Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Бързо падане на батерията
#1

Здравейте ! Система андроид ми черпи над 50% от батерията, поръчах си оригинална монтирах е и отново пада бързо, след като отворих Управление на захранването и като видях за какво става на въпрос и ме заболя главата... та мисълта ми е някой имал ли е подобен проблем, колко ви черпи системата и т.н. , че моят като го заредя сутринта и до след обяд вече дори се е изключил, като съм провел няколко разговора и съм писал 2-3 пъти по Вайбър-а по-късно ще сложа и скрииншот да видите за какво става на въпрос. Мерси на отзовалите се.

[Изображение: 522b4c57fd8b881d.png]

[Изображение: 3dfbaf8461619b5c.png]

[Изображение: e8458a6e248aebed.png]
Цитирай
Аксесоари
#2

Не е нормално това.
Прикачи снимка от менюто след кликване върху таблицата (първата снимка) с времето на използване на батерия.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#3

От коя първа таблица ? заводски настройки са му правени преди месец някъде даже 2 батерии имам Чисто нови и двете са оригинални не китайци.
Цитирай
#4

Като тази която аз съм прикачил.
При неизползване на устройството, трябва на буден /Awake/ да е празно.
При теб вероятно ще е с постоянна активност, независимо от това, че не използваш телефона.
[Изображение: 4553a8875c57d9cf.png]

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#5

[Изображение: 17b593897408c548.png]
Цитирай
#6

Не знам.
В първи пост, втора снимка, добре се вижда активност на Система Андроид 5ч., а сега на тази снимка изглежда, че телефона спи като бебе.
Предлагам ти да рестартираш телефона и поетапно да спираш / изключваш от Настройките едно по приложенията, които позволяват, като си даваш време са сравнение, за да видиш кое от тях ще окаже зависимост върху проблема.
Погледни също и за активиран Гпс модул и за активирана опция за местоположение.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#7

Ами то е като цяло система андроид нямам ги поотделно да ги спра. Не знам вече какво да Правя.
Цитирай
#8

Имах в предвид отделни допълнително инсталирани приложения.
Иначе, зареди телефона напълно, остави го за през нощта на батерия и след това направи снимки със статуса, защото сега с това постоянно закачане към зарядно, рестартиране и т.н., има едни резки показвания и спадове, които не показват нещо конкретно.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#9

Ок аз даже съм нощна и няма да го пипам и ще кача утре снимки.

[Изображение: c537b75b3c95e1b3.png]

[Изображение: 49ededb3b4dca3dc.png]

Това е от 00:00 до сега без да го пипам.

Реинсталирах му софтуер-а със SonyPC и за момента Система андроид е на 10% ...
Цитирай
#10

Добре де, след като си го преинсталирал с Pc Companion, отново виждам "трети" допълнително инсталирани приложения, например месинджъра.
Това за 10% на Система Андроид, разбирам, че е след преинсталирането, но имаш ли отново допълнителни приложения?
Предлагам ти да не инсталираш нищо за няколко часа, а да го оставиш във абсолютно чист стоков вид, за да се направи разлика при чиста операционна система и такава с последващи инсталирани едно по едно през интервал от време, приложения.
Забрави също и за този месинджър за определено време.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#11

Това е преди реинсталла сега е г/д добре ще видим до кога обаче. Утре ще кача един скриин шот.
Цитирай
#12

Пак същата работа даже сега е на 76% Система Андроид. Вече се колебая дали да не му забия един Андроид 5.0
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)