Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[No Root] Настройка на времето за известия в Second Screen
#1

Тествано на 5.1.1 Lollipop, но трябва да работи и на 6.0 Marshmallow.
Настройка на времето за показване на известия на втория дисплей (Second Screen)
Не изисква ROOT
Видеото е забавено за да може да се разбере и прочете

Видео с нормална скорост
 


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
Аксесоари
#2

Немога да видя къде са тези настройки
Цитирай
#3

Кое не можеш да видиш, SignBoardTest ли?
Значи обяснявам на кратко както е във видеото:
1.Инсралираш от Play Store приложението QuickShortcutMaker
2. Отваряш го
3. Горе има търсачка и за да не превърташ на долу докато го намериш, напиши в нея Sign (може и цялото SignBoarTest) и натисни Enter на клавиатурата.
4. Ще се покаже приложението SignBoardTest, натисни го и ще се покаже още едно. Натисни и него
5. Натисни долу бутона Create и ще създадеш Shortcut някъде на началния екран на SignBoardTest.
6. Отвори SignBoardTest и иди на Notification config
7. На Display duration по подразбиране е на 3 сек.
може да го промените на до 30 сек. Излизате от SignBoardTest и сте готови.  
Във 6.0 Marshmallow може да са сменили името на приложението, за това ако не го намира търсачката, превъртете на долу ръчно и потърсете подобна икона. Само да не е с името Second Screen.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#4

Това е ясно мислех че освен времето за показване мога да правя и други настройки иска ми се да мога да добавя градусите
Цитирай
#5

Здравейте,

Изтрих си по погрешка програмата с прогноза за времето. Ще може ли да ми дадете линк, понеже не я откривам в маркета (има стотици), а уиджета на тази ми допада много?
Или apk, ако някой има?
Цитирай
#6

Влез в Настройки - За устройството - Център за актуализации - Актуализации на приложения и от там си изтегли програмата.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#7

(2016-07-21, 14:50:29)ganchev написа:  Влез в Настройки -  За устройството - Център за актуализации  - Актуализации на приложения и от там си изтегли програмата.

Благодаря!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)