Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Леново с60 роот

мнение 1 от ivaylomezdra

Колеги имам Леново с60 лолипоп 5.0.2 и искам да го роотна но не намирам абсолютно нищо има ли начин да го роотна и има ли начин да се върна от 5.0.2 на китката 4.4.4 благодаря ви предварително

(30 Apr 2016, 11:49:38)ivaylomezdra написа: Колеги имам Леново с60 лолипоп 5.0.2 и искам да го роотна но не намирам абсолютно нищо има ли начин да го роотна и има ли начин да се върна от 5.0.2 на китката 4.4.4 благодаря ви предварително

Здравейте отново ! Днес с моята глава хванах и изтеглих ром преинсталирах телефона и проблемите почнаха моя е с една карта и се появиха горе две карти като ми звънят и не ми показва иначе дава свободно а аз мога да набирам кажете моля ви как да оправя нещата моя е с60 с една карта
Цитирай

мнение 2 от Denev

Дай малко повече информация !
какъв РОМ сложи, от къде го взе, през Флаш-а ли го сложи или сменя рековъри ?!?
Xiaomi Redmi Note 3 Pro,         Lenovo S820,            Asus Phonepad 7,           Lenovo s60a,         Samsung Galaxy S2
Безплатно място в Нет-а                          Правила във форума                        Как да си помогнете
Цитирай

мнение 3 от rado__8

Lenovo S60A, W или T ? Ако сте рутвали и слагали къстъм рековъри, бакъп на NVram задължително си направете.
Цитирай

мнение 4 от vertexe

Smile Колегата май е флашнал първия ром,който му е попаднал (с 2 сима).Но е свършил основната работа без сакатлъци.Колега,сега ти остава само да намериш точният ром за твоя апарат и процедурата отново!
Цитирай

мнение 5 от Denev

(30 Apr 2016, 11:49:38)ivaylomezdra написа: Колеги имам Леново с60 лолипоп 5.0.2 и искам да го роотна но не намирам абсолютно нищо има ли начин да го роотна и има ли начин да се върна от 5.0.2 на китката 4.4.4 благодаря ви предварително

Здравейте отново ! Днес с моята глава хванах и изтеглих ром преинсталирах телефона и проблемите почнаха моя е с една карта и се появиха горе две карти като ми звънят и не ми показва иначе дава свободно а аз мога да набирам кажете моля ви как да оправя нещата моя е с60 с една карта

Сваляш рома от тук: https://www.needrom.com/download/root-le...0-a-5-0-2/

по този начин: https://www.needrom.com/download/lenovo-...4-4-stock/

От първия линк сваляш само рома, а от втория прилежащите файлове. Следваш инструкциите, внимаваш, мислиш и си ти.

Проблема, е че след почти три дни ровене не намирам киткат ром, стоков или къстъм за една карта. Интересното е, че ромовете 4.4.4 тръгват, има изходящо обаждане, интернет, но не и входящи или СМС. Много странно !  Смених два рома с киткат и все същото. Още по-интересното е, че на Лолипоп всико си е ОК. Една карта, нет, всичко си бачка. Ако някой открие решение, моля да сподели.
Xiaomi Redmi Note 3 Pro,         Lenovo S820,            Asus Phonepad 7,           Lenovo s60a,         Samsung Galaxy S2
Безплатно място в Нет-а                          Правила във форума                        Как да си помогнете
Цитирай

мнение 6 от vertexe

Здрасти Дидак Smile С какво го флашна-флаш тул или с ТВРП?
Цитирай

мнение 7 от Denev

(15 Mar 2018, 08:32:29)vertexe написа: Здрасти Дидак Smile С какво го флашна-флаш тул или с ТВРП?
С това: https://androidmtk.com/download-qpst-flash-tool
Не съм опитвал да му сменям лоудъра. Но май следващата стъпка ще е това, че попаднах на два рома за инсталаця от СД картата.
Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)

НАЧАЛО

Купи онлайн таблет или телефон с Android