Темата е заключена
Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

OnePlus 3 се появи в Geekbench
#51

всичко вече е наред. Мина ми на Payment Received и ми дава Available to ship 17th June, Delivery by 22 юни.

Иначе аз си пуснах и тая допълнителна гаранция за счупване и т.н. Все още не съм я платил и се чудя дали има смисъл, че е 44 евро за една година. Пратиха ми мейл, явно е някаква друга компания, която я дава, защото идва от друг мейл. Като цяло имам 5 дни дали да я платя.

OnePlus 3 64Gb

Аксесоари
#52

Застраховата е към Alianz....Затова е друг имейла.
#53

За колко в крайна сметка го поръчахте?В момента е 399 евра.

“Luck is what happens when preparation meets opportunity”
#54

Аз,за £309.
#55

Откъде 309 евро? Аз за 399 и все още си е толкова.

OnePlus 3 64Gb

#56

@aiwara 309 е в паунди.399 е в евро.

Samsung Galasy S23 Ultra
#57

Оф, да. Не съм видял знакa. Big Grin

Иначе, интересно ми е дали ще спазят срока на доставка, но ще видим. Сигурно ще са доста натоварени...

http://www.androidauthority.com/oneplus-...ns-698544/

OnePlus 3 64Gb

#58

Да се похвалите като пристигнат в тред-а за OnePlus, и да си кажете мнението за телефона. Smile

OnePlus X - Pixel 5
#59

Разбира се. Smile

Още едно ревю:

https://www.youtube.com/watch?v=p-EeUyFJJtM

OnePlus 3 64Gb

#60

Трябваше да видя това,за да се сетя на кой модел ми прилича....Smile

[Изображение: 60ba7f984f92597d8d00560f595f6cde.jpg]

Sent from my x600 using Tapatalk
#61

Който пък е копие на HTC. Big Grin

OnePlus 3 64Gb

#62

За мен Mate S е телефонът с перфктните пропорции...Smile

Този DashCharging...или как му беше името ???....всъщност е VOOC FlashCharg-a на OPPO...Smile
OnePlus ще са единствената компания,която ще може да използва тази технология в своите устройства...Това,че в случай някой не го е прочел все още...Smile
А защо точно OnePlus....Сами се сетете....Smile
#63

http://www.phonearena.com/news/OnePlus-3...on_id82288

Колкото,толкова....Smile
#64

(2016-06-15, 08:15:57)Martin_VN написа:  Да се похвалите като пристигнат в тред-а за OnePlus, и да си кажете мнението за телефона. Smile

И да почерпят  Big Grin

Samsung Galasy S23 Ultra
#65

(2016-06-17, 06:35:07)007 написа:  И да почерпят  Big Grin
По-рано от 07/07 няма да мога да почерпя...Smile
Това означава ли,че днес/утре може да си получа телефона ???

[Изображение: 19d43200fce40dc69ea02c7b32d3f488.jpg]

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
#66

При мен пък ей сега се смени на това от прикачения файл. Иначе shipment датата ми беше днес. Тонка, показва ли ти кога ще е деливъри датата? Пратиха ли ти мейл с тракинг номер? Би трябвало да са, поне това пишеше в мейла, който ми пратиха на мен. Че като се смени на shipped трябва да ми дадат и тракинг.

ПП: току-що ми пратиха СМС от DHL, с тракниг номер, че ще ми го доставят на 20-и до края на деня. Big Grin В сайта им още си стои на горното.
В момента е в Полша.


Прикачени файлове Миниатюри
   

OnePlus 3 64Gb

#67

Моя вече е в Унгария Big Grin Този път китайците са бързи, браво!

Поръчах си и няколко кейса от Амазон UK, имаше си стабилна промоция на Orzly аксесоарите  Cool
Дано скоро да изкарат темперирано стъкло, само се оплакват, че било трудно заради дисплея ...

