Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с прехвърляне на файлове
#1

Здравейте, собственик съм на HTC One M7 и имам следния проблем, не мога да го свържа с компютъра си. При свързване инсталира драйвъри, но само някой, след което изписва неразпознато устройство. Пробвах да тегля драйвъри, пробвах с различни кабели на различни компютри, на всякъде едно и също. Надявам се някой може да помогне.
Цитирай
Аксесоари
#2

Деинсталирай всички драйвери за телефона и РЕСТАРТИРАЙ компютъра. Отиваш след това на официалния сайт на хтс и теглиш htc sync, инсталираш, рестартираш и после опитай пак да свържеш телефона.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#3

@kykata, пробвай без кабел с AirDroid.

 
Цитирай
#4

(2016-05-17, 11:52:04)vlaf написа:  Деинсталирай всички драйвери за телефона и РЕСТАРТИРАЙ компютъра. Отиваш след това на официалния сайт на хтс и теглиш htc sync, инсталираш, рестартираш и после опитай пак да свържеш телефона.

Пробвах, не става.

Airdroid става, но искам и с кабела, защото на някой места няма WI-FI.
Цитирай
#5

Ресет на телефона и опитваш пак, не може да не го види. Опитай и на Уиндоус 7, ако не си пробвал.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#6

(2016-05-17, 13:24:07)vlaf написа:  Ресет на телефона и опитваш пак, не може да не го види. Опитай и на Уиндоус 7, ако не си пробвал.

Само с Windows 7 е пробван, на други ОС не е. Освен с ресет да пробвам, но мисля, че пак няма да се получи...
Цитирай
#7

Ако и след ресет не се получи, нямам никаква идея, какво да правиш по натам........

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#8

И чеквах USB откриване на грешки и пак нищо... направо страшен майтап...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)