Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Андроид 6, за Lenovo Vibe Z2 pro, КОГА?
#26

(2016-10-16, 14:26:31)Banan4o написа:  ...Благодаря предварително.
И ние ще ти благодарим, когато приведеш поста си в правилна граматична форма на изказ, за да може да се разбере за какво точно става въпрос.

 
Цитирай
Аксесоари
#27

Здравейте колеги, имам проблем с моя Lenovoe проблемат  е, когато започнете да зареди Android системата телефон система се рестартира  и  влезе в някакъв странен  режим, който не съм виждал досега и ми показва всички дялове на диска, когато е свързан към лаптопа и не иска да пали. Стоят така 3 4-ри часа и се оправи, но всеки път, когато го ресна се оказва, че проблемът е пак на лице .Има ли решение за това и ако сменя софтуера дали  ще се оправи и се моля някои ако е по запознат с подмяната на Androidа да ми даде някаква информация за това, как става това, ако не е тайна, разбира се
 


Извинявам се за моята неграмотност  нямах врем и го  написал на бързо,което не е оправдание молете за разбиране
Цитирай
#28

Хихи,"редактирания" поста кърти Smile Извинен си,брато.А като намериш малко време,седни-търси-чети и ще разбереш всичко,което те интересува за смяна на софтуера,не е тайна,споделяме всичко Smile Когато разбереш какво е ром,бекъп,флаш,имей,рековъри,драйвери за флаш и т.н.-вече си готов да започваш смяната!Малко ще те разочаровам-няма да стане с натискане на копче и готово Smile Един съвет-всичко започва с точния "псевдоним-име" на телефона.
Цитирай
#29

Искам да попитам има ли някои от Варна дето си е слагал на модела друг андроид да ми го качи че сега съм с китайския андрод и не ми харесва пък като трябва и ще си заплатя ако трябва.
Моя телефон си е Lenovo VIBE z2 pro china mobile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)