Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефонът не открива bluethoot слушалки.
#1

Здравейте. От скоро имам htc m9 невероятен телефон. Но днес устнових, че не може да ми открие безжичните слушалки  beats audio monster wirelless.  Слушалките работят! проблема не е в тях свързват се с lg g flex 2 и iphone мигновенно без проблеми. Интересното е, че и на m9 bluetootha работи с всички устройства само въпросните слушалки не открива. Какъв е проблема? Много странно.

The luck is quality.
Цитирай
Аксесоари
#2

И аз имах проблем с htc 526g бях го пробвал с 4 модела блутута и все нещо не беше както трябва,накрая купих китайско за 19 лв. и работеше отлично с него, явно е от самата марка .Та пробвай с някое китайско

Sent from my Lenovo TAB 2 A7-30DC using Tapatalk
Цитирай
#3

И при мен имаше същият проблем рестартирах телефона задържах копчетата на слушалките някакси се оправи ненадейно.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#4

Ужас слушалките струват повече от телефона и не мога да ги свържа ...

The luck is quality.
Цитирай
#5

От настройките на блутута, разрешил ли си на устройството да е видимо за всички?

Samsung Galaxy S22 Ultra 
Цитирай
#6

Ползвам почти ежедневно блутут слушалка и ги сменям поне по две на година. При всяка нова за телефона трябва да задържа копчето докато не я намери телефона. Не знам защо е така. Пробвай няма как да не ги намери.

HTC ONE M9 ==>>hTC u12 plus
Цитирай
#7

(2016-05-15, 20:34:40)Atanas Georgiev написа:  Ползвам почти ежедневно блутут слушалка и ги сменям поне по две на година. При всяка нова за телефона трябва да задържа копчето докато не я намери телефона. Не знам защо е така. Пробвай няма как да не ги намери.

Благодаря много за отговора. Задържах 5-6 сек копчето на слушалките и ги откри веднага. Проблема е решен. Странно защо при другите телефони тръгват без задържане но няма значение. Мерси Smile

The luck is quality.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)