Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Андроид 5
#1

Здравейте,предполагам,че не е за тук питането,ама имам NOTE 3 с 4,3 и искам да се кача на 5,та въпроса ми е - на андроид 5 може ли да се инсталират приложения на външна карта памет или е като кит кат,защото на 4,3 може?Благодаря.

Явно много е сложен въпроса,който е с андроид 5 при желание може да отговори.
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз съм с 5ца но мисля, че не не съм пробвал.32ГБ са ми абсолютно достатъчни, на картата памет само музика имам Smile

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
Цитирай
#3

Ако имаш предвид когато си инсталираш приложение да можеш да го преместиш на вътрешната памет , Да! Но, ако питаш дали приложенията могат да четат и пишат по External storage (външна мемори карта) нямат право. С рут се оправя.


[Изображение: Screenshot_2016_04_23_22_04_08.png]

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#4

Имам предвид като го инсталирам в паметта на телефона,дали мога да го преместя във външна карта памет?
Цитирай
#5

(2016-04-23, 22:08:28)rado__8 написа:   Но, ако питаш дали приложенията могат да четат и пишат по External storage (външна мемори карта) нямат право. С рут се оправя.

Здрасти , Радо с коя програма се оправя да четат  . Ако помниш де ,че темата е старичка . Smile

GT-I9205 Galaxy   6.3   
Samsung Note 3 –>8 –>9 –>10+ 
Samsung s23 ultra
Цитирай
#6

Може да пробваш с тази програма тук или след като имаш рут достъп ръчно да промениш файла system/etc/permissions/platform.xml . В този файла намираш реда ,където пише write external  и там добавяш  " <group gid="media_rw" /> " . След запазване на промените и рестарт на телефона си готов .

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай
#7

[Изображение: 1fc1b3325b8407eab1f239cc6dd2ea92.jpg]

колеги, как да махна менюто с бързо свързване и s finder? Андроид 5.0

Изпратено от моят SM-N9005 с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)