Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HTC ONE M8 не чете СИМ
#1

Здравейте,

Искам да попитам някой имал ли е проблем с разпознаването на СИМ карта от HTC ONE M8.
Телефона си работеше перфектно, извън гаранция я. Пробявахме всички вариянти, включително и смяна на четеца на картата. Работи няколко дена и отново същият проблем, изпратих го в серзиза който сменя четеца, при тях тръгна, три дена работиха с него и нямаше проблеми, върнаха ми го, при мен два дена работи и отново изгуби СИМ, пробвах с карта от друг оператор също не я разпозна.

Моля помагайте, много си го харесвам и хич не ми се иска да отива в кофата Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Най-вероятно и за съжаление е хардуерен проблем.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#3

При мен от известно време се появи подобен проблем - телефонът си работи нормално, но изведнъж дава съобщение, че няма мрежа и след няколко секунди иска пин. Прави го по веднъж на ден/два. Засега го реших като махнах ПИН и направо си се рестартира и продължава работа, но явно има проблем в картата или телефона. Smile
Цитирай
#4

Първо пробвай с друга карта за да разбереш откъде идва проблема.

Galaxy S9+/128GB: 9.0 Galaxy S8+: 8.0 Galaxy S7 edge: 7.0
HTC One М8: 6.0 HTC One X: 4.4.2


Цитирай
#5

Имам проблем със стартирането на тел. ми и разпознаването на СИМ картата. Понякога трябвя да го рестартирам около 7-8 пъти,за да започне да работи СИМ картата и всичко останало. Картата е пробвах в друг тел. и си е добре. Направих и ресет,но проблема остана. Някой да знае какъв е проблема? Благодаря предварително
Цитирай
#6

Докато не пробваш с нова сим карта, няма как да разбереш.Това че, тази карта с друг телефон няма проблем, нищо не означава.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#7

Опитах и с друга СИМ карта,но също не успях да я стартирам от първия път.Дори ми отне около 5-6 рестарта преди телефонът да разпознае СИМ картата.
Цитирай
#8

Аз имам подобен проблем, може да си го заключил. Network locked - сложих карта на др. оператор, пойска код за отключване и го въведох няколко пъти грешно. След това каквато и карта да му сложа No Sim.

Дали ако рутна телефона и отключа буут лоудъра ще се оправи?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)