Анкета: С какъв Android телевизор сте? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Sony
52.38%
11
52.38%
Philips
23.81%
5
23.81%
Sharp
0%
0
0%
Nexus Player
4.76%
1
4.76%
Nvidia Shield
0%
0
0%
Друг (моля уточнете)
19.05%
4
19.05%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

С какъв Android TV сте?
#26

Да съживим малко темата  Tongue

SONY KD-43XE8077 Android 7 очаквам съвсем скоро ъпдейт до Android 8 но преди това ще изчакам отзивите дали ще поддържа KODI.
Цитирай
Аксесоари
#27

Здравейте взех си turbo-x с android 9, само че не мога да му инсталирам хром, какви браузъри ползвате и има ли начин да кача фаил с флшка, защото метода от компютър дето го дават да се инсталира, не работи дава ми че не е съвместим тв с хрома? Не виждам никъде  в настройките да има проверка за актуализации сами ли се ъпдейтват телевизорите?

SAMSUNG GALAXY S23 ULTRA 512 GB APPLE IPHONE 15 PRO MAX 256 GB SAMSUNG GALAXY WATCH 4 CLASSIC  46MM
Цитирай
#28

Няма ли Google play ? Оттам си теглиш браузер ?
Цитирай
#29

Има някакви измислени браузъри, но няма гугъл хром, не става да се качи и през компютър. Не намира и tv go на виваком.

SAMSUNG GALAXY S23 ULTRA 512 GB APPLE IPHONE 15 PRO MAX 256 GB SAMSUNG GALAXY WATCH 4 CLASSIC  46MM
Цитирай
#30

Това решава проблема TV APP REPO

Galaxy S24 Ultra
Galaxy Watch6 Classic, 46 мм

Цитирай
#31

Nvidia Shield TV на плазма Panasonic P42G20
Перфектната комбинация ;-)
Цитирай
#32

(2019-12-27, 17:55:44)ivokomandos написа:  Здравейте взех си turbo-x с android 9, само че не мога да му инсталирам хром, какви браузъри ползвате и има ли начин да кача фаил с флшка, защото метода от компютър дето го дават да се инсталира, не работи дава ми че не е съвместим тв с хрома? Не виждам никъде  в настройките да има проверка за актуализации сами ли се ъпдейтват телевизорите?
Качи apk. файла на флашка и го инсталирай. На телевизор Sony с андроид съм инсталирал всичко което ми е нужно по този начин.

1916 
Цитирай
#33

Здравейте, линка от видеото не работи. Инсталирах хрома от флашката, отвори го, след като го затворих, вече не се вижда в приложенията, някакви идеи имате ли?

SAMSUNG GALAXY S23 ULTRA 512 GB APPLE IPHONE 15 PRO MAX 256 GB SAMSUNG GALAXY WATCH 4 CLASSIC  46MM
Цитирай
#34

Инсталирай друг Launcher за телевизор. Аз съм с този и ми показва всички инсталирани от мен приложения.
https://play.google.com/store/apps/detai...fAPlfWeuAU

Или си избери някой от тук:
https://www.makeuseof.com/tag/android-tv-launcher-apps/

1916 
Цитирай
#35

(2020-03-10, 01:13:05)ivokomandos написа:  Инсталирах хрома от флашката, отвори го, след като го затворих, вече не се вижда в приложенията, някакви идеи имате ли?
Sideload Launcher- там се виждат всички инсталирани приложения, които официално не се поддържат на АТВ. 
Има и един сайт, чрез който можете да си създадете иконки (tiles) на приложения, които официално не се поддържат на АТВ и да ги добавяте на главния екран.
Цитирай
#36

Аз съм с този - TOSHIBA 55U6763DG 4K Ultra HD LED SMART TV, 55.0 ". Справям се от към програми и такива неща. Интересно ми е какви програми за ТВ ползвате. Понеже аз нямам кабелна телевизия и гледам по интернет. Имам акаунт на Булсат и Вива и А1. А1 и Вива приложенията не вървят на Андроит ТВ. Гледам и едно приложение bgtime.tv понеже от там мога да връщан предавания и тем подобни. Ще ми е интересно вие какви програми ползвате и за какво ?
Цитирай
#37

(2020-03-10, 16:52:16)mitkoandroid написа:  Аз съм с този - TOSHIBA 55U6763DG 4K Ultra HD LED SMART TV, 55.0 ". Справям се от към програми и такива неща. Интересно ми е какви програми за ТВ ползвате. Понеже аз нямам кабелна телевизия и гледам по интернет. Имам акаунт на Булсат и Вива и А1. А1 и Вива приложенията не вървят на Андроит ТВ. Гледам и едно приложение bgtime.tv понеже от там мога да връщан предавания и тем подобни. Ще ми е интересно вие какви програми ползвате и за какво ?

Ползвам FX -Explorer ,X-Plore за да имам достъп до сърва както и вградения плеяр да си пусна някой филмче.
За сега гледаме най често от сателит телевизия Smile

Добре де колко ти излиза на месец да гледаш Българска  Телевизия ,нали ако не те затруднявам с въпроса ми?

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#38

Както казах, нямам телевизия и гледам само от нета. Имам (събрани) акаунти за Булсат, А1 и Виваком. Гледам от Булсата понеже другите не вървят на Андроид Тв. И един приятел от Япония ми даде акаунт за bgtime.tv където има връщане на предавания и такива неща. Общо взето за това. За филмите ползвам Movian с добавки за Замунда и арена. Филми по друг начин не ползвам. Имам и Коди но е е настроено още.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)