Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lenovo Vibe P1 Pro 32GB
#1

Никъде във форума не можах да намеря информация за този телефон. Той ЪПдейт на Lenovo Vibe P1 ли е или? В момента дори се продава за по-малко пари. Дали са излекувани "детските болести" от не Pro версията?


[Изображение: 836729.jpg]

[Изображение: 836730_fr.jpg] [Изображение: 836731_fr.jpg] [Изображение: 836732_fr.jpg] [Изображение: 836733_fr.jpg]

LG Optimus L9 II (4.4.2)Lenovo VIBE P1 Pro (P1a42) > Xiaomi Redmi 5+ 4GB/64GB
Цитирай
Аксесоари
#2

Нещо не мога за схвана изказването ти! Това 35GB би трябвало да значи 3 GB RAM, щом питаш за Про версията. Има 3 версии на Lenovo P1
P1a42 - Европейска версия- 2 RAM /32 ROM
P1c72 - Китайска версия-  3 RAM/16 ROM или така наречената Pro
P1c58 - Китайска орязана версия-  2 RAM/16 ROM, без NFC  и без слот за карта памет

По принцип на всички версии може да се сложи версия на firmware от Европа или Китай. Аз съм слагал на моя (Р1с72) от Р1а42 и работи всичко без NFC. Нямам проблемите описани във форума- необичайни спадове на батерия, липса на мобилен интернет. Не зная къде си го гледал, че е по евтин от тези, които ги продават в Бг. Сега в момента от сайтове може да си го поръчаш за около $226. Говоря за Про версията. Друг е въпроса, че в България цените в магазините са леко завишени.

LENOVO K910 VIBE Z 2GB/16GB--> LENOVO K3 Note 2GB/16GB--> LENOVO VIBE P1 PRO 3GB/16GB-- LENOVO VIBE P2 4GB/64GB ROM-->SAMSUNG GALAXY S8+  4GB/64GB--> HUAWEI P40 PRO 
Цитирай
#3

Въпроса ми е някой дали има наблюдения върху Pro версията. Иначе и двата които гледах (Lenovo Vibe P1 32ГБ и Lenovo Vibe P1 Pro 32GB) имат съвсем малко разлики в хардуера. Оперативната памет на единият е 2, а на другият е 3 GB (Pro-то). Единият има отделен слот за micro SD (Pro-то), а другият използва гнездото на втората сим. Това намирам като инфо в Смартфон.бг. Въпроса ми е дали всичките детски болести от не Pro версията са актуални. При условие, че излязъл ЪПдейт до Marshmallow за не-Pro-то, дали го има и за другият телефон? За такива неща питам. За някой може би въпроса ми е тъп, но не всички разбираме от firmware-и и т.н.  Bu   Grater

LG Optimus L9 II (4.4.2)Lenovo VIBE P1 Pro (P1a42) > Xiaomi Redmi 5+ 4GB/64GB
Цитирай
#4

Колега, няма Про версия с 32 GB. Тя е 3GB RAM и 16GB ROM с отделен слот за карта памет. Тези от smartphone.bg не зная от къде си ги измислят. А може би са сложили допълнително памет- хихихи. Аз мога да ти кажа като притежател на про версията, че нямам никакви оплаквания. А телефона го ръчкам както трябва. Според мен, ако си решил да си купуващ Про версията си я поръчай от сайт извън Европа. Е, ще почакаш 2-3 седмици но ще спестиш 100+ лева.

LENOVO K910 VIBE Z 2GB/16GB--> LENOVO K3 Note 2GB/16GB--> LENOVO VIBE P1 PRO 3GB/16GB-- LENOVO VIBE P2 4GB/64GB ROM-->SAMSUNG GALAXY S8+  4GB/64GB--> HUAWEI P40 PRO 
Цитирай
#5

Не знам, но тук пише съвсем друго...

П.П. Никога (поне за сега) не би си купил каквато и да е техника извън България. За мен гаранцията е нещо от което не бих се отказал.

LG Optimus L9 II (4.4.2)Lenovo VIBE P1 Pro (P1a42) > Xiaomi Redmi 5+ 4GB/64GB
Цитирай
#6

Да, видях го, но НЯМА такава версия! Ще се опитам да се свържа с някой от сайта и ще го попитам кое как е.

LENOVO K910 VIBE Z 2GB/16GB--> LENOVO K3 Note 2GB/16GB--> LENOVO VIBE P1 PRO 3GB/16GB-- LENOVO VIBE P2 4GB/64GB ROM-->SAMSUNG GALAXY S8+  4GB/64GB--> HUAWEI P40 PRO 
Цитирай
#7

Не знам дали няма такава версия, защото в онлайн магазина на Леново има точно тази версия. http://lenovoonline.bg/les/home.nsf/Prod...9600408CF5

Явно е някаква българска версия...  Big Grin Visslar

LG Optimus L9 II (4.4.2)Lenovo VIBE P1 Pro (P1a42) > Xiaomi Redmi 5+ 4GB/64GB
Цитирай
#8
Thumbs Up 

Така е!  Това се води Turbo Smile

LENOVO K910 VIBE Z 2GB/16GB--> LENOVO K3 Note 2GB/16GB--> LENOVO VIBE P1 PRO 3GB/16GB-- LENOVO VIBE P2 4GB/64GB ROM-->SAMSUNG GALAXY S8+  4GB/64GB--> HUAWEI P40 PRO 
Цитирай
#9

Няма значение дали е Pro или Turbo. И така, нека се върнем на основният за мен въпрос/проблем...


