намеря някакъв ром за тая извратения, че този с който дойде се скапа тотално. Поне имам рековъри инсталирано обаче като дам Wipe cache и таблета се рестартира.....

Motorola Edge 30 Ultra
POCO X3 NFC
Nokia 7 plus (TA-1055)
Samsung Galaxy Tab A 9.7 (SM-T555)
Samsung Galaxy NOTE II stock (GT-N7100)
LG Optimus L7 Slimbean
Цитирай

Здравейте колеги нуждая се от помощя ви :capitulation: зад вчера един близик ми подари един таблет Polaroid MPC700G 7"с Android 2.2 в началото помислиш че нещо не е вред с таблета (хардуерно постоянно бъгваше) след като му дадох Factory Reset взе да бачка по добре, но нещо немога да се свържа на WIFI връзка намира ги но не се свързва :wall: . Искам да му сменя Софтуера с нещо по ново щото този Андроид 2.2 хич го няма друг приятел имаше тел.HTC Hero с Андроид 2.3 и си беше супер даже от наблудения имам предвит. За смяната на софтуер въобще незнам кое как става за пръв път използвам Андроид та нужда я се от помоща ви. Тази тема е приятна и добра за информиране обаче материала нещо е стара и повечето програми немога да ги намеря и да сваля.
ето малко повече инфо за таблета:
-micro sd cardreader
-7" Screen
-WIFI 802,11b/g
-4GB Flash
-2.2 Android
-0.3Mp Camera
-Processor:VIA8650 800MHZ, 300MHZ(DSP) 256MB
-Res: 800 X 480
-Lithium Batterij: 7.4V 1300X2 MAH
Android OS 2.2, Kernel 2.6.32, Build Number v.1.52
Благодаря ви предварително!!! :bow:
Цитирай

До колкото разбрах това е най последният firmware за тези модели ако биркам поправете ме WM8650_Universal_Uberoid_v12.1_22SEP2012-TekNotes_Leeh33_HcH

Заповядай те... http://www.mediafire.com/download/6hppcj...h33_HcH.7z
Цитирай

Тъкмо щях да питам за работещ линк за сваляне. Благодаря, efass89!

Doogee S30
Цитирай

Privileg MID 7P
Някой знае ли откъде може да се изтегли работещ и по възможност по-нов фърмуер?
Благодаря предварително.
Цитирай

Здравейте,
и аз имам проблем с един заключен таблет незнайна марка и модел. Таблета е на едно дете ,направило го е да се заключва с картинка ,после забравя комбинацията и сега иска акаунт на Гугъл за да откючи таблета. Търсих рових....модела почти не намерих само визуално. Това намерих като име Rockchip SV7612-RK2926 така изглежда визуално http://www.ebay.com/itm/Red-7-Capacitive...20df7765a0 . По характиристики прилича на Prestigio MultiReader 5274B .
Може ли да ми помогнете да го отключа ,че вече седмица се мъча ,а искам да зарадвам лапето.

Poco F3 5G Black
Цитирай

Някой да даде мнение?

Poco F3 5G Black
Цитирай

здравейте.това всичкото обяснение става ли за 10 инчов китаец МТ8850
Цитирай

Правя всичко но като вкл.таблета се зарежда дроида,не почва никаква инсталация или там да ми иска някакви стъпки.
Цитирай

Здравейте
вчера руутнах китайски таблет KB901. има ли някакъв РОМ, подходящ за този модел (тъй като не го видях в списъка на подържаните модели)?
ПП: преди да успея да го руутна, пробвах да му вляза в сервизното меню с vol- + power button, и какви ли не комбинации не пробвах - не става. как се прави това на този таблет
Цитирай

Wonder media wm8650
Android version 2.2
Kernel Version 2.6.32.9-default

Build number
generic-eng2.2 Froyo ver1.5.7

Качих му Universal Uberoid V12.1 66 номер и заспа никакви проблеми.
Ако може да помогне на някой да не се мъчи.Благодаря на другите за чийто опити прочертох.
Цитирай

Здравейте.Имам мпман 1010 таблет.Искам да го рутна и да му сложа стоковия ром,но немога да го рутна.Моля помогнете.http://www.technomarket.bg/tableti/mpman-tablet-10-1-mp1010-4-gb-dark-gr-09124797    Това е линка за модела.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)