Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lenovo Vibe X2 Pro
#1

Здравейте, някой има ли този модел или по-подробна информация за него. Гледам се предлага само в един сайт на цена на обикновената X2-ка. Питам защото след 2-3м. ще сменям моето HTC(816г, 8ядра), а vibe съм си го харесал още преди много време, но тогава единствения ми вариант беше през оператор да купувам и го нямаше.
Та на този модел попаднах случайно, само характеристики намерих, по-големия екран на г/д същите размери ме привлече и различните цветове. Но пък уж про версия, а с по-слаб хардуер, сложили са Снапдрагон и Адрено, но на Антуту например има доста по-слаб резултат.
Телефона ще го ползвам за браузване основно, за това и по-големия екран е предимство, сегашния ми телефон е с 5.5", но е прекалено голям и ми е адски неудобен. Другото което е да има прилична камера и да държи на тежки игри, защото HTC-то ми лагва на тежките игри(Real Racing 3 примерно).
Обобщено казано е дали си струва ПРО версията. Почвам от рано да проучвам, че ми стигат година и нещо мъчене с телефон на който нищо не харесвам.
Знам, че леновото е доста стар модел,но е адски красив и ако удовлетворява изискванията ми няма причина да не си го взема,а и лолипопа ми е достатъчен.
Цитирай
Аксесоари




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)