Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Moto X Style vs Moto X Force - плюсове и минуси
#51

Искам да попитам за мото форс, имаше ли слушалки в комплекта, има опция за бързо зареждане с отделно зарядно ли става това и има ли го. Също така четох, че има безкабелно зареждане там вече със сигурност ще се купува отделно зарядното.
Цитирай
Аксесоари
#52

@chaneto80, в комплекта освен телефона има само зарядно устройство TurboCharge и игла за отваряне на слот sim-карта. Слушалки няма. Опция за безкабелно зареждане до този момент не съм забелязал да има в телефона, но в много описания присътства като такава.

 
Цитирай
#53

1.зарядното - Turbo charge е това на което му викате бързо зарядно
2.има си вградено безжично зареждане което по спесификации работи и на двата стандарта,
лично го ползвах с Qi работи отлично
3. за тези които питаха за местене на приложения на картата в първите постове - имате опция след като сложите картата за първи път
да я ползвате като разширите паметта на телефона с капацитета на картата. Така че на който му трябва място, няма нужда да мести. Но пък трябва да се съобрази че не може да вади картата и да я ползва на друго устройство. Тоест може но чак след формат. Преди това няма да се вижда пълния капацитет

общо взето от към батерия, защита, сигнал /покритие/, чуваемост, мениджмънт на памет телефона е почти перфектен - Все още се чудя защо направих тази глупост да го продам...

в момента Samsung Galaxy S22 и Galaxy Tab S6
Цитирай
#54

Имам moto x pure edition от октомври и не ми е създавал никакви проблеми.Общо взето като производителност са еднакви,разлика в дисплея amoled срещу ips (аз лично предпочитам ips) и полимерното стъкло на форса.При зареждане и голямо натоварване позагрява(не знам как е при другите марки) но не е фатално.Все още съм с 6.0.

Motorola cd930> v3690> t250> v60i> v525> e398> v3x> zn5> xt720> RAZR xt910>moto g>moto x pure edition /     moto maxx ,moto x4

Цитирай
#55

Според Моторола препоръчително е Moto X Force да се зарежда с оригиналното си зарядно. За повече инфо тук

 
Цитирай
#56

Рутерът ми поддържа wi-fi 5G, телефона също има такава опция за избор на мрежата, но телефона не я намира. При другите как е?

 
Цитирай
#57

NoMaD@
Малко поясни с това "5G" ? В момента 5Г има само в Азия и то страните се броят на пръстите на едната ръка!
Да не говорим,че повечето от 5Г мрежите са експериментални.
Да не е 5 GHz!

"Има две безкрайни неща - вселената и човешката глупост, като за първота не съм много сигурен..."

Motorola Moto X4 Payton Stock Android - Pie 9
Xiaomi MI 9T Pro MIUI global  Stable 10.3.4
Цитирай
#58

Да, това е. В самите настройки на Wi-Fi има възможност за избор между двете мрежи. Преди бях с Xiaomi и там просто си показваше така - 5G мрежа. Явно да е било точно това. А пък и в настройките на рутера така го изписва. Но и да е така - телефонът ми тази честота не я намира.

Sent from my XT1580

 
Цитирай
#59

Как да не я намира? Това нали е включено?
[Изображение: a59cbae8aa15cd7f544fcbfa38951b02.jpg]

Sent from my Moto X Force using Tapatalk

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#60

Да, пробвах и двете опции - в единия случай я намира, а в другия - просто се търси мрежа и нищо.

Sent from my XT1580

 
Цитирай
#61

Значи я открива, все пак.

Sent from my Moto X Force using Tapatalk

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#62

При зададена опция да е тя - не.

Sent from my XT1580

 
Цитирай
#63

При коя опция от двете го открива, не разбрах?

Sent from my Moto X Force using Tapatalk

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#64

Открива само 2.4Ghz.

Sent from my XT1580

 
Цитирай
#65

Малко тъпо предложение, ама защо не сложиш на Automatic и направиш еди рестарт?

Sent from my Moto X Force using Tapatalk

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#66

Ами досега си беше там, а рестарт е правен преди 2 дена. Погледнах пак и в настройките на рутера, това е дадено в описанието :
  • Wi-Fi Supported Frequency: 2.4G & 5G

Sent from my XT1580

 
Цитирай
#67

Повечето рутери поддържащи N стандарта са на 2.4GHz.

"Има две безкрайни неща - вселената и човешката глупост, като за първота не съм много сигурен..."

Motorola Moto X4 Payton Stock Android - Pie 9
Xiaomi MI 9T Pro MIUI global  Stable 10.3.4
Цитирай
#68

Не ми стана ясно - при някой връзва ли се телефона към 5Ghz или не?

Sent from my XT1580

 
Цитирай
#69

Естествено, че се връзва.

Sent from my Moto X Force using Tapatalk

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#70

@bobyn, ясно, при мен - не, явно е от самите настройки на рутера тогава. На кой канал е рутера за да засича тази честота?

 
Цитирай
#71

Това няма значение мисля. Има настройка рутера на каква честота да излъчва (2.4, 5 или и на двете).

Sent from my Moto X Force using Tapatalk

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#72

@bobyn,  определено има значение. Частота си едно, канала на приемане - друго. Смених канала в настройките на рутера и сега всичко е точно. Беше при 2.4GHz - 144 мбит/сек, а сега при 5GHz - 866 мбит/сек.

 
Цитирай
#73

В Google Play e пусната напълно преработена версия на Камера Moto. Тествах я, доста е по-добра от стоковата откъм функционала. Няма я само опцията Pro. За повече инфо тук
P.S. Арк файла на камерата може да се свали от 4PDA

 
Цитирай
#74

Дай линк, или направо я качи някъде.

Sent from my Moto X Force using Tapatalk

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#75

@bobyn, Камера Moto (2016)

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)