Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за НТС 10
#26

(2016-11-23, 14:11:45)Sarfa написа:  Здравейте, имам въпрос-колко голяма карта памет може да поддържа устройството? Мисля да си купя, но не мога да намеря точно тази подробност?

microSD, up to 256 GB (dedicated slot) според http://www.gsmarena.com/htc_10-7884.php
Цитирай
Аксесоари
#27

От къде мога да си купя оргинален кабел Type C и зарядно за кола?
Цитирай
#28

http://dice.bg/aksesoari-za-htc-mobilni-...i-adaptori Примерно....

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Grey, Samsung Galaxy S22 Ultra Phantom Black, Samsung Galaxy S20 Ultra 5G Cosmic Grey, Samsung Galaxy S9+ Midnight Black,
Samsung Galaxy Watch 5 44mm, Samsung Galaxy Watch 5 Pro 45mm Black Titanium
Цитирай
#29

Същата работа вършат и тези от китайците за по 2$.

Samsung Galaxy S22 Ultra 
Цитирай
#30

Взех си точно от тези дето уж са Quick Charge, но изобщо не зареждаше бързо
Цитирай
#31

При мен, тоя куик чардж зарежда теЛефона за по малко ат час от 10% до сто

HTC 10 rose gold > Nokia 8 Blue
Цитирай
#32
Big Grin 

И аз вече съм с Ice View уникален  е
Цитирай
#33

И мен много ме кефи, искам да попитам, ако му сложа сд карта 64-ка, ще мога ли да я интегрирам като вътрешна памет ?Помня, че при М8 имаше зверски проблеми с лагване и неразчитане на програми

HTC 10 rose gold > Nokia 8 Blue
Цитирай
#34

Би трябвало да можеш. Въпросът е наистина ли е необходимо Wink
Цитирай
#35

Тия 32 гб ми вършат страхотна работа, евентуално бих взел 16 гб, за музика. За снимки и видео е по-добре да се ползва вътрешна памет, доста по бързо се случват нещата. Мойта М8ца нямаше сериозни проблеми с лагване и разчитане. Важно е за каква цел ти е картата памет при избора. Не забравяйте за скоростта на записване, както и дали е 1080р full hd или 4К запис. Smile
Цитирай
#36

Някой намерил ли е стъклен протектор, който не е по - малък от дисплея? Аз взех някакъв и ми го сложиха в магазина на паметника Левски, ама първо, стои ми грозно, защото от горе и от долу е по къс с по около половин сантиметър и второе и по тесен с по няколко милиметра. Четох, че имало някакви, които са си извити по дисплея, но те са за новите галаксита .
За хтц такова чудо има ли?
Ползвах айс вю калъф неоригинален, но си взех тънък силиконов калъф и ми се ще и по нормален протектор за дисплея. С този айс вю нещо ми е неудобен телефона.

HTC 10 rose gold > Nokia 8 Blue
Цитирай
#37

Здравейте, Честити празници на всички!
Вземи си invisible shield hd на zagg.

Samsung s21 ultra 
Цитирай
#38

Един нестандартен въпрос. Някой да си е взимал skin от www.dbrand.com ?
Цитирай
#39

Има тема по въпроса с опита на колеги от форума. Smile
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=87925

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#40

Колеги, търся стойка за кола (издръжлива) и гръб протектор, откъде да си взема?
Цитирай
#41

Днес си взех Full cover стъкло за дисплея.Единственото място в българия където го има е на Mocolo в olx видях обявата.Магазина е в бизнес парка в младост сграда 3.Доста е незабележим и не загрозява телефона.Единствените забележки които имам са, че е по-дебел отколкото исках аз и долу бутоните са толкова прецизно изрязани че трябва да имаш голям късмет да го залепиш на средата и да се виждат добре.И дори тогава под ъгъл ако се гледа телефона пак не се виждат напълно че светат.Може би ако беше по тънък щеше да е по добре.Следващия ми протектор ще е или на Skinimi пак за целия екран но не стъкло или стъкло на Yelun или G-color от Амазон
Цитирай
#42

Харесах си няколко продукта от Amazon.com искам да ги поръчам но два от тях не ги доставят до България, а в други сайтове където правят поръчката вместо теб и ти я доставят излиза много скъпо. Та въпроса ми е някой да си е поръчвал и как става? Smile
Цитирай
#43

Регистрация в gabco.org и доставка до България 2.20 лева.

(2017-01-21, 08:26:37)mcontract написа:  Здравейте,бих ви препоръчал регистрация в gabco.org и доставка до България за 2.20 лева. Трябва да  поръчате от amazon.co.uk или amazon.de,защотото gabco.org имат адреси само във Великобритания и Германия. По скъпо е от amazon. com, защото цените са почти еднакви, но са в паунди и евро. 
От дълги години си поръчвам от английския амазон и ибей и използвам gabco.org за доставка до България. 
Успех!

Samsung s21 ultra 
Цитирай
#44

Някой ползва ли magnetic charger на своя нтц и, ако да, то зарежда ли така бързо, кано обикновенното зарядно?

HTC 10 rose gold > Nokia 8 Blue
Цитирай
#45

Аз се извинявам за въпроса, но чета някакви статии, че задължително е да се зарежда с оригиналното зарядно, но не желая да зареждам бързо, а нормално например - как мога да го направя?

HTC 10 Glacier Silver
Цитирай
#46

Аз също не желая да ползвам бързото зарядно от комплекта и зареждам с оригинално от М8/М9, TC-P900 EU което е с 1.5А напрежение и за сега не съм имал проблеми.
Цитирай
#47

Offtopic
А защо не желаете да зареждате бързо?! Unknw_mini Va
Цитирай
#48

(2017-01-21, 19:09:27)bobytsekov написа:  Offtopic
А защо не желаете да зареждате бързо?! Unknw_mini Va

По-бързо се износва акумулатора.

Siemens ME45->Siemens M75->HTC Desire->HTC One X->Samsung Mini ->HTC One X->HTC 10>HTC 12+->SONY Xperia 1 II->Samsung S23 Ultra
Цитирай
#49

(2017-01-20, 23:59:53)lesow97 написа:  Харесах си няколко продукта от Amazon.com искам да ги поръчам но два от тях не ги доставят до България, а в други сайтове където правят поръчката вместо теб и ти я доставят излиза много скъпо. Та въпроса ми е някой да си е поръчвал и как става? Smile
А какво ти пречи да поръчаш въпросните актикули от Алиекспрес например.

 
Цитирай
#50

(2017-01-21, 19:09:27)bobytsekov написа:  Offtopic
А защо не желаете да зареждате бързо?! Unknw_mini Va

(2017-01-21, 21:16:27)Tiger VI написа:  По-бързо се износва акумулатора.

Докато бях със Самсунг С6 бях чел статия, че не е полезно за батерията, износва я по-бързо.

HTC 10 Glacier Silver
[-] 1 потребител изказва благодарност на mirost1 за това мнение:
  • Nerdy
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)