Анкета: Кой е основният критерий, по който избирате своето устройство - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Дизайн и използвани материали.
11.11%
10
11.11%
Размер или качество на екрана.
14.44%
13
14.44%
Капацитет и издръжливост на батерията.
5.56%
5
5.56%
Софтуерна поддръжка, или вид на софтуера.
28.89%
26
28.89%
Производителност (SoC, RAM...).
18.89%
17
18.89%
Аудио възможности.
0%
0
0%
Друг...(споделете с коментар).
21.11%
19
21.11%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Темата е заключена
Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Кой е основният критерий, по който избирате своето устройство?
#26

Друг: цената е най-важна. Като няма финикийски знаци , няма телефон Smile
Аксесоари
#27

Цена, камера - едни от най-важните критерии не са изброени.
Като цяло така поставен въпросът, комплексно е.
Не бих направил компромис с нито една от опциите за избиране. Smile

SGS 6 [Stock 6.0.1]

#28

Вече на първо място ми е батерията,не държа много на (прекрасен) външен вид от който имат файда само кифлите.Другите неща вече се гледат според парите,които се дават за устройството.

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk
#29

Съотношение цена-качество.

LG OPTIMUS ONE P500  - Cyanogenmod 7 (2.3.7) DEATH => Samsung Galaxy SIII Neo 5.1.1 (Resurrection Remix LP v5.5.9) rooted TWRP => Xiaomi Redmi Note 4 Snapdragon - MIUI Global Stable 9.2.1.0 => Samsung Galaxy S20 FE - Android 12
#30

Всичко е от значение за мен.
Избирам устройства, които ми дават повече възможности.

Samsung Galaxy S6 edge, Samsung Galaxy S7 edge
"Само идиот може да си помисли че пътува,когато се вози на въртележка"-Е.Д.
Cam
#31

Външен вид, екран, донякъде батерия и цена

Honor 90 - 12/512
#32

На първо място добър хардуер,после външен вид,но и него не го пренебрегвам.
#33

Предимно по външен вид-не ми харесват раздути телефони, на които им личат инчовете. Със сегашното ми Lenovo S90 екрана е 5" , но самия телефон е издължен (тип iPhone 5), а не раздут отстрани и реално ми стои като 4.5", иначе като хвана друга 5-ца (като на мой приятел Galaxy Duos Neo нещо-то си там дето е 5") и определено го забелязвам. Просто дизайна на телефона е такъв, че да не се забелязва размера. Екрана е SAMOLED и определено е най-силния плюс в телефона.
Та това ми е критерия-хубав екран (все пак, той е главната интеракция м/у телефона и потребителя) /предимно SAMOLED, ако ще и ултра-нереален да е, с черното сме влюбени)/ и приятен, компактен дизайн (доколкото е възможно предвид размера на екрана).
#34

Батерия,софтуерна подръжка,дисплей и най вече като го подържа телефона да го усетя че е за мен.

Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk

Huawei P9.Huawei P smart 2021
#35

Гласувах с отговор "Друг", защото обикновено в момента на закупуване на устройство, вече съм се спрял на дадено, което отговаря на всички изброени критерии според мен.
Във времето на закупуване, то би било с актуелен хардуер, атрактивен дизайн, както и до момента, сравнително актуален за времето си софтуер, добра камера, добър звук спрямо  характаристиката на корпуса, добър дисплей и т.н.
На този етап, марката на която съм се спрял, смятам, че отговаря на всяко едно мое изискване, което ще ме интересува и в едно евентуално бъдещо и ново устройство за мен. Smile

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
#36

Ревюта от потребители и отзиви по форумите,както и като го видя да ми хване окото   Smile .А чак след това параметри. Така беше с първия ми т.е. настоящия. Оттук нататък ще се гледат батерия, памет, екран и всичко останало.
#37

(2016-05-22, 11:51:40)balkankars написа:  Ревюта от потребители и отзиви по форумите,както и като го видя да ми хване окото   Smile .А чак след това параметри. Така беше с първия ми т.е. настоящия. Оттук нататък ще се гледат батерия, памет, екран и всичко останало.
Основните критерии, по които избирам Андроид устройството си са: батерия, възможност за root,bтехнически параметри, размер на екрана. Предпочитам смартфоните с големи батерии и екрани Smile

Sent from my PAP5503DUO using Tapatalk

Android потребител от април 2013 Smile
#38

Принципно разглеждам продукта спрямо тех. параметри с които е презентиран. Съобразявам се с представянето на съответното изделие на пазара и не на последно място с мнението на потребителите.
#39

Аз основно гледам да е китайски, тоест да е с орязани гугълски апчета и мениджър на премишъните. Tongue

Doogee S30
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)