Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Запитване за РОМ
#1

Здравейте,

Притежавам Моторола Г (2 генерация) внос от Америка със следните версии :

Baseband version : MSM8626BP_1032.3116.99.00R RETUSA_GLB_CUST

System version : 24.41.34.titan_retuglb_retuglb_en.US retus

Въпроса ми е с какъв  РОМ трябва да го сменя за да се появи и Български език на Андроида ?
Цитирай
Аксесоари
#2

Официалните версии нямат БГ. Трябва да пробваш с някакъв Custom ROM, ако държиш на езика.


Sent from my iPhone using Tapatalk

★ ММ  &  iOS ★
Цитирай
#3

Потвърждавам горното Smile
До колкото си спомням и в къстъм ромовете не съм виждал български, но хич не съм го и търсил.

Moto X Play
EX: Moto G 2014, Moto Defy, Moto V9, Moto V400, Moto V191, Moto T191
Цитирай
#4

Въпросната марка въобще не насочена към нашия пазар. Та те отскоро започнаха да слагат руски в ROMовете, та какво ли остава за други славянски такива.

Sent from my MI4W

 
Цитирай
#5

Да кажем конкретния модел. Иначе следващата генерация на MOTO G, се продават съвсем официално от Леново в България. При тях може и да е отстранен този недостатък, но не съм сигурен.


Sent from my iPhone using Tapatalk

★ ММ  &  iOS ★
Цитирай
#6

(2016-05-15, 21:58:21)NoMaD написа:  Въпросната марка въобще не насочена към нашия пазар. Та те отскоро започнаха да слагат руски в ROMовете, та какво ли остава за други славянски такива.

Sent from my MI4W

От самото начало moto g 2013 си има руски език!  А за g 2 то е ясно, че има и той.  Cool

"Има две безкрайни неща - вселената и човешката глупост, като за първота не съм много сигурен..."

Motorola Moto X4 Payton Stock Android - Pie 9
Xiaomi MI 9T Pro MIUI global  Stable 10.3.4
Цитирай
#7

Не става въпрос за определен модел дали има или няма, а за бренда като цяло.

Sent from my MI4W

 
Цитирай
#8

Има тема за побългаряването някъде из общите, сега от телефона не мога да я видя, къде е, аз го направих, бг стават приложенията, което е достатъчно. Системното меню си е на EN.

Sent from my XT1032 using Tapatalk
Цитирай
#9

(2016-05-15, 22:09:09)alex.stankov написа:  Да кажем конкретния модел. Иначе следващата генерация на MOTO G, се продават съвсем официално от Леново в България. При тях може и да е отстранен този недостатък, но не съм сигурен.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Има български G3. Купих го малко преди да се продава официално от Леново в България даже и имаше.

Some folks are just too dumb to have a smart phone..
Motorola Moto G3 6.0.1
Цитирай
#10

nxrom.us ... Вижте тука , може да ви се стори интересно

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
Цитирай
#11

Забавно, някой пробвал ли го е nxrom.us?
Цитирай
#12

(2016-05-19, 17:53:02)neo7 написа:  Забавно, някой пробвал ли го е nxrom.us?

Използвам го още от първите му версии и няма грешка . Много по-бърз от Cyanogen ромовете

OnePlus 6T - 8GB - Mirror Black
Galaxy S7 edge - Black Onyx
Moto G2 [CM14.1] Galaxy S2[Stock ,rooted] 

Цитирай
#13

Евала, предполагам, че е по-добър от стоковия? Аз съм 6.0 стоков, но не съм очарован.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)