Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Нон стоп работа на дисплея?
#1

Здравейте , 
имам следния проблем след последната актуализация на софтуера - LenovoVIbeZ2Pro спря гаси дисплея,
предполагам че някаква настройка но не знам откъде да го настроя.
Сега ми хаби много бързо батерията???
Цитирай
Аксесоари
#2

Рестарт и при мен беше така, рестартирах и се оправи .

Sent from my Lenovo K920 using Tapatalk

                               Lenovo Vibe Z2 PRO
                                                                   


                                                                                             
Цитирай
#3

Как да рестартирам телефона с фактори ресет?
Цитирай
#4

Откакто имам телефона не съм правил такъв ресет, а съм качил всеки упдейт когато е излизал. Пробвай първо просто с ресет: прави се като задържиш копчето за пускане/спиране за повече от 10 секунди.
Цитирай
#5

(2016-04-24, 07:59:30)syscom написа:  Здравейте , 
имам следния проблем след последната актуализация на софтуера - LenovoVIbeZ2Pro спря гаси дисплея,
предполагам че някаква настройка но не знам откъде да го настроя.
Сега ми хаби много бързо батерията???


Винаги, преди и след всяка актуализация правя "възстановяване на фабричните настройки". Това е закон при мен и телефоните ми работят безупречно. Преди да го направиш, вържи телефона за компютър за да съхраниш нужната ти информация, защото после ще е загубена.

Samsung Galaxy S9+ Duos (64+128GB)
iPad (2017) 128GB WiFi only
Цитирай
#6

Приятели, моля Ви помогнете. Имам много, много странен проблем. Екранът не изгасва автоматично само и единствено след пропуснато повикване (въпреки зададеното време за заспиване на екрана). По този начин си стои активен докато не го затворя ръчно. Ако телефонът не е у мен и няма кой да му обърне внимание, си свети докато изтощи батерията. С Android 5.0.2 съм. Който е забелязал такъв проблем и го е отстранил, моля много нека сподели решението. Предварително благодаря.
Цитирай
#7

Най-добре да върнеш фабрични настройки, но първо си запази важните данни. Или преинсталация разбира се.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#8

Be6i4 , благодаря за бързия отговор. Връщани са фабричните настройки, телефонът работи отлично. При познат със същия телефон и пак Android 5.0.2 има същия ефект, но той не му обръща внимание. Преглеждайки пропуснатото обаждане или някаква друга манипулация, дисплеят заспива автоматично, но ако не е боравено с телефона, екранът свети до изтощаване на батерията. Много, много странно. Явно нещо в настройките или някакво друго решение.

Smile Приятели, намери се решение на този много странен проблем. За да угасва дисплея след пропуснато обаждане, не е достатъчно да се настрои само времето за заспиване, задължително трябва да има и заключване на екрана от настройките на телефона! Успех на всички.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)