Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефонът остава в будно състояние!
#26

Откъде се спираше тая глупост

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Huawei G700 Miui V5 / Huawei P8 lite ALE-L21 / Lenovo TAB2 A7-30HC
Цитирай
Аксесоари
#27

Влизаш в настройките и после скролваш най-долу. Там има едно "още настройки" - цъкаш там и търсиш "резервни копия и нулиране".
Цитирай
#28

Еее кажете оправи ли се по горе описания начин,чакаме резултат бе колеги.
Цитирай
#29

За сега при мен тази гимнастика работи! Вече втори ден не стои буден! Да видим утре как ще е...

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
Цитирай
#30

При мен си стои буден и след това.
Цитирай
#31

Колеги мисля, че това може да ви помогне
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=72952

Sent from my Lenovo A6000 using Tapatalk
Цитирай
#32

След като спрях всичките глупости на Google за момнта телефона перфектен.[Изображение: 631a92068ae5c2c829f18f55b4326b86.jpg] Някъде от тях идва цялото това будно състояние.Но не ми се занимава да видя точно от кой.

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Huawei G700 Miui V5 / Huawei P8 lite ALE-L21 / Lenovo TAB2 A7-30HC
Цитирай
#33

@freakjr може ли да споделиш какво точно спря, благодаря предварително.
Цитирай
#34

Ами всичко за което се сетиш освен Магазина,пощата и още едно.Всичко друго синхронизация на профил музика,новини снимки е спряно.

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Huawei G700 Miui V5 / Huawei P8 lite ALE-L21 / Lenovo TAB2 A7-30HC
Цитирай
#35

Опитайте със спиране на google back up. При мен на S6 се оправи заспиването като го спрях.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
Цитирай
#36

Така, реших си проблемът, след като деактивирах почти всичко от гугъл приложенията. Оставих само клавиатурата, хрома и магазинът. Мисля, че проблемът е в картите или youtube приложението.
Цитирай
#37

При мен се реши проблема като спрях автоматичния бекъп на гугъл акаунта за кратко, след това отново го включих. Вече две зареждания минаха и не се е налагало да рестартирам. Дано това е развръзката.

SGSII  > Huawei P8 GRA-L09C432B321 Android 6.0
Asus Nexus 7 2013 stock
Цитирай
#38

При мен разлика никаква.. Два, три дни е ок и изведнъж отново започва да се буди...

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
Цитирай
#39

Явно някой ъпдейт от приложение прави тия шмекерии. От 1-2 дни ми го буди по което време му падне и то не за много, а само за една чертичка в графиката, но пък пада 2-3% за тая чертичка. Странна работа си е отвсякъде.
Цитирай
#40

Ето това се казва спане  Wink
Специално за тези които казват че няма проблеми и да не сравняваме с други марки с по големи батерии

п.п.
Това е с последния Custom ROM на колегата sokkoban  Buga


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
#41

(2016-05-30, 09:29:50)gero802 написа:  Ето това се казва спане  Wink
Специално за тези които казват че няма проблеми и да не сравняваме с други марки с по големи батерии

п.п.
Това е с последния Custom ROM на колегата sokkoban  Buga

Цитирай
#42

Не знам дали съм за тук, но от последното зареждане от системните консуматори на първо място ми е System, и то след последният ъпдейт. На 3-4 часа в спящ режим гълта по 2-3% батерия, а допреди гълташе 1% за цяла нощ. Има ли някакъв начин за даунгрейд?
Цитирай
#43

[Изображение: dddd83a78049e075d4f62274672c7c21.jpg]
Откакто изключих бекъпа, ми се реши проблема. Никакво будене и точене на батерията.

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
Цитирай
#44

Отдавна съм го изключил и аз. Сега ми се оплака и приятел, който има същия проблем с дрейн-а при Huawei Mаtе.
Цитирай
#45

System също стои като най-голям софтуерен консуматор и при мен след като минах на В564. Но не отдавам на това по-бързото падане на батерията. При мен е заради бъгавата мрежа на Bob. Или просто не усещам, че и System точи батерията...

Samsung Galaxy S2 > LG Prada 2 > Huawei P8 Lite > Meizu MX4 > LG G3 > Huawei P9 Lite > Samsung Galaxy A50 > Samsung Galaxy A72
Цитирай
#46

Междувременно и аз съм на Bob. Преди обаче не ми е правил никакви проблеми.
Цитирай
#47

@dobs7z, и аз съм с Мате, но нямам проблем. Телефона "спи" чудесно - макс 1% за около 8 часа вечер. Android 6.0 B560. Smile

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#48

С custom rom на колегата, телефона спи като ангелче непробудно. Smile
Цитирай
#49

(2016-05-18, 11:57:22)todorovmt написа:  Аз забелязах същото, след зареждане трябва рестарт и будното състояние се прекъсва. С версия b560 съм.
plamend93 написа:С custom rom на колегата, телефона спи като ангелче непробудно. Smile

Няма значение дали е къстъм, или стоковия фърмуер. Ако телефона остава в будно състояние се прави точно това от цитата! Гарантирано, проверено и работещо решение!
Иначе ето и моите наблюдения, относно оставането в будно състояние. Когато телефона го зареждам през USB, никога не съм имал проблем с постоянно буден телефон, но ако го зареждам в ел. мрежата се появява този проблем.
Цитирай
#50

Но пък в USB е по-слаб тока и по-бавно (некачествено) се зарежда?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)