Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

акоунт самсунг с6 едж
#1

Колеги здравейте направих хард ресет на самсунга но съм забравил акоунта на гмайл и не мога да вляза в телефона с анд 6.0 съм моля помогнете
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако не се сетиш за него няма кой да ти помогне.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#3

това е все едно да си забравиш iclouda на айфона ..... оставяш го в някой щкаф докато се измисли варянт да се отключи ако въобще се намери такъв вариант...
Цитирай
#4

нов акаунт - губиш си контактите и всичко друго.
опция за забравена парола на гугъл - стискаш палци да си оставил истински мейл или телефонен номер

Motorola G5s XT1793
Цитирай
#5

С нов акаунт не става. Телефона е заключен към последния логнат акаунт преди зануляването. Остава опцията за възстановяване на паролата

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#6

За да не отварям нова тема ще питам тук: днес цяла вечер gmail-а ми прави някакъв проблем и ми пищи през 10 мин че влизането е неуспешно, а не съм пипал абсолютно нищо! От какво може да е?

  • Samsung Galaxy S21 Plus SM-G996B  • 
Цитирай
#7

Някое приложение със синхронизация ти прави проблем.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#8

Някакви предложения как да оправя проблема или как да открия кое е това приложение което е проблемно?

  • Samsung Galaxy S21 Plus SM-G996B  • 
Цитирай
#9

(2016-05-13, 17:26:02)krisskoyy написа:  Колеги здравейте направих хард ресет на самсунга но съм забравил акоунта на гмайл и не мога да вляза в телефона с анд 6.0 съм моля помогнете

Пробвай това,което е описал Радо в последния пост №185 ,на ето тази тема:
https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1277000

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#10

Като бях с мобилни данни и цъкна на грешката, отваряше прозорец на който ми изписваше някаква грешка 401, сега се свързах през Wi-Fi и като цъкнах пак да синхронизира вече ми изкара прозорец да си въведа наново имейла и паролата и всичко се оправи.

  • Samsung Galaxy S21 Plus SM-G996B  • 
Цитирай
#11

Здравейте, имам следния въпрос! Преди няколко дни мой приятел ми подари Samsung Galaxy S6 Edge , който е използвал, но за съжаление е изтрил Samsung акаунта си и gmail а си защото си е забравил паролата. Телефона си работи идеално, но ми се иска да си въведа моя Samsung акаунт (gmail а ми го приема и е моя) но като се опитам да върна заводски настройки ми иска пак парола на неговия профил! Как да въведа моя акаунт?
Цитирай
#12

bobihristeva
Сега телефона работи ли или си стои на надписа въведете акаунта? Ако беше влезнала в Настройки >> Акаунти и въведеш твоя gmail после щяха да станат два акаунта и можеше да премахнеш стария от трите точки горе в дясно от същото меню без да поиска забравената парола или щеше да те подкани да направиш заводски настройки. После ще стартира вече свободен и можеш да въведеш твоя gmail.

Ето тема >> https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=85228

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)