Анкета: Кой е основният критерий, по който избирате своето устройство - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Дизайн и използвани материали.
11.11%
10
11.11%
Размер или качество на екрана.
14.44%
13
14.44%
Капацитет и издръжливост на батерията.
5.56%
5
5.56%
Софтуерна поддръжка, или вид на софтуера.
28.89%
26
28.89%
Производителност (SoC, RAM...).
18.89%
17
18.89%
Аудио възможности.
0%
0
0%
Друг...(споделете с коментар).
21.11%
19
21.11%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Темата е заключена
Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Кой е основният критерий, по който избирате своето устройство?
#1

AndroidBG ви пита... 


"Кой е основният критерий, по който избирате своето устройство?"


[Изображение: How-you-choose-your-mobile-device.png]



С участието си в Анкетата заявявате, че сте запознати с правилата за участие в Анкетите!
Аксесоари
#2

От всички изброени по равно. За това гласувам с друго.

Lenovo P70 + MIUI 9
#3

Принципно се вземат доста неща предвид, като си избира човек устройство, но ако трябва да посоча един, като основен - софтуерна поддръжка, или вид на софтуера. Не че не държа и на добър екран, или качествени материали.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
#4

За мен също софтуерната поддръжка е едно от основните неща. Има ли такава дълго време, значи устройството е с качествени материали/изработка и хардуер/. А относно дизайна - въпрос на личен избор на потребителя.

времето е като парите - никога не стига
#5

Въобще не ме интересуват материалите на изработка. По-важно е да е поддържан поне 2 години, да има добри (или възможно най-добрите) характеристики и държа да е Super AMOLED, защото свикнах с нереалните цветове, но сметка на това черния цвят си е черен, а не размито сиво-черно.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
#6

Nexus...Ако това е достатъчно като отговор...Smile
#7

Хардуер и софтуерна поддръжка, външния вид не ме интересува особено.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
#8

Диспелй - 90% от времето в което си ползвам телефона е да му гледам екрана, така че определено държа да е хубав. Но всички неща от избронеите са много важни фактори.

Trust nobody who smiles before 10am...

#9

Дисплей ,фул ХД и Glonass позициониране на GPS-а, защото го ползвам постоянно. Вече има и телефони дето хващат и китайските спътници.

Максимално допустимия размер е 400 символа, разположени на максимум 2 реда
#10

Гласувал съм за дисплей, но и други характеристики като софтуерна поддръжка, производителност, дизайн и използвани материали също са от голямо значение за мен.

1916 
#11

Друго...

Всичко изброено + допълнителните екстри и услуги, които ми предлага производителя под формата на разни други периферни устройства.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
#12

Друго - общо взето държа най - вече на дисплей и хардуер. Но след като всички започнаха да заключват буутлоудъри и кнокс следващия ми телефон ще има доста голямо значение софтуера.
#13

От всичко по малко. Дисплей, хардуер, батерия и софтуерна поддръжка най-вече. Другото за мен не е толкова важно.

Poco F4 GT 12/256
#14

Друго - няколко неща са важни за мен. Може би, ако анкетата позволяваше маркиране на повече от един отговор, "картината" за предпочитанията на потребителите щеше да е по-ясна.

POCO F5 12/256 GB





#15

Процесор,рам,видео дизайна ако ще от времената на Lumia 710 да е
http://phonesdata.com/files/models/Nokia...10-210.jpg

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
#16

Малък дисплей (удобен за работа с една ръка) + Голяма батерия = Перфектния телефон за мен. От там нататък гледам да е с хубави параметри и добра поддръжка.

#TeamPixel
#17

Съвсем същото като kumbeto - малък дисплей, после голяма батерия, после параметри.

Sony Z5 Compact.
#18

Комбинация от двете.

Sent from my E6653 using Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
#19

Друго...

Балансът в устройството е най-съществен. Дисплеят е важен, но като цяло досега съм имал само 2-3 телефона със сравнително по-смотан дисплей и не ми е било голяма драма.
Дизайн и хардуер са еднакво важни. При последния ми избор, дизайнът надделя и пред батерията и донякъде пред хардуер и софтуер, като последните в никакъв случай не са лоши.
Важното е на човек да му е кеф да си ползва устройството.
#20

Софтуерна поддръжка, или вид на софтуера и другото е добре дошло Smile

[Изображение: 21693249.jpg]
#21

Гласувах с "Друго" защото за мен е важен размера на дисплея, резолюцията, капацитета на батерията и не на последно място бързодействието на GPS-а.

LG Optimus L9 II (4.4.2)Lenovo VIBE P1 Pro (P1a42) > Xiaomi Redmi 5+ 4GB/64GB
#22

Гласувах за софтуерна поддръжка но пак е леко относително защото ако е грозен за мен телефона сигурно няма да го купя. Това е за да го избера, но за да го задържа на първо място трябва да има много добро качество по време на разговор иначе е пътник( аз лично предпочитам гласовота комуникация а и работната ми среда е шумничка - за какъв чеп ми телефон с хиляди екстри ако един разговор не мога да проведа спокойно а трябва да търся тихи места)

Във всеки от нас дреме по един гений А глупакът никога не спи
#23

Гласувах за "Софтуерна поддръжка, или вид на софтуера", защото много мразя блоутуер и да ми лагва телефон от 2013 насам. Ако имаше отговор всички изброени бих гласувал за него, защото според мен един телефон трябва да е съвкупност от всички изброени, за да носи удоволствие от ползването му.
#24

Заради ш*баните 4000 mAh батерия, която р'ш'ли държи 1 цял ден.... Lol
#25

Производителност,издръжливост на батерията (когато си купувах телефона гледах основно това..),камера разбира се и дизайн..

Samsung Galaxy Note 4 Bronze&Gold Stock 6.0.1
Samsung Galaxy S9+ Sunrise Gold
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)