Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Стоков браузър?
#1

Какво мислите за него? Понеже аз съм разколебан дали той или хрома да ми е дифоут браузъра.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
Аксесоари
#2

https://html5test.com - който ти вади повече точки, него

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#3

@nowhere, разбира се, че само стоков.

 
Цитирай
#4

Аз ползвам Dolphin, в него има добавки които са ми от голяма помощ.
18
Цитирай
#5

При мен Chrome е 518 точки, а стоковия 517.С други не съм ползвал, защото съм доволен от Chrome.
Цитирай
#6

С всички телефони досега съм използлвал Хром и си беше екстра, но в момента ми се струва, че бави много зареждането на страниците. Стоковия се представя блестящо, затова си ползвам само него, плюс това е доста удобен.

Mi 11 Lite 5G
Цитирай
#7

Стоков естествено

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#8

Стоковия при мен работи по-гладко от хрома.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай
#9

И при мен стоковият работи по-мазно от Хром. Едно само ме тормози - не видях начин да си импортна отметките от Хром в стоковия?! Някой ако го е направил да сподели как. Благодаря!


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай
#10

От както видях темата реших да ползвам стоковия и е в пъти по-бърз от хрома Smile Чао чао хром.
Цитирай
#11

(2016-04-30, 11:13:42)Mondiso написа:  И при мен стоковият работи по-мазно от Хром. Едно само ме тормози - не видях начин да си импортна отметките от Хром в стоковия?! Някой ако го е направил да сподели как. Благодаря!

С това приложение става https://play.google.com/store/apps/detai...okmarktool


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#12

Несъвместимо с устройството ...
Цитирай
#13

vargala81 - "Това приложение не е съвместимо с устройството ви."

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
#14

Пробвах го, при мен няма проблем за сваляне.

Sent from my MI 4W

 
Цитирай
#15

Г4 (815) андро 6 неще ...
Цитирай
#16

Още в Play Store ли ви дава, че е несъвместимо? Мога да ви дам apk ако искате, аз съм с 5.1.1 и не знам на 6.0 дали ще работи.
Ето линк за apk-то https://mega.nz/#!vBRyRarB!TnqQulVHv3frZ...LwvVH9wVMk


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#17

Да в стора го дава ... по късно ще пробвам това апк.
Цитирай
#18

Арк-то се инсталира при мен (Андроид 6.0), но не може да импортира нищо. Явно наистина е несъвместимо с 6.0

ЕДИТ:

Стана по 2-рия начин - експортирах отметките си от Хром в htlm файл и после с приложението ги импортирах в стоковия браузър.


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай
#19

Brave консумира до 35% по-малко ресурси при обработка на тежки страници от Chrome, и до 50% по-малко от Firefox.
[Изображение: e5c38462de42.jpg]
Източник: >>>>>>

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)