Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализации на НТС 10

Хахах, абе видя ми се, че има нещо нередни, като натисна десния бутон.. Smile)
Мерси!!

Samsung Galaxy S22 Ultra 
Цитирай
Аксесоари
Photo 

    След ъпдейта Smile
Цитирай

USA Unlocked
https://twitter.com/HotwaniNavin/status/...4570074112

[Изображение: C80snSRVoAAjJ3C.jpg:large]

iPhone 14 Pro
Цитирай

Здравейте, моят телефон е фабрично отключен от Технополис, но все още не получавам ъпдейта с March security updates.
Някой друг в същото положение?
Цитирай

Все още не е пристигнал за ЕМЕА, предполагам това е причината...

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
Цитирай

Мерси, понеже гледам хората получават, но може би не са за ЕМЕА наистина.
ще чакаме.
Цитирай

Когато прочетете за ъпдейт, гледайте третата част от номера на софтуера - х.хх.401.хх

401 е за нас Wink
Цитирай

Всички ли вече имате Google Assistant?
Цитирай

Аз го нямам.
Цитирай

Ако някой го иска - сменя се езикът на US english, clear cache на google play services, рестарт и се появява Wink

искам = мога
Цитирай

Ако и след това го нямате, влиза се в Google App и там имате опция Activate Google Assistant.

HTC 10 Glacier Silver
Цитирай

Аз го имам
Цитирай

Кой е последният ъпдейт хора аз съм с 2.41.401.4 и ми казва, че няма ъпдейт повече

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай

Това е актуалната версия на софтуера Smile

искам = мога
Цитирай

Инетерсно е кога ще дойде ъпдей до 7.1. - не бях ползвал телефона дълво време, казах си, че поне е дошъл ъпдейта с March security update, обаче няма такова нещо - стои си на January patch и няма никакъв ъпдейт.
Цитирай

Кога ще получим новият Секюрити ъпдейт за Април месец? И кога 7.1

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай

Никой не знае, и HTC мълчат

HTC 10 Glacier Silver
Цитирай

Имам приятел с американска версия и той получи майския секюрити а ние още седим на януарският секюрити

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай

Здравейте колеги, 
при опит за ъпдейт до android 7.1 чрез кабел ми изписва error 170. Използвам оригиналния кабел и USB 2 порт. Какъв може да е проблема?
Цитирай

(2017-06-03, 13:12:58)dancho_6500 написа:  Здравейте колеги, 
при опит за ъпдейт до android 7.1 чрез кабел ми изписва error 170. Използвам оригиналния кабел и USB 2 порт. Какъв може да е проблема?

 И при мен става така може ли някои да дада линк за  download И инcталация през  SD card s zip file.
Може и по стар стоков ром за HTC10 моята версия 2,42,651,6 имам проблем с GSM сигнал ту спира ту тръгва.



 опит за ъпдейт до android 7.1 чрез кабел ми изписва error 170
Цитирай

Аз не знаех, че вече има ъпдейт, или на мен не ми изписва. Или вие сте с американския ром?

HTC 10 Glacier Silver
Цитирай

Няма още ъпдейт за нас за жалост и не знам кога ще има, но в сайта на HTC има най-новата версия на софруера който е 1,8 гб, но трябва да се качи ръчно ето и линк за ъпдейта ако някой реши да пробва и е станало да каже http://www.htc.com/us/support/htc-10/news/

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай

Този ром е за америка.

iPhone 14 Pro
Цитирай

(2017-06-14, 13:32:49)Константинов написа:  Този ром е за америка.

ДА телефона не е от европа аз мисля Сингапур.
Проблем с GSM SIGNAL ту има ту няма.
като смена с БГ КАРТА ИМА НО НАПРИМЕР НОРВЕШКА ТУ ИМА  ТУ НЯМА .
може би сте прави трябва да го преинсталирам с европеиски вариант
Трябва ми ром за европа специално Норвегия с този постояно ми дава грешка в сигнала.
Излиза ми ъпдеите(2,42,651,63)605,14МБ (същия като моя) свалям го.
И се стартира Теам рековери Прожект като не дава да трагне ъпдеита.
А ПЪК С ОФИЦИАЛНИЯ
[email=RUU_PERFUME_UHL_N70_SENSE80GP_MR_HTC_Europe_2.41.401.4_Radio_1.0.U010241a@61226_79.07_F_release_495903_signed_2..exe]RUU_PERFUME_UHL_N70_SENSE80GP_MR_HTC_Europe_2.41.401.4_Radio_1.0.U010241a@61226_79.07_F_release_495903_signed_2.exe[/email]
но ми дава грешка 170
затова търса вариан през  сд карта .
някаква идея за чисто инсталиране ?
Цитирай

От прочетеното разбрах че трябва да се сменят някои настроики.
може ли някои да даде малко инфо или линк да прочета как да сменя на вариант които става за флашване на евро версия ром
моите са
CID 11111111
MID2PS640000
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)