Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lenovo K5 A6020 мнения
#1

Lenovo K5 A6020 ако може да си кажете мнението за телефона
http://www.technopolis.bg/bg/GSM/GSM-LEN...-/p/578962
Цитирай
Аксесоари
#2

Излезна преди около месец и почти никакви мнения няма да намериш за него,но и аз имам интерес към същия модел и от това което намерих е супер за парите си,единствените минуси бил че задната камера не била чак толкова добра колкото звучи и малко нагрявал при игри.Иначе бил много бърз и най-вероятно ще го ъпдеитнат до 6.0(един човек питал за К5 плюс и го потвърдили а двата телефона вървят ръка за ръка,ако ъпдеитнат единия ще ъпдеитнат и другия).
Иначе главната разлика с плюса е че дисплеят е HD вместо Full HD  което си е по-добре поне за мен,на 5 инчов дисплеи разлика няма да намериш,ще точи по-малко батерия и игрите ще вървят по-гладко Smile
Другата разлика е че чипсета е снапдрагон 415 вместо 616 което звучи като голяма работа,но всъщност точно обратното-двата чипсета са 1 към 1 и разлика няма(единствено нещо за ecc memory support на 616,но се съмнявам да има значение),поне на хартия.

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
Цитирай
#3

Smile Благодаря ти за инфото и отделеното време, аз още малко ще изчакам защото се колебая между този Леново и Samsung J5
Цитирай
#4

(2016-05-19, 19:28:01)petttto написа:  Smile Благодаря ти за инфото и отделеното време, аз още малко ще изчакам защото се коле*ая между този Леново и Samsung J5

Баща ми има J5,по-слаб и по-скъп е от Леновото,камерата също не е особено добра и като цяло е доста надценен модел.

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
Цитирай
#5

Smile Още полезна информация защото точно заради камерата мислих че е по-добър.
Цитирай
#6

Самсунга е по-бавен, с по-слаб завук, по-слаба батерия, камерите са еднакво скапани и на двата модела. Леновото обаче за мен винаги ще си отстане ненадеждна марка, къде никога не знаеш каква неприятна изненада те очаква - днеска всичко ток и жица, утре по сервизите
Цитирай
#7

(2016-05-20, 23:24:00)Mashadov написа:  Самсунга е по-бавен, с по-слаб завук, по-слаба батерия, камерите са еднакво скапани и на двата модела. Леновото обаче за мен винаги ще си отстане ненадеждна марка, къде никога не знаеш каква неприятна изненада те очаква - днеска всичко ток и жица, утре по сервизите

Не че самсунга е по-надежден,това си е въпрос на късмет дали ще ти се падне дефектен или не.Все пак за това са тези 2 години гаранция.

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
Цитирай
#8

аз си го закупих преди три дни от Технополис, и за сега съм много доволен, върви чудестно, справя се със задачите доста бързо, предния ми беше Lenovo S60, първия ми смарт фон беше Samsung galaxy core duos, леновото новото е супер в сръвнение с другите два, моя е Lenovo K5 Plus 6020, дано да си заслужава парите, за сега съм много доволен, приятен ден на всички
Цитирай
#9

(2016-05-21, 14:54:55)lex2002 написа:  аз си го закупих преди три дни от Технополис, и за сега съм много доволен, върви чудестно, справя се със задачите доста бързо, предния ми беше Lenovo S60, първия ми смарт фон беше Samsung galaxy core duos, леновото новото е супер в сръвнение с другите два, моя е Lenovo K5 Plus 6020, дано да си заслужава парите, за сега съм много доволен, приятен ден на всички

Ще направиш ли няколко снимки да му видим камерата.
Цитирай
#10

(2016-05-21, 14:54:55)lex2002 написа:  аз си го закупих преди три дни от Технополис, и за сега съм много доволен, върви чудестно, справя се със задачите доста бързо, предния ми беше Lenovo S60, първия ми смарт фон беше Samsung galaxy core duos, леновото новото е супер в сръвнение с другите два, моя е Lenovo K5 Plus 6020, дано да си заслужава парите, за сега съм много доволен, приятен ден на всички

K5 plus от технополиса?На сайта има само к5,к5 плюс го бях гледал в техномаркет но там е 400лв и не си струва.
Иначе как е с нагряванаето?