(2016-05-03, 16:27:17)зенит-е написа:  Въпроса ми е някой дали има наблюдения върху Pro версията. Иначе и двата които гледах (Lenovo Vibe P1 32ГБ и Lenovo Vibe P1 Pro 32GB) имат съвсем малко разлики в хардуера. Оперативната памет на единият е 2, а на другият е 3 GB (Pro-то). Единият има отделен слот за micro SD (Pro-то), а другият използва гнездото на втората сим. Това намирам като инфо в Смартфон.бг. Въпроса ми е дали всичките детски болести от не Pro версията са актуални. При условие, че излязъл ЪПдейт до Marshmallow за не-Pro-то, дали го има и за другият телефон? За такива неща питам. За някой може би въпроса ми е тъп, но не всички разбираме от firmware-и и т.н.  Bu   Grater

LG Optimus L9 II (4.4.2)Lenovo VIBE P1 Pro (P1a42) > Xiaomi Redmi 5+ 4GB/64GB
Цитирай
#10

(2016-05-03, 17:19:07)зенит-е написа:  Не знам, но тук пише съвсем друго...

П.П. Никога (поне за сега) не би си купил каквато и да е техника извън България. За мен гаранцията е нещо от което не бих се отказал.

От две години и половина  всичките телефони си ги поръчвам от чужбина. Гаранцията в Бг си е афиф работа. Погледни в темата за P1 колегите с карти от виваком колко проблеми имат и по колко им стоят телефоните в сервизите. Ако имам проблем сам си го решавам, не съм чак толкова технически неграмотен. Гаранция за пръснат дисплей няма, за батерия също няма. Но всеки сам си преценява.
 Относно въпроса ти, за тази версия нямам наблюдения. Не вярвам да е нещо по различна от Про. Ще кажа за Про- безпроблемна работа, мобилния нет не прекъсва, батерията се държи нормално, няма неочаквани падания на проценти или започване на зареждането от 2%. Според мен тези проблеми са породени от некоректно написания софтуер. Ако имаш парите и си решил да ви взимаш телефон не се колебай и вземи това Леново. Има огромна батерия, изработката и материалите от който е изработен са отлични, дисплея се вижда супер и на слънце и не на последно място е Горила Глас 3- много трудно драскаем. За 3 месеца и половина нямам и една драскотина (ползвам го без протектор).

LENOVO K910 VIBE Z 2GB/16GB--> LENOVO K3 Note 2GB/16GB--> LENOVO VIBE P1 PRO 3GB/16GB-- LENOVO VIBE P2 4GB/64GB ROM-->SAMSUNG GALAXY S8+  4GB/64GB--> HUAWEI P40 PRO 
Цитирай
#11

аз си купих наскоро P1 Pro от Ардес. за сега съм доволен от него.
номера му е P1a42 с 32 ГБ памет и слот за до 128 Гб карта
ъпдейтнах го в събота до андроид 6.01 и за сега се държи добре

единственната разлика с обикновения П1 е в 3Гб рам памет
Цитирай
#12

Има такава версия, продава се в магазинът на Леново.Слотът за картата е отделен! Имам го от седмица и за сега съм доволен.

Lenovo P1 Pro P1a42
Цитирай
#13

(2016-05-04, 17:01:24)Kris_inc написа:  Има такава версия, продава се в магазинът на Леново.Слотът за картата е отделен! Имам го от седмица и за сега съм доволен.

Здравейте, насочил съм се точно към този модел, има ли меню на български.
Извинявам се, ако е било писано някъде, а съм го пропуснал!
Цитирай
#14

Разбира се, че има меню на български език. Поне купените от България.

LG Optimus L9 II (4.4.2)Lenovo VIBE P1 Pro (P1a42) > Xiaomi Redmi 5+ 4GB/64GB
Цитирай
#15

Ако е е мултиезичен ROM не може да няма.

Sent from my XT1580

 
Цитирай
#16

(2016-06-08, 21:25:01)NoMaD написа:  Ако е е мултиезичен ROM не може да няма.

Sent from my XT1580

Мисля да го поръчам от Lenovo exclusive store.
Цитирай
#17

Аз си го взех точно от там и има меню на Български.

Lenovo P1 Pro P1a42
Цитирай
#18

А може ли да го ползвам само с една сим , карта ще има ли някакъв проблем . Някой ползва ли го с една сим ??
Цитирай
#19

Няма да има проблем - може слота и да е "хибрид".

Sent from my XT1580

 
Цитирай
#20

Здравейте,и аз се колебая за този телефон и имам един въпрос.
Извинявам се ако се повтарям,про версията пише,че е със micro-sim,a не с nano-sim.
И на двете карти ли си подържа 3G.
Цитирай
#21

С nano-sim e телефона

Lenovo P1 Pro P1a42
Цитирай
#22

Някой може ли да ми каже как да изкарам часовника и времето отпред на дисплея (когато е отключен) защото без да искам го изтрих.
Цитирай
#23

Момци, от 15 дни го имам този модел, много съм доволен.
Въпроса ми е, как да изключа бързия заряд? От любопитство го включих, сега не ми е ясно как да го спра. Huh

ПП: Извинявам се, че поради недоглеждане съм писал с "БОЛД" Bu
Цитирай
#24

И аз се сдобих вчера с това телефонче , за сега съм очарован . Но и аз не можах да намеря опцията за бърз заряд .
Цитирай
#25

Бързото зареждане е включено когато телефонът е изключен напълно или е в режим готовност. Тогава се появяват две стрелкички (светкавични) в батерията, и когато го включиш дисплея не след дълго става една (бавно зареждане). Ако искаш бавно зареждане или трябва да ползвате телефона, или да включите режим мечта, и без да изгасяте телефона той си преминава на избраната от вас "мечта" ( часовник, снимки от галерията и нещо друго имаше). Но зареждането продължава 7-8 часа.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)