Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефона се изключи и повече не се включи
#1

Здравейте колеги телефона е Нексус 5 32гб памет бял работише до преди няколко часа имаше 60% батерия. натискам Power бутона викам си може да е паднала батерията(което е малко вероятно) включвам го към лаптопа диода мига постоянно а когато е в зарядно което и копче да натисна диода премигва 8 пъти без да е на зарядно нищо не светва някой някакви идеи какво може да е батерия/дъно телефона е в гаранция.

Google Nexus 5X White
Samsung Galaxy Note 8 Black
Samsung Galaxy Note 9 Black
Samsung Galaxy Note 10+ Silver
Цитирай
Аксесоари
#2

Може платката за зареждане да прави някакви проблеми, понеже е отделно от дъното.

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet 512GB
Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 512GB
Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Brown 512GB
Samsung Galaxy Note 10+ Aura White 256GB

Цитирай
#3

Здравейте, колеги наскоро и аз имах проблем с копчето/дъното на телефона, както пишех изведнъж телефона се рестартира и не можеше да се включи повече (стигаше логото на гугъл и пак се рестартираше) за щастие телефона е гаранционен и им го занесох. Смениха ми дънната платка и батерията, до тук всичко добре, но от както го получих се появи друг проблем, телефона пак се рестартира сам (този път си зарежда до края) и прави така 2-3 пъти на ден. Пробвах да му върна фабрични настройки, всички ъпдейти на софтуера съм ги правил без качени приложения щом ми го върнаха. Проблема е досаден и някой път когато съм го оставил не могат да се свържат с мен защото е стигнал до пин кода. Чудя се някой имал ли е подобен проблем, дали е софтуерен или нещо хардуерно пак и как да го е реша. Дали флашване на стоков ром може да реши проблема?
Цитирай
#4

Със сигурност,не е от РОМа,но за да ти го отремонтират отново,по добре сложи стоков,тествай го така 2-3 дни и ако продължава........ползвай си гаранцията.

DELL STREAK 5,ROM....GELERMO's ROM,ANDROID 4.0.4 ->
 ROOT NEXUS 5 32gb->Android 6.0.1->VENENO ROM,gelermo'sMOD
Цитирай
#5

Имах същия проблем, колкото и да е безумно това сработи https://www.youtube.com/watch?v=8g4gXoSNh3Y
Цитирай
#6

Това можех да го пробвам когато телефона не искаше да се пусне, сега проблема е малко по различен поне при мен. Просто се рестартира сам когато реши 2-3 пъти в деня без значение дали е на зарядна или не. Забравих да отбележа, че телефона и рома са си сток.
Цитирай
#7

Здравейте колеги моля някой които е по-запознат да каже дали имат това право? Телефона беше на сервиз 17 дни и накрая ми казват че има нещо стопено по дъното(уж е било от токов удар) и неможе да се оправи и аз пия една студена вода автоматично устройството остава без гаранция(взеха си я). След това ги попитах могат ли да го оправят извън гаранционно казват ми 80 лв. но не се знае дали ще може да го оправят.. Щом е в гаранция не трябва ли да го заменят с нов апарат аз ли съм виновен че телефона си стоеше в джоба и изведнъж се е иключил и повече не се включи става въпрос за Mobiland.bg

Google Nexus 5X White
Samsung Galaxy Note 8 Black
Samsung Galaxy Note 9 Black
Samsung Galaxy Note 10+ Silver
Цитирай
#8

Може и така да е, но е трудно за доказване.

Sent from my MI4W

 
Цитирай
#9

Миналата година имах проблем с един телефон закупен от smartphone.bg беше в гаранция казаха че немогат да го ремонтират да си избера нов с доплащане или да ми върнат парите.. Как при едни може а при други не ?

Google Nexus 5X White
Samsung Galaxy Note 8 Black
Samsung Galaxy Note 9 Black
Samsung Galaxy Note 10+ Silver
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)