Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация / Ъпдейт за LG G5
#26

при мен няма

║ Device: XIOMI 12T Pro 256Gb ║ Android 13 ║ MIUI 14.0.15 ║
║  ║  Huawei Watch GT3 Pro
Цитирай
Аксесоари
#27

Не ъпдейтвайте LS992 след kv8 или kva, ако не сте в САЩ няма да може да го отключите. Аз направих грешката и от kvc натам изчезнаха опциите за нагласянето на мрежата. Може да се отключи само с карта на Sprint, което е леко неудобно.

NOKIA 3.1
Цитирай
#28

При мен новия ъпдейт се държи нормално Smile

Sent from my LG-H840 using Tapatalk
Цитирай
#29

При мен от време на време когато някой ми звъни екрана не светва ,а когато светне изписва система ПИ спря да работи

Huawei Mate 20 Pro Blue
LG G5 Silver
Цитирай
#30

Здравейте. Някой може ли да удари едно рамо да флашна стоковия софтуер на G5 H850. Опитах с LGup - при свързването на телефона дава грешка. Опитах с LG Bridge, сваля 1% на час от ъпдейта. Проблема е че телефона не работи добре, а и ми дава 2 грешки на всяко стартиране. Колегите ме посъветваха да го рутна и да ги оправя, но аз искам първо да му сложа стоков европейски софт (от двете грешки си мисля че телефончето е за африканския пазар). Ако някой може да помогне...
Цитирай
#31

Дали някоганще получим орео или къстъм ромовете са надеждата.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай
#32

Скоро LG G5 ще получи Android 8.0 Oreo http://feedproxy.google.com/~r/phonearen...n_id106307


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 1 потребител изказва благодарност на vargala81 за това мнение:
  • mrjackal
Цитирай
#33

Здравейте, колеги. Бихте ли ми казали, кой е последния оригиналния фърмуер на официално продавания в България Г5? KDZ-то отново ли е Унгарско или е друго? Ако може линк към последната версия. Благодаря Ви.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#34

Корейската версия на телефона F700 от днес има наличен ъпдейт до Орео.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
[-] 2 потребители изказват благодарност на ganchev за това мнение:
  • Dowper, vargala81
Цитирай
#35

Колеги дано да стигне и до вас, че като се сетя какво стана с G4.
[-] 1 потребител изказва благодарност на stanchev36 за това мнение:
  • ganchev
Цитирай
#36

След последният ъпдейт телефона се държи добре, нямам ядове, на фона, че го сцепвам от игра.. Smile

Xiaomi 11T Pro 8/256
Цитирай
#37

Колкото и невероятно да звучи скоро ще има орео за Г5. Нищо че хората получават пай.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай
#38

Все е нещо. И това ще му бъде последния ъпдейт на Г5.

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#39

Някой проверявал ли е за орео. Аз съм с друг ром и не ми се занимава да връщам стария само за проверката.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай
#40

Все още не е наличен за H850. Чакаме и дано излезе скоро.

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#41

Спред потребители от Reddit и XDA ъпдейта до Орео е вече наличен за регион Германия. Ако имате достъп до компютър може да се провери, чрез LG Bridge за наличен ъпдейт. Моя телефон е за Англия и все още по OTA няма ъпдейт.

Sent from my LG-H850 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#42

(2018-10-02, 17:04:24)ganchev написа:  Спред потребители от Reddit и XDA ъпдейта до Орео е вече наличен за регион Германия. Ако имате достъп до компютър може да се провери, чрез LG Bridge за наличен ъпдейт. Моя телефон е за Англия и все още по OTA няма ъпдейт.

Sent from my LG-H850 using Tapatalk

Защо GPS търси постоянно и не включва сателитите ,гадна работа.
Цитирай
#43

(2018-10-02, 20:31:04)mitkoins написа:  Защо GPS търси постоянно и не включва сателитите ,гадна работа.

Проблема може да е хардуерен. Има писано за слаба връзка в контактите на антената за GPS-а. Провери в нета.
Цитирай
#44

Аз преди да ми изтече гаранцията го дадох на ремонт и ми смениха дъното. Оттогава нямам проблем но до кога не се знае

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай
#45

Днес получих ъпдейт, телефонът е купуван от Мтел (А1), изглежда добре на първо четене...Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на ilialt за това мнение:
  • ganchev
Цитирай
#46

Орео или нещо друго. Също така ота или през бриджа.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай
#47

Ореото е. Има kdz файлове налични за изтегляне на lg-firmware.com.

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#48

(2018-10-04, 12:18:21)nedkoff написа:  Орео или нещо друго. Също така ота или през бриджа.

Oreo- OTA
Цитирай
#49

А дали има руут? Виждам, че са качили kdz в XDA и пишат, че се руутвал като при N7.0, само че малко ми е съмнително.

Едит: Да, има тема с инструкции, може да му се бутне и руут.

1+6
9.0 Pie
Цитирай
#50

Така и аз ъпдейтнах до орео. Направих го с LgUp свалих си KDZ за мтел но пак съм с EUR-xx. Сега остава само да го видя как е.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)