Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Сервиз смяна на батерия
#1

Добър вечер. Колеги някой можели да ми каже колкому е излязла смяна на батерия. Пускам тази тема по простата пречина, защото нямам време да всичко. Трябва ми реален отговор от някой който минал презтова. Малко инфо за да избегна излишни те въпро си от няколко дена ми пада рязко батерията. Премахнал съм излишни те приложения. Оставил съм само тези който са ми нужни и преди това съм изкарвал по 2-дни.Това е без интернет и GPS. Телефона е на 4-год. И не мисля за друг стабилен е. Последни те 3 тела са ми HTC знам как да борявя с тях, затова си мисля че батерията заминава. Благодаря предварително и се извинявам ако повтарям темата. От Бургас съм ако някой може да ми отговори и да ме насочи. Благодаря

HTC One 
Цитирай
Аксесоари
#2

@htc83, "...Телефона е на 4 г....". M7 бе пуснат на пазар едва през април 2013г. За какви 4 г. пишеш в поста си, не разбрах?

Sent from my MI4W

 
Цитирай
#3

Извинявам се пиша от телефона допуснал съм грешка

Никой ли не е сменял извън гаранция

HTC One 
Цитирай
#4

Батерията ми излезе $28 от ebay. Сменя се много, много трудно, защото телефона се "разлепя". В оторизиран сервиз ми искаха почти 200 кинта навремето... В "квартални" могат да се съгласят и за към 70-100лв. да го отворят, но трябва да им имаш много голямо доверие, защото вероятността да останат "следи" по панела са сериозни. 
Аз си я смених сам - преди почти година, както и дисплея (който ми стъпи на $70) защото беше спукан в единия край. Но всичко ми коства толкова нерви, че по време на "операцията" няколко пъти щях да го размажа в стената... Следи останаха по страничната лайсна, както и по ръба на долния панел (комплекта на панела струваше към $50). В общи линии това е. Има много клипове в Youtube как става това. 
Със сервизи не съм се занимавал поради цената, която ми обявиха (тогава, това беше МОСТ).
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)