Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Безшумен режим на LG K10
#1

И аз така си мисля . Един огромен минус за телефона ,няма безшумен режим има само вибрация и звук това е просто немислимо ..................

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай
Аксесоари
#2

Това също е проблем на Андроида. Премахна ли са тази функция в Lollipop. Решение e Xposed модула True Silent Mode. Но се изисква руут.

Moto E2 XT1524 / Stock 5.1 / Squid TWRP 3.0.2-r1
Цитирай
#3

(2016-05-06, 09:18:22)ianiovski написа:  И аз така си мисля . Един огромен минус за телефона  ,няма безшумен режим   има само вибрация и звук това е просто немислимо ..................

Може да сложиш на без прекъсвания и няма да имаш звук на известията и обажданията.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#4

Я дай малко инфо @vargala81 ,че не те разбрах ??

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай
#5

Дърпаш статус бара и даваш най в дясно бутоните с бързите контроли. Натискаш "редактирай" и ще ти излезнат всички възможни тогъли, които могат да се добавяъ, премахват и разместват. Слагаш отметка на "Прекъсвания" и с плъзгане го позиционираш къде да е. Ще ти се появи нова икона с формата на камбанка. Когато е на "всички", телефона ще си звъни нормално.
Когато е на "Приоритет" Ще получаваш звук от известия само на това, което си задал да е с приоритет - прави се от настройки ->> звук и известия ->> известия. Първо влизаш в прекъсвания ->> само с приоритет и ако искаш махни отметката от календара, че май е поставена по подразбиране. После се върни назад до известия и влез в приложения. Изчакай да се зареди списъка, намери часовник и му сложи отметка да е с приоритет, иначе алармата може да не те събуди. Да се върна пак на бутона, който добави в статус бара. Та третата опция е "Няма" Тогава се спират всякакви звуци и дори алармата няма да те безпокои - не ти препоръчвам да я пускаш ако ще ти трябва алармата.
За приоритета може да се направи и график кога да се включва и кога да се изключва, като имаш възможност да избереш дни от седмицата и час за вкл/изкл.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#6

Не знам защо бях останал с впечатление, че в режим "Прекъсвания" спират всякакви известия. Точно това е режима без звук и вибрация.

Moto E2 XT1524 / Stock 5.1 / Squid TWRP 3.0.2-r1
Цитирай
#7

Да, точно той е, но както казах, дори и алармата няма да звънне. Та внимавайте ако разчитате на нея. Дори в режим "Само с приоритет" ако алармата не е зададена да е с приоритет, пак няма да звънне. Не съм тествал, но има такива оплаквания.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#8

Ааа това е друго нещо мерси за помощта колеги .

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)