Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерията на НТС 10
#76

Батерията е бомба сега 1 час екран с 2 часа слушане на музика и 1 час в нета на 70%, а вчера същата история и бях на 40% разлика 30% си е направо супер ама колкото и да съм се мъчил повече от 5 часа сот не съм правил

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
Аксесоари
#77

5 часа...... Никога не ми е случвало. Сутринта го извадих от тока моя и сега......


Прикачени файлове Миниатюри
           
Цитирай
#78

Една снимка от преди 1 месец с 4:15 сот не мога да намеря къде е снимката с 5:21 сот


Прикачени файлове Миниатюри
   

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#79

Хора ето ви доказателство за тези от вас които се оплакват от батерията на телефона, забравих да снимам графиката съжалявам, всичко е сток не съм барал нищо по телефона!


Прикачени файлове Миниатюри
       

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#80

Здравейте. Моля за съвети относно батерията. Телефона ми е на 4 месеца. От няколко дни батерията ми се изпразва без дори да използвам телефона. Андроид OC и системно от Андроид варират от 45 до 63 % за първото и от 15 до 30 % за второто. Зареждам го по три пъти на ден. Изключил съм Архивиране, История на местоположението, премахнал съм всички ненужни приложения. Възстанових заводските настройки и продължава да е същото.
Цитирай
#81

С андроид е така, непредсказуем е. Пробва ли да изчистиш кеша на Google Services, Google Play?

HTC 10 Glacier Silver
Цитирай
#82

(2017-11-30, 13:04:01)stellarius написа:  Здравейте. Моля за съвети относно батерията. Телефона ми е на 4 месеца. От няколко дни батерията ми се изпразва без дори да използвам телефона...
Тествай за дрейн на батерията с Wakelock Detector.

 
Цитирай
#83

Ако няма root (а най вероятно няма), нищо няма да може да тества....
Проблема идва най вероятно от някое приложение, поне според мен.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#84

При липса на root - GSam Battery Monitor.

 
Цитирай
#85

Проблемите ми с батерията си ги реших с ViperRom много съм доволен от него. Телефона не се буди излишно и за 1 вечер пада 1 процент.

Изпратено от моят HTC 10 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#86

(2017-12-01, 10:30:18)vlaf написа:  Ако няма root (а най вероятно няма), нищо няма да може да тества....
Проблема идва най вероятно от някое приложение, поне според мен.

Точно така, няма. Опитах с GSam, и приложението ми "казва" че някое друго топи до 80% батерията.
Не знам какво да направя. Да изтрия всички приложения?
Цитирай
#87

Гаси ги едно по едно

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)