Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lenovo A6000 - ЛАГ
#26

ами флашвах го, ама не ставаШЕ...то хората си го бяха писали:
Mount system, data and cache
ама кой да гледа...
сега всичко е наред - уа-фи-то доде Cool

Lenovo A6000 (2 SIM) 4.4.4 (S042), Google Nexus 7 (2012), Xiaomi Redmi 5 Plus


Цитирай
Аксесоари
#27

някой може ли да ми даде линк към този кернел фантом реборн ли нещо подобно мисля че беше..
Цитирай
#28

http://forum.xda-developers.com/lenovo-a...l-t3466506
Цитирай
#29

след като инсталирах фантом кернела телефона не искаше да работи и веднага пак върнах тело кернела и телефона тръгна но сега целия звук се изгуби дори и немога да говоря с него просто все едно истрих драйвър за звук..
Цитирай
#30

Пробвай да си преинсталираш рома и съответно тело кернела, без да чистиш нищо. Когато си бил с него не е имало такъв проблем, нали?


Sent from my iPad using Tapatalk
Цитирай
#31

Нещо явно не правиш както трябва.. Аз си глашвам кернела от TWRP recovery, давам му reboot и готово, и нямам никви проблеми с Wifi, звук и т.н. Проблема е някъде при тебе.
Цитирай
#32

незнам, незнам нов ром вече за 20ти път прейнсталирам
и то пак си знае неговата няма звук няма нищо.. ;(

преди 3-4 часа всичко си беше на ред нямаше проблеми докато не сложих фантома и върнах тело
Цитирай
#33

Споделете как да забързам малко този лагав телефон. Преди последния ъпдейт си беше добре, но след него е леко изнервящ. 
Има ли някакъв РОМ базиран на чист Андроид? Нещо СМ? Че ми писна от телефони с тромави фирмени UI-и.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
#34

(2016-11-23, 15:00:26)mita6ki9 написа:  Споделете как да забързам малко този лагав телефон. Преди последния ъпдейт си беше добре, но след него е леко изнервящ. 
Има ли някакъв РОМ базиран на чист Андроид? Нещо СМ? Че ми писна от телефони с тромави фирмени UI-и.
Ето пробвай този, не съм го пробвал но изглежда читав, има и доста други базирани на чистия андроид със андоид 6.0 , 7.0 , 5.0, 5.1 http://forum.xda-developers.com/lenovo-a...353/page24
Цитирай
#35

аз не изтраях и се върнах на S042.
Липсваше ми:
- уиджета за бързо набиране на един контакт. Така и не можах да накарам на льолито да ми набира 1 номер с едно кликане!
- събуждането на екрана с кой и да е клавиш (при льолито само с паура);
- батерията ми кара по-дълго (да не кажа двойно повече)
Телефона не ми е загрявал, откакто свалих на S042

Няма лаг на китката - всичко си върви плавно. Няма нужда от настройки на кернели, дундуркания....Аман вече!
Едвали ще има друг ъпдейт на льолита, та затова аз си избрах да си остана на китката. Тамагочи не ми трябва!

Lenovo A6000 (2 SIM) 4.4.4 (S042), Google Nexus 7 (2012), Xiaomi Redmi 5 Plus


Цитирай
#36

Ами да китката си е най-добре, аз от няколко месеца си стоя с него и няма проблем, омръзна ми вече от тея бъгави къстъм ромове.
Цитирай
#37

Как се връща до Киткат? .

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
#38

аз това ползвах:
http://www.droiddosh.com/2015/10/downgra...itkat.html

Lenovo A6000 (2 SIM) 4.4.4 (S042), Google Nexus 7 (2012), Xiaomi Redmi 5 Plus


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)