Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с цветове
#1

Здравейте, имам следния проблем: след като детето го е изпуснал на земята и екрана е станал черен, пуснах го но цветовете не са нормални ( като негативи са) пробвах с отметката но няма промяна. Върнах му настройките и пак същото, някой може ли да помогне ?
Благодаря ви предварително...

Здравейте, вече тотално "умря" сега само изписва REKOVERY BOOTING..... Премигва и до там.
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз имам същия проблем. След изпускане в офиса, от около метър, настилката е мокет, екрана порозовя. Отворих го...приснах конекторите на кабела на дисплея с едно спрейче...файда - никаква. Обмислям закупуването на дисплей, внимателно отлепване на тъча с нагряване( ако се счупи...скриин бг имат наличен) и да се сменя. Все още търся мнения в нета, дали моеж да е от кабел...но се съмнявам. Дисплея леко е потъмнял в долен ляв...което според мен са симптоми на чист хардуерен проблем в матрицата.

Цялото асембли диспле+тъч го има в иБей...99 паунда най-тънко + фрии шип до България. Очаквам и цена от един местен пич, "познат".  ще споделя.ю
Като цяло, тоя таблет е скъп за "поддръжка"...чух коментари от сорта "ма ние тия не сме ги правили въобще" : Visslar


p.s. Samsung Galaxy Tab 10.1 2014 Ed SM-P605
Цитирай
#3

Направи му един reset до фабрични настройки.
Цитирай
#4

нИ ще...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)