Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Moto X Style vs Moto X Force - плюсове и минуси
#76

Здрвейте,

От една седмица имам Moto X Force телефонът е перфектен, но мисля че имам проблем и искам да видя дали и при вас е така. Най-големият ми консуматор на бтери е Mobile Standby, изхбява ми почти 1/3 от батерията (1100-1200 mAh). Пробвах какво ли не да спра 4G, да не ползвам мобилен интернет и др. без резултат.

При вас как е ситуацията и от какво може да е така?

Може да ми напишете тел. номер на моят email tdkulev@gmail.com, да поговорим.

Поздрви!
Цитирай
Аксесоари
#77

Имаш ли възможмост да я качиш някъде, не искам да се регистрирам за едно апк.

Sent from my Moto X Force using Tapatalk

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#78

(2016-06-05, 12:59:14)todornqta написа:  Най-големият ми консуматор на бтери е Mobile Standby, изхбява ми почти 1/3 от батерията (1100-1200 mAh). Пробвах какво ли не да спра 4G, да не ползвам мобилен интернет и др. без резултат.
При вас как е ситуацията и от какво може да е така?
Въобще го нямам този процес в статистиката си за батерията - ресет след актуализацията правен ли е?


Sent from my XT1580

 
Цитирай
#79

(2016-06-04, 18:39:43)NoMaD написа:  В Google Play e пусната напълно преработена версия на Камера Moto. Тествах я, доста е по-добра от стоковата откъм функционала. Няма я само опцията Pro. За повече инфо тук
P.S. Арк файла на камерата може да се свали от 4PDA
Добре де, защо го няма про режима?

Sent from my XT1580 using Tapatalk
Цитирай
#80

@denko1, явно защото устройството не поддържа camera api2.

Sent from my XT1580

 
Цитирай
#81

Хмм, ясно, но аз имам приложението FV-5 Camera в което има всичко про.
Цитирай
#82

@denko1, за кой телефон става въпрос?

 
Цитирай
#83

За X-Force разбира се Smile

Sent from my XT1580 using Tapatalk
Цитирай
#84

(2016-06-05, 23:31:35)denko1 написа:  Добре де, защо го няма про режима?

Sent from my XT1580 using Tapatalk
А при вас работи ли режима за бързо включване от заключено положение? С двете бързи завъртания? При мен не. Иначе, като че ли камерата работи малко по-добре отколкото с оригиналното приложение. И шътър бутона си е удобство, а може и да се изключи.


(2016-06-06, 11:32:34)denko1 написа:  Хмм, ясно, но аз имам приложението FV-5 Camera в което има всичко про.

И аз го ползвам, добро е. Освен това препоръчвам и Open camera.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#85

Приложения за камери много и с различен функционал, но си предпочитам стокови или близо до стокови, както е и в случая Камера Moto.

 
Цитирай
#86

С Amoled или Poled е дисплеят на телефона? Намирам различна информация по този въпрос в някои ревюта.

 
Цитирай
#87

В сайта devicespecifications го дават amoled.

Sent from my XT1580 using Tapatalk
Цитирай
#88

А в каталога на Вивата - pOLED.

Sent from my XT1580

 
Цитирай
#89

@NoMaD Правилно са го писали:
pOLED= Plastic OLED

"Има две безкрайни неща - вселената и човешката глупост, като за първота не съм много сигурен..."

Motorola Moto X4 Payton Stock Android - Pie 9
Xiaomi MI 9T Pro MIUI global  Stable 10.3.4
Цитирай
#90

В смисъл, че е pOLED отгоре, а след това AMOLED отдолу?

Sent from my XT1580

 
Цитирай
#91

В една статия тия от Samsung пишат, че pOLED дисплей е гъвкавия дисплей, нищо чудно XF да използва технологията. При краш тестовете XF го блъскаха, хвърляне, и убряха с чук. В единия клип се вижда как ъгъла на телефона е буквално смазан, а екрана на тела работи. Ако е обикновен amoled не знам как ще работи още. Много вероятно Motorola да са сложили pOLED вътре. При толкова големи деформации на предното стъкло 3-4 и повече mm. Не мисля, че вътре е обикновен Amoled.

"Има две безкрайни неща - вселената и човешката глупост, като за първота не съм много сигурен..."

Motorola Moto X4 Payton Stock Android - Pie 9
Xiaomi MI 9T Pro MIUI global  Stable 10.3.4
Цитирай
#92

В редица ревюта обаче се анонсира, че е с AMOLED :


Прикачени файлове
.jpg x4.jpg Размер: 159.76 KB  Сваляния: 32

 
Цитирай
#93

Абе нещо ми се бави ъпдейта до 6.01 , но не откривам софтуер за ъпдейт чрез PC на Миторола?

Sent from my XT1580 using Tapatalk
Цитирай
#94

Странно, получен е доста отдавна, откъде е закупено устройството?

Sent from my XT1580

 
Цитирай
#95

От Англия .

Sent from my XT1580 using Tapatalk
Цитирай
#96

@denko1, знам за още 1-2 случая тук за такива телефони, внесени отвън - те също нямат все още ъпдейт до 6.0.1. Моят е закупен оттук, проблем в това отношение няма.

 
Цитирай
#97

Ок, а да ви питам, засичате ли колко дисплей правите с 1 заряд, аз 4- 4,30 часа.

Sent from my XT1580 using Tapatalk
Цитирай
#98

@denko1, и при мен SOT средно е толкова - 4-5 ч.

 
Цитирай
#99

@NoMaD, тенкс за бързия отговор!

Sent from my XT1580 using Tapatalk
Цитирай

Moto Z & Moto Z Force - ревю

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)