Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за V10
#1

Здравейте, видях че няма такава тема и реших да направя. Нека всеки сподели какво ползва. Smile

Аз за сега само това си харесах http://www.aliexpress.com/item/Auto-Slee...36c8624aba . Не открих стъклен протектор който да покрива цялата предна част. Sad

Motorola Defy+ > LG Optimus Back > Sony Xperia P > LG G2 > Meizu MX4 > LG V10 > Iphone SE > Xiaomi Mi9t Pro > iphone 7 > Poco F3 256/8gb

Lenovo A3000 > LG G Pad 8.3 > Huawei M5 lite
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз съм с Nillkin Window Кожен Калъф но не ми харесва особено. Като го отворя и нямам достъп до бутоните, което значи, че не мога да ползвам и пръстовия отпечатък за отключване на телефона и файлове. Освен това пречи и на камерата. Уж не пречи, но в краищата на снимките стават тъмни сенки. Да кажа само, че от този сайт не са много коректни.
Първо, обадиха ми се на следващия ден след поръчката и ми казаха, че уж имали няколко бройки от този калъф, но много бързо се изчерпали и чакали нова поръчка. И дали съм съгласен да го доставят след 1 седмица. Съгласих се, защото в дебитната карта нямах пари да го поръчам някъде от чуждите сайтове, а и от там щеше още повече да се забави. По принцип в обявата пише, че е с подарък скрийн протектор и все още е така. Но след 1 седмица ми се обадиха, че калъфа бил пристигнал, но за съжаление в комплекта нямало скрийн протектор. И ме попитаха дали съм съгласен да включат в комплекта стилус. Съгласих се, какво да правя. Като пристигна пратката и като видях тоя стилус, ми той някаква 4-5 см. пластмаса, завършващ с гума отпред. Както и да е, не ми харесва да е в калъф, но нямам избор, че камерата много лесно се драска - успях да я надраскам още първия ден.
Стъклото, което ползвам е Това
Просто търсих най-евтиното, а и избрах този сайт, защото само в него намерих на куп протектор за G3, евтин калъф за K10 и стъклото за V10.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#3

Аз чакам това, но още поне 2-3 седмици.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#4

Аз това и това http://www.ebay.com/itm/Genuine-LG-Bumpe...G_WKZHWjfw http://ru.aliexpress.com/item/Onfine-Leo...275.11Ae6B
Цитирай
#5

От тук си закупих гръб за телефона и стъклен протектор.   Стъкления протектор е добър.  Гръбчето си е дебело, на пази добре стъклото на камерата поне засега, при положение, че телефона се ползва и в малко по екстремни условия: пожарникар съм и телефона го ползвам  по време на работа в доста особенни ситуации, като  запрашена, задимена и мокра среда   (не ми пука че ще се скапе).  Предпазва добре, което е важно за мен. Пречи на снимките, както е забелязал Варгала заради дебелината си, която прави сенки при снимане, но по важното е телефона да е здрав, поне за мен. Снимането не ми е чак такъв преоритет, че да се ядосвам. Малко ми бе кофти първия ден докато свикна с дебелината, малко ми бе трудно нагласянето на пръста за отпечатъка, но сега нямам никакъв проблем.
Към колегата atheros - поръчвал съм подобен калъф от същото място за старото ми LG G3 и това си бяха абсолютно хвърлени на вятъра пари. Калъфа бе трагедия, изкара един месец и   се разпадна.ш

LG V10, Huawei P20
Huawei MediaPad T3 9.6 LTE AGS-L09
Цитирай
#6

Телефонът го поръчах от smartfonbg. Kазаха ми че в понеделник ще имат и аксесоари. Да видим може да поръчам един силиконов гръб и протектор и да дойде с безплатна доставка както беше едно време с G2. Tongue

Motorola Defy+ > LG Optimus Back > Sony Xperia P > LG G2 > Meizu MX4 > LG V10 > Iphone SE > Xiaomi Mi9t Pro > iphone 7 > Poco F3 256/8gb

Lenovo A3000 > LG G Pad 8.3 > Huawei M5 lite
Цитирай
#7

Колеги, какви стъклени протектори ползвате? Вече второ стъкло ми се отлепя, все от горния десен ъгъл започва и леко слиза по края  надолу. Вярно и двете са евтини - но нейм - но пък започвам да си мисля, да не би да ми е крив дисплея Rolleyes
Цитирай
#8

wesxxx, един пост на твоя съм дал линк за стъкления протектор с който съм в момента. Нямам никакви проблеми с него. Не вярвам при теб стъклото на дисплея да е криво, по вероятно е да е от некачествени протектори или от жегите в момента. Ако телефона е стоял на слънце по дълго време е възможно от топлината да се получи отлепване.

