Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Съвет за счупен екран
#1

Преди 2 седмици ми се наложи да занеса гаранционният си телефон в оператора за ремонт . След като го приеха ми предложиха оборотно телефонче huawei p7  .По него имаше следи от употреба (драскотини по рамката леки чуквания и т.н) та ги показах и на служителя с идеята , да не ми кажат после ,че аз съм го очукал , но те ми отговориха спокойно това е оборотен телефон гледай само да не му счупиш екрана другото не е важно. 


И естествено аз на 10  ден го изпуснах и стъклото му се пукна Bu  , не е много но се вижда .. 
Та искам съвет от вас как да постъпя,   да си го занеса на ремонт да го оправят и да го върна се едно нищо не е станало   или пък  да им го върна при оператора те да ме таксуват  спрямо тяхната оценка за ремонта .

ПС : Пукнато е само стъклото но до колкото разпитвах по разни сервизи ми казаха ,че при този модел стъклото върви заедно с тъча и ремонта + новия екран е към 100 лв.
Дали някой знае дали е възможно смяната само на стъклото на този модел ?
Цитирай
Аксесоари
#2

Мне Smile Върви си с тъча Smile И аз днес го изтървах от 50 см на плочки и се счупи, а има стъклен протектор сложен. Протектора здрав, дисплея счупен. Голям късмет Smile

OnePlus 6 A6003 8GB/128 GB Midnight Black
iPhone SE
Цитирай
#3

А понеже скоро ще трябва да хода да си взимам телефона , какво да правя да го ремонтирам ли обявиха ми 88лв в един частен сервиз или да го нося на оператора да видим какво ще ми кажат те ?
Цитирай
#4

Това с оборотните телефони не ми е ясно, защото не съм взимал, ама не подписваш ли някакъв документ, че ще го ползваш и
там не пише ли какво се прави в такива ситуации.

Честността е най-силното оръжие...връщаш го на оператора, извиняваш се и чакаш тяхната присъда Big Grin 
Ти вече имаш представа колко струва ремонта, може да ти кажат по-ниска цена....ако ти обявят по-висока, просто го
взимаш и го оправяш в друг сервиз...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)