Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерията на НТС 10
#51

Пробвах да го спра. Няма разлика честно казано. Очаквах повече от батерията, но не държи повече от на предишния ми M8. Незнам аз ли го ръчкам много, но като излеза на 100% сутринта в 7:30, до 18:00 когато се прибирам вече е на финала. Верно е, че държа Auto brightness почти на макс от лентата горе, но като гледам какво пишат по-нагоре незнам. Аз обаче ползвам всички екстри на Гугъл и това със сигурност се отразява бая.
Цитирай
Аксесоари
#52

Написал си го. Причината е пълната палитра от екстри на Гугъл, но пък без тях аз лично не мога....
Цитирай
#53

Ето това е и от мен! 4 часа...с включени синхронизации, GPS- икономия на на батерията! [Изображение: 3e9a7441c83890f834c5925552bd9b7e.jpg][Изображение: 50d0bac16a71689bf76f33f20b614b9d.jpg][Изображение: 0a387d448996168ccb03142535aa5a49.jpg][Изображение: 4ca2b7bc6d55d86d359f9e2e4503a2f6.jpg]

Изпратено от моят HTC 10 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#54

При теб изобщо го няма това приложение News Republic. Деактивирал ли си го? При мене почти всеки ден точи от 6 до 10% Smile
Цитирай
#55

За всички с проблеми с News Republic подобни на обсъжданите в XDA: https://forum.xda-developers.com/htc-10/...n-t3636276 предлагам моето решение на въпроса: преди в приложението имаше опция за връщане към стария интерфеис. Линка за сваляне все още е активен: https://drive.google.com/file/d/0Bx3pvfj...9fNjQ/view Сваляте и инсталирате върху версията с която сте в момента. След това в началния екран на приложението ще ви показва версия 8.88.88 но пък (поне при мен) потреблението през последния зараден цикъл беше 5% (Преди това с актуалната версия от Play Store 14%) съжалявам но не съм направил скрийншот...
Цитирай
#56

При мен работата с батерията е много зле.

1:30 SoT и съм на 28% - това е цял ден на 4Г и свален от зарядно преди 6 часа. Иначе нощем 6 часа имаше едва 2% дрейн..
Цитирай
#57

Не знам какви са тези неща ама на мен това приложение не присъства в листа с приложения които ядът батерията, а приложението го използвам и чета информация от него.

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#58

При вас телефонът грее ли при нормална употреба?
Цитирай
#59

Сега лятото дори само в джоба да ми седи като го извадя е на 36+ градуса, не знам колко е нормално.

iPhone 14 Pro
Цитирай
#60

(2017-07-21, 19:01:05)johny написа:  При вас телефонът грее ли при нормална употре*а?

Грее да, по-добре навън отколкото да стои вътре.

HTC 10 Glacier Silver
Цитирай
#61

То хубаво, но втория ми телефон е iPhone SE и не грее така... миналата нощ имах 2% дрейн за 6 часа, вчера му правих фактори ресет, тая нощ е свалил 6%..
Цитирай
#62

Не знам хора, но и на мен ми се появи new republic и е на 7% използване и то след като го актуализирах.. Няма ли да си оправят проблема гугъл с тези приложения...

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#63

(2017-07-23, 11:53:15)Gosho223 написа:  Не знам хора, но и на мен ми се появи new republic и е на 7% използване и то след като го актуализирах.. Няма ли да си оправят проблема гугъл с тези приложения...
Просто не го използваш докато не го фикснат

Изпратено от моят HTC 10 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#64

След новият ъпдейт на news republic в графата си поддържа вече 3% използване на батерията

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#65

Кой е новият ъпдейт?

Изпратено от моят HTC 10 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#66

7.9.10 вчера ми се ъпдейтна

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#67

Привет, вече започвам да се дразня от този Гугъл. От 100% вечерта сутринта на 47%...... Батерията като цяло е просто много зле, едвам изкарва един ден с средно натоварване. Просто гледам как % падат, само докато му е активен екрана без да е пуснато приложение.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#68

Непредвидим е андроид, това е истината. На мен един път в месеца Google Services ми го прави това, след това Android OS, след това цитираното от теб. Често се бъгват.
Батерията не е зле, андроида е виновен за всичко, и аз съм гледал как падат проценти ей така...

HTC 10 Glacier Silver
Цитирай
#69

Преди ми се държеше много добре батерията. С постоянно 4г, гпс, уи фи, по около 2 часа разговори на ден и един - два часа чат, от сутринта до вечерта - от 100 падаше до 30 процента.
От 2-3 месеца, ъщото потребление ставам сутрин към 8, отивам на работа до пет и като се прибера в пет и десет батерията е на червено.
В потреблението няма фрапиращи проценти , 8 - 10 - 4 такива са , само гугъл сървисите са 12-14 .
Направо съм побеснял. Не мога да си го обясня логично. Само знам, че изтече ли му гаранцията , веднага един веном ром му слагам и приключвам сагите

HTC 10 rose gold > Nokia 8 Blue
Цитирай
#70

Някой има ли проблем с Instagram? Да му точи яко батерия последните няколко дни?

Изпратено от моят HTC 10 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#71

Дам... И при мен е така.
Цитирай
#72

Да, сега го спирах и рестартирах..... 20% източи вечерта. От няколко дена ми е най-отгоре. Предполагам, че ще пуснат ъпдейт да го оправят.
Цитирай
#73

Вземи тоя Instagram

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
Цитирай
#74

И на мен инстаграм ми е на 30% не знам какво става с тази батерия и най-вече с тези приложения


Прикачени файлове Миниатюри
           

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#75

Изглежда ъпдейтът на Instagram до 18.0.0.18.85 решава проблема. Поне засега...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)