LG V10, Huawei P20
Huawei MediaPad T3 9.6 LTE AGS-L09
Цитирай
#9

Взех си този гръб на спиген и съм супер доволен. Масивен е, обгръща телефона отвсякъде (отзад и от страни), като дава перфектен достъп до бутоните. Добро попадение въпреки че цената му е скандална...
Цитирай
#10

(2016-06-27, 15:02:54)harrygg написа:  Взех си този гръб на спиген и съм супер доволен. Масивен е, обгръща телефона отвсякъде (отзад и от страни), като дава перфектен достъп до бутоните. Добро попадение въпреки че ценаткак 
Да навреш такъв красив телефон в джапанка 40лв струва оригиналния бъмпър за модела мн добре изглежда с него
Цитирай
#11

(2016-06-27, 08:59:27)wesxxx написа:  Колеги, какви стъклени протектори ползвате? Вече второ стъкло ми се отлепя, все от горния десен ъгъл започва и леко слиза по края  надолу. Вярно и двете са евтини - но нейм - но пък започвам да си мисля, да не би да ми е крив дисплея Rolleyes

Колега, погледни втори пост. Аз бях с това стъкло 3 месеца почти и не се разлепи. Но също имаше леко въздух в горен десен ъгъл, но не накрая а малко по-на вътре. За съжаление пратих телефона за ремонт и ако му сменят дисплея пак ще трябва да поръчам.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#12

Ето тук се вижда как се отлепва стъклото. Другото беше по почти същия начин. Мисля да поръчам стъкло на Nilkin - гледам, че в раздела за G4 много ги хвалят. А на другите снимки се вижда кейс от естествена кожа - по-горе бях пуснал линк.


Прикачени файлове Миниатюри
           
Цитирай
#13

(2016-06-28, 13:09:52)wesxxx написа:  Ето тук се вижда как се отлепва стъклото. Другото беше по почти същия начин. Мисля да поръчам стъкло на Nilkin - гледам, че в раздела за G4 много ги хвалят. А на другите снимки се вижда кейс от естествена кожа - по-горе бях пуснал линк.

И моя е така.
Аз имам на Nilkin 9H+ но още не съм го слагал.

LG nexus 4 -> LG V10 ->MI 9
Цитирай
#14

(2016-06-28, 13:09:52)wesxxx написа:  Ето тук се вижда как се отлепва стъклото. Другото беше по почти същия начин. Мисля да поръчам стъкло на Nilkin - гледам, че в раздела за G4 много ги хвалят. А на другите снимки се вижда кейс от естествена кожа - по-горе бях пуснал линк.

Моето съвсем не беше така, а само една малка точка - да речем 2-3 мм.  Явни има значение поставянето. Аз не мога да слагам стъкла и протектори, за това отивам при едно момче, което продава аксесоари и за 2-3 лв. ми ги поставя. На мой приятел същия човек му сложи протектор на G3 и вече почти 2 год. не е мръднал.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#15

Аз ползвам "кобур" за колан ( http://img.mysku-st.ru/uploads/images/02...64694b.png ) закупен за 10 лв от един световен търговски център Smile много ми е удобен защото работя в мебелно производство и добре предпазва телефона от случайни удари и надраскване, а  в същото време винаги ми е под ръка. В интерес на истината замислям се да си поръчам да ми изработи такъв  един познат майстор на кожени изделия, но все не остава време. Но определено не е добре подобен кобур да е от изкуствена кожа. 
     Стъклен протектор ми сложиха в GSM магазинче в  Кърджали при една командировка, но и аз имам проблема с отлепването в горния десен ъгъл. Ще си взема нов - предпочитам да дам 15 лв, отколкото да гледам надран екран.
Цитирай
#16

@Kurnasko: Видях в темата за надрасканото стъкло на камерата, че си с кожен капак. Та да питам - добре ли закопчава, навсякъде ли ляга плътно - защото гледах клипчета, че от долната страна не пасва много добре?
Цитирай
#17

По добре пасва от оригиналния капак
Цитирай
#18

Днес ми сложиха това Стъкло , лепна идеално и няма никъде въздух. Не покрива двете камери. Не се лъжете като мен обаче, че е с безплатна доставка. Доставката се поема от купувача, нищо, че пише "Удароустойчив Стъклен Протектор ЦЯЛОСТНА ЗАЩИТА - БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА!"


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#19

Тарикати! Ако прочетеш внимателно обявата : отгоре пише - състояние: ново и доставка: за сметка на купувача. След това с големи букви БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА. Важното е да те изкара по- дълго време, защото съм имал на стари телефони и се отлепят след месец, два. Сега ме е страх да сложа отново.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)