Samsung GALAXY Z Fold5 5G, Pixel 8 Pro , Pixelbook  & Google Home max
Samsung GALAXY Z Fold2 5G, Pixel 5 , Pixelbook , Galaxy watch 3 LTEGalaxy Note 10+ .Pixel 4 XL,Galaxy S10 +,Galaxy Note 9, Galaxy S7 Edge, Oneplus 3 64GB ; Galaxy S6 edge+;LG G4; LG G Flex; HTC M8 ; Galaxy S4; Nexus 4; Galaxy S2; HTC Dream
#68

Оооо,моя вече си е в Бирмингам...Smile Вашите са....някъде из Европа...Smile 

Колеги,някой да знае нещо за дисплея и по-точно за максималната яркост ?
Вчера четох,че максималната яркост е сетната на 475 нита,но при излагане на ярка светлина по софтуерен път яркостта се увеличавала значително !?!?!
Нещо като системата KERS в F1,която ви осигурява допълнителна мощност,когато имате нужда от такава....Smile
Не знам дали това е вярно,а и не успях да намеря информация в познатите ни сайтове....Пък и предвид превода с google....Може и да написах някоя глупост току що....Smile
#69

Моят пък е вече в Германия. Smile

OnePlus 3 64Gb

#70

Трябваше хоум бутона да е кръгал Smile
#71

Не се стърпях....Имах други планове за "презентацията",но....Smile

[Изображение: e7cf26843129398317ad918694a443aa.jpg]

[Изображение: 02c7db76a6a340a54b038819dab9493d.jpg]


Първи впечатления

Тук определено мога да изразя първите си впечатления само с "Уааау" ! Достатъчно е,повярвайте ми !
При наличието на Galaxy S7 Edge,изобщо не би трябвало да се впечатлявам толкова,но това просто е неизбежно.До толкова стилен и елегантен телефон скоро не бях се докосвал.....Опитвам се да намеря нещо за,което да се "закача",но за момента не успявам....Smile 


Дизайн и качество на изработката

Нагледах се и се начетох на мнения,че OnePlus са избягали от своята идентичност с този дизайн и са копирали други марки и модели и т.н.....Ами според мен,в това няма нищо лошо....По-добре "класика в жанра",отколкото някакъв "иновативен" и в същото време спорен дизайн,тип LG G5 !
На мен лично тази визия ми харесва ужасно много,а качеството на изработката бих определил като безкомпромисно...Smile

Дисплей

Отличен,поне за момента...За съжаление,времето е доста мрачно и нямах възможност да го изложа на пряка слънчева светлина,но и това ще направя при първа възможност.

Производителност

Един бърз тест на AnTuTu

[Изображение: 0441cacd5888ce6bb0dddd3f738b6c75.jpg]

[Изображение: 39a8d9ef225fbc71e1810bf61b4c3bd8.jpg]

Камера

n/a

Звук

n/a

Батерия

n/a

Софтуер

Почти чист Android,но това вече сте го видели от различните ревюта в youtube....За момента съм с версия 3.1.0,но видях,че актуалната е 3.1.2...Не съм проверявал за ъпдейти,но съм сигурен,че има....Smile

Скенер за отпечатъци

Невероятно бърз и работи без засечки към момента.

За момента е това....Не съм тествал камерата,звука(на първо четене нямам забележки) и батерията....За производителността...Какво да тествам ? Не мисля,че е нужно...Smile




Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
#72

Какво друго има в коплекта освен този Dash-charger или както там го наричат? Някакви слушалки? Преходници за зарядното? За USB-Type-C? Разказвай. Big Grin

OnePlus 3 64Gb

#73

5,5 екран на 3 000мАч батерия - съмнително съчетание за продължителна работа.

 
#74

(2016-06-18, 20:11:23)aiwara написа:  Какво друго има в коплекта освен този Dash-charger или както там го наричат? Някакви слушалки? Преходници за зарядното? За USB-Type-C? Разказвай. Big Grin

Нищо друго освен две-три рекламни брошурки....Дори и не ги разгледах....Smile
Батерията....И аз си мисля,че ще е "малка",но ще видим....SD820 не е от най-икономичните процесори и въпреки,че дисплея е FullHd,не храня големи надежди за в това отношение.
#75

Дизайна ме кефи, като реплика на айфон е Smile ама отзад е грозeн като хтц, а камерата му е изпъкнала като на самсунг :Smile Доста по-добре е в сравнение с оне 1 и 2 Smile
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)