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
Цитирай
#11

(2016-05-22, 12:17:34)MeRtYy написа:  K5 plus от технополиса?На сайта има само к5,к5 плюс го бях гледал в техномаркет но там е 400лв и не си струва.
Иначе как е с нагряванае
не усещам да нагрява много, държи се нормално, направих две три снимки ама не мога да ги кача
Цитирай
#12

Колеги,говорите за различни модели-това е тема за K5 A6020,а не за K5 PLUS A6020.
Иначе относно снимки е много добре.Само не можах да разбера как да намаля резолюцията на фотоапарата.Променя се само формата-4:3 или 16:9.Пробвах от настройки-няма.Ако някой го е разбрал да сподели.
Цитирай
#13

(2016-05-23, 18:14:31)metom написа:  Колеги,говорите за различни модели-това е тема за K5 A6020,а не за K5 PLUS A6020.
Иначе относно снимки е много добре.Само не можах да разбера как да намаля резолюцията на фотоапарата.Променя се само формата-4:3 или 16:9.Пробвах от настройки-няма.Ако някой го е разбрал да сподели.

K5 Plus е K5 със 1080p дисплеи.Друга разлика-нямат(чипсетовете са различни,но процесор,графичен процесор,рам,камера,батерия,дизайн са 1:1).
Иначе за резолюцията на камерата-ако няма настройка за намаляване пробвай с друго приложение като open camera.

Батерията как е?

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
Цитирай
#14

Дайте инфо за честотите на 4G LTE за телефона  LENOVO K5 A6020 от технополис.
Цитирай
#15

На 23.05.2016 се сдобих със леново к5 а6020 само за 290 лв.от техномаркет,телефона беше на промоция от 360 лв. на 299 лв..но понеже имам карта лоялен клиент към виваком ми излезна толкова.Все още не съм му изпробвал възможностите,но мисля че за тази цена не може да иска повече.
Цитирай
#16

Да и в техномаркета са го пуснали  http://www.technomarket.bg/telefoni/leno...r-09150648
Цитирай
#17

(2016-05-24, 18:17:59)ivchocho написа:  На 23.05.2016 се сдобих със леново к5 а6020 само за 290 лв.от техномаркет,телефона беше на промоция от 360 лв. на 299 лв..но понеже имам карта лоялен клиент към виваком ми излезна толкова.Все още не съм му изпробвал възможностите,но мисля че за тази цена не може да иска повече.
Може ли някой да ми даде номера си да поразпитам за телефончето защото мисля да си го закупя,най много ме интересува за дали забива при две сим карти
Цитирай
#18

@bilhay, Всъщност тук в темата е именно мястото, където вече зададе въпросът си и ако потребител отговори, то ще бъде полезно и за останалите потребители, които се интересуват около този проблем.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#19

(2016-05-26, 05:39:47)Monipeev написа:  @bilhay, Всъщност тук в темата е именно мястото,  където вече зададе въпросът си и ако потребител отговори, то ще бъде полезно и за останалите потребители,  които се интересуват около този проблем.

И аз зададох въпрос,ама отговор няма сигурно притежателите са мн. заети да го ръчкат....
Цитирай
#20

(2016-05-23, 09:16:21)lex2002 написа:  не усещам да нагрява много, държи се нормално, направих две три снимки ама не мога да ги кача

Ще опиташ ли с този сайт да качиш снимките лесно е http://postimage.org/
Цитирай
#21

(2016-05-23, 20:05:13)MeRtYy написа:  K5 Plus е K5 със 1080p дисплеи.Друга разлика-нямат(чипсетовете са различни,но процесор,графичен процесор,рам,камера,батерия,дизайн са 1:1).
Иначе за резолюцията на камерата-ако няма настройка за намаляване пробвай с друго приложение като open camera.

Батерията как е?

На K5 Plus освен дисплея,процесора е друг-по-бърз.Относно батерията нямам достоверна информация защото само два пъти съм я зареждал-без много ровене- около 2 дена. Като събера история ще споделя.
Някой пробвал ли е актуализация на  андроида до 6.0?
Цитирай
#22

(2016-05-27, 16:03:52)metom написа:  На K5 Plus освен дисплея,процесора е друг-по-бърз.Относно батерията нямам достоверна информация защото само два пъти съм я зареждал-без много ровене- около 2 дена. Като събера история ще споделя.
Някой пробвал ли е актуализация на  андроида до 6.0?

Разликата е 0.1ghz Big Grin
И ъпдейта излезнал ли е?Очаквах да го пуснат доста по-късно...

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
Цитирай
#23

Телефона активира ли се с двойно почукване по екрана?
