Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lenovo Vibe Z K910 срещу HTC820
#1

Здравейте.
Сменям си телефоните редовно. В момента съм с HTC820. Всичко ми допада, освен визиятя. Имах и Lumia 640xl, много стилно изглежда, на батерията пада прекалено бързо. Htc-то ми харесва много, на някак си не ми е стилен /въпрос на вкус/.
Lenovo Vibe Z K910, как е в това отношение и като цяло? Камера, батерия, музика, обхват и др. 
Ще съм благодарен, за всяко мнение!

Внимавам какво си пожелавам, защото може да ми се случи!!!
Цитирай
Аксесоари
#2

(2016-05-05, 08:42:47)gospodinov81 написа:  Здравейте.
Сменям си телефоните редовно. В момента съм с HTC820. Всичко ми допада, освен визиятя. Имах и Lumia 640xl, много стилно изглежда, на батерията пада прекалено бързо. Htc-то ми харесва много, на някак си не ми е стилен /въпрос на вкус/.
Lenovo Vibe Z K910, как е в това отношение и като цяло? Камера, батерия, музика, обхват и др. 
Ще съм благодарен, за всяко мнение!

Вече е доста стар модел... Откъде смяташ да го закупиш? За колко пари?

Иначе аз още съм с него, но смятам да го сменям скоро. Мисля, че в момента има доста по-добри предложения. Нови.
Цитирай
#3

Предполагам от, продавалника. За 200 лева ще се намери. И друг въпрос, коя версия е на Андроид и ще се ъпдейтне ли?

Внимавам какво си пожелавам, защото може да ми се случи!!!
Цитирай
#4

Последната версия е КитКат 4.4.2 мисля, спряха поддръжката на телефона преди година още. Няма да получава никакви ъпдейти. Стар е. Няма 4Г. По-добре виж Xiaomi Mi4.
Цитирай
#5

За Xiaomi MI4 също няма ъпдейти от миналата година.

Sent from my MI 4W

 
Цитирай
#6

(2016-05-06, 21:42:32)NoMaD написа:  За Xiaomi MI4 също няма ъпдейти от миналата година.

Sent from my MI 4W
Информацията ти е невярна и заблуждаваща.

Изпратено от моя XiaoMi Mi2S през Tapatalk

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай
#7

@krassiy, кое е невярно и заблуждаващо? Аз нямам OTA ъпдейти за телефона си от миналата година.

Sent from my MI 4W

 
Цитирай
#8

@NoMaD, ъпдейти има всяка седмица, това, че не ти се занимава е друг въпрос. Ако телефонът е с оригиналния софтуер или с официалния глобален РОМ ще има и ОТА ъпдейти.

Изпратено от моя XiaoMi Mi2S през Tapatalk

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай
#9

Ако си го вземе с такъв - да, ако е с друг - не, въпроса е да разбира и да е в час с нещата. А гаранция, че ще си вземе с правилен ROM също няма.

Sent from my MI 4W

 
Цитирай
#10

Телефоните на XiaoMi не са официално представени в Европа, от завода си излизат с правилния РОМ. Има известна предварителна подготовка и малко текуща занимавка за да работят тук. Никой не се е родил научен, но с четене, самообучение, питане и вникване в детайлите нещата се получават. Това трябва да е ясно преди покупката или просто се насочваш към друга марка, която е официално представена и чакаш ОТА ъпдейти. :-)

Изпратено от моя XiaoMi Mi2S през Tapatalk

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай
#11

Май не трябваше да споменавам Xiaomi Smile

Имах предвид, че К910 в момента не си заслужава особено. Да не говорим, че в най-добрият случай (и нов да се вземе), ще е произведен преди година и нещо, което значи че батерията му е седяла 1 година поне на саморазряд. И други такива гадости. Иначе телефона е с хубав хардуер, но с леко евтина сглобка и създава проблеми от време на време. Официалния софтуер става, но пак имаше няколко бъга. Камерата е зле за днешните стандарти.

Иначе ако се търси специално телефон с Dual Sim Dual Active, май няма много алтернативи.
Цитирай
#12

А Lenovo Vibe Z2 Pro? Ако все още се намира.

Изпратено от моя XiaoMi Mi2S през Tapatalk

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)