Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Къстъм ромовете при LG G2

(2018-06-10, 08:02:28)degman написа:  Защо да не флашва? Реално от стоков лолипоп с руут и рековери няма проблем да се флашне лайнейдж. Бекъп задължително преди това. После бекъпа може да се върне безпроблемно. Без флашване на буутстак и подобни неща.

Sent from my SM-G935F

Eми не го знам това лайнейдж но аз сложих crDroidAndroid-7.1.2-20171119-d802-v3.8.3.zip и едва го издържах до днес.



Пак съм на лолипоп с руут.
Цитирай
Аксесоари

Благодаря ви за включването,още съм сток LP но скоро ще се пробвам,просто много ми дойде лага и мисленето,докато отваря прил8жения като вайбър и фейса,а също и при браузване и цъкане из менютата.Надявам се,че поне някое от тези неща ще отпаднат след товя,другото,което адски много ме дразни е чувствителността на тъча,много често не ми отчита докосванията,когато пиша на клавиатурата

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай

(2018-06-12, 20:26:19)koprio написа:  Благодаря ви за включването,още съм сток LP но скоро ще се пробвам,просто много ми дойде лага и мисленето,докато отваря прил8жения като вайбър и фейса,а също и при браузване и цъкане из менютата.Надявам се,че поне някое от тези неща ще отпаднат след товя,другото,което адски много ме дразни е чувствителността на тъча,много често не ми отчита докосванията,когато пиша на клавиатурата

Еми пробвай се.... може да ти хареса
Според мен какво ще стане.
Ще сложиш някой къстъм ром лагът ще стане доста повече от сега. Ще се върнеш след месец на лолипоп и ще ти се струва бърз

Ако пък изкараш късмет и нацелиш някой подходящ дай го насам да го пробваме.
Цитирай

тъкмо се реших да го рутвам и взех,че го изпуснах на пода и дисплея (тъча) се пръсна,въпреки,че имаше бронирано стъкло Big Grin  сега без него ми е много криво,ползвам разни заместители,но не могат да се сравняват с него...

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай

(2018-07-07, 19:21:10)koprio написа:  тъкмо се реших да го рутвам и взех,че го изпуснах на пода и дисплея (тъча) се пръсна,въпреки,че имаше бронирано стъкло Big Grin  сега без него ми е много криво,ползвам разни заместители,но не могат да се сравняват с него...

Това си е страхотен телефон. Сменяй дисплея и си го ползвай. Аз цяло дъно смених и телефона още се ползва.

Xiaomi Redmi Note 11 pro 5G 
Цитирай

(2018-07-07, 19:21:10)koprio написа:  тъкмо се реших да го рутвам и взех,че го изпуснах на пода и дисплея (тъча) се пръсна,въпреки,че имаше бронирано стъкло Big Grin  сега без него ми е много криво,ползвам разни заместители,но не могат да се сравняват с него...
Ако решиш да се отървеш мога да ти дам символична сума, че ми трябва дъно. Ако искаш да го пазиш пък мога да ти продам цялата предница на моя с дисплея. Бял цвят е

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk
Цитирай

(2018-07-11, 18:52:04)Koko1976 написа:  Това си е страхотен телефон. Сменяй дисплея и си го ползвай. Аз цяло дъно смених и телефона още се ползва.

колко горе долу струва смяната на дисплея?

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай

(2018-07-24, 19:52:58)koprio написа:  колко горе долу струва смяната на дисплея?

Дисплея не знам. Но ако е 2-ра употреба не мисля, че ще е повече от 50-80 лева. Моето дъно 2-ра ръка стуваше 80 лева. Ако си от София, мога да попитам в сервиза, дето си нося моите телефони, а и на познати за ремонт.

Xiaomi Redmi Note 11 pro 5G 
Цитирай

Има вече lineage os 16 в xda но е алфа. Аз все още ползвам aicp 12.1( android 7.1) без забележи работи при мен но, телефона не ми е усновен(ползвам го като втори).
Изобщо не съжалявам че му смених батерията на скоро.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)