Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем със зареждането
#1

Здравейте!
Проблема е следния. Батерията е на 3% пускам го в зарядното и не иска да ми се зарежда телефона!Излиза ми съобщение "Power Sharing" и гласи (Първо трябва да изтеглите приложението,за да контролирате количеството на споделената енергия.Ако използвате кабела Power Sharing EP-SG900 на Samsung ,за да свържете вашите устройства,без да използвате приложението,тогава ще бъде прехвърлено цялото количество на оставащата енергия от батерията.Свържете се към Samsung Apps  и изтеглете приложението.) Телефона го връзвам както на USB  така и на зарядно. Тва нещо не е от ъпдейта,защото ми се появи сега. Бях готов да го нося утре на сервиз ама помислих че няма как да ми изкарва такива съобщения ако не прави някаква връзка. Моля ви помогнете ми писах го това приложение в Samsung app,но ми излизат бая бая много такива. И другото което искам да питам ще ми трябва ли някаква програма за да ми разпознава компа тела????? Току що пробвах да го заредя и през другото ми зарядно за S3mini  и през него не става.Пробвах се пак да го пусна в компа и вече и съобщението не изкарва Bu Bu
Благодаря за отделеното внимание!
п.с. Извинявам се ако има вече такава тема просто неможах да намеря!
Цитирай
Аксесоари
#2

Възстанови ли заводските настройки?

Sent from my SM-N7505 using Tapatalk

Zte Blade SS RC7; Sony Xperia J, Sony Xperia Arc S, Zopo 810, Huawei Ascend P7-L10
Цитирай
#3

Да възстанових ги но пак същото! Sad
Цитирай
#4

оригиналното зарядно ли е на телефона или ..?

Sent from my SM-N7505 using Tapatalk
Цитирай
#5

Здравейте!
Мне не е с оригиналното зарядно.То малко даде фира.Снощи след като му върнах фабричните и изключи тотално и го оставих вързан за лаптопа.Сутринта ставам телефона беше зареден на 100% вързах го към зарядното и отчита че е вързан.Явно тва беше някаква грешка предполагам от лолипопа.Сега само се моля да не се получи пак така в противен случай заминава на сервиз.
Благодаря за отделеното внимание!!!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)