Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ulefone Be Touch 2
#1

Не можах да намеря информация за този телефон, вероятно не е разспространен понеже е скъп,та дисплея го строшиха децата, а телефона ми харесва и поръчах нов дисплей за 50 евро. Само че ме е страх малко да го сменя. И в youTube няма много видео ?!

Максимално допустимия размер е 400 символа, разположени на максимум 2 реда
Цитирай
Аксесоари
#2

Братле , не искам да те стряскам ! 
Но това е един от най-проблемните телефони с които съм се сблъсквал.
За щастие не съм го копувал , беше на колега.
Имаше поредица от проблеми , хардуеъра е на ниво ..... но всичко свършва до там.
Няма операциона система  която да е оптимизирана за този хардуеър. Въпреки че има няколко къстъм ромове.
Наличния андроид , неможе и не се справя с желязото (както казват руснаците).
Загрявa , и от там рано или късно идват проблемите : бели петна по екрана ,зависване на екрана при приемане на входящо повикване,
Изчезване и не възможност за вкл. на wifi , самоволно рестартиране и др.
Виж Това  , а Тук   , четеш  секцията Брак / Ремонт и плачеш !
Може и месеци наред да не се покаже даден проблем , но рано или късно всичко идва.
Не прави повече инвестиции в него . Лично мнение , няма да се отблагодари!
Сори, но това е на базата на лични впечатления , и в последствие от прочетено по форумите.

My favorite gadgets:

LeTV x600 <MiUi 8 bobN>  And  XiaoMi RedMi Note 8 pro<MiUi 11>  .:: <Redmi note 5 pro >::.
Цитирай
#3

Благодаря ти много за  мнението, но вече платих 50 евро за нов дисплей (който още не съм сменил) и 10 евро за нова батерия. Телефона го имам от миналият август, жената го ползва и счупи. При мен е от месец и направо лети, а GPS-а му има Glonass-позициониране. Свикнах с пукнатият дисплей, ще го сменя по-нататък, ако видя видео някъде как се прави. Дано изкара още година ,че до тук е 260 евро

Максимално допустимия размер е 400 символа, разположени на максимум 2 реда
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)