Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Onite Battery търсене
#1

Здравейте,

Доста четох за тази марка батерии и мисля че си заслужава теста.
http://www.amazon.com/Onite-Replacement-...E036R5AK4J

Пробема е че не намирам добра цена. Има нови наредби в пощите, че батериите са забранени за транспорт.(от амазон повечето неща с батерри не могат да ги доставят)
В ebay намерих обаче там излиза 100 лева +..

Някой ако си е порачвал или знае от каде доставят до България да сподели Smile

Мерси и поздрави.
Цитирай
Аксесоари
#2

Защо не вземеш направо оригинална : http://dice.bg/lg-battery-bl-t9-original...-item18749

Xiaomi 13T Pro
Цитирай
#3

Ами на всякаде чета, че оригиналните батерии са или фалшиви или така или иначе не стават?
Ти пробвал ли си някой от тях :?
Цитирай
#4

@Milan4oht, може и от Али да си поръчаш. За повече инфо тук

 
Цитирай
#5

Още не ми се налага и затова не съм ползвал . Телефончето е на почти три години и още няма нужда от смяна на батерийката . В момента се ползва от жена ми .

Xiaomi 13T Pro
Цитирай
#6

Все пак ако някой знае други марки батерии достъпни за Българския пазар като Onite, да драсне 1 ред Smile
Цитирай
#7

Може да пробваш със swap от G2 но не е за всеки и в момента съм пред дилема дали да не се пробвам и аз....

Nokia Lumia 710 - > Huawei Ascend G6 - > IPHONE 5 - > HTC DESIRE 620 with  4.4.4 - > Nokia 6
Цитирай
#8

За по 15$ има в ebay ,които държат доста време и за които казват ,че са оригинални, а други казват ,че са менте. В citytel има оригинални за по 40-45лв.

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай
#9

Ако някой ще поръчва батерия отвън някъде, аз съм навит да направим партия и да си разделим доставката.

LG Nexus 4/LG Nexus 5/LG G2/LG G4/LG G6/Samsung S23+
Цитирай
#10

Не искам да правя реклама, но батерии има в алиекспрес!
Цитирай
#11

(2016-05-24, 10:16:14)Gamma написа:  Ако някой ще поръчва батерия отвън някъде, аз съм навит да направим партия и да си разделим доставката.
Защо, доставката не е ли безплатна?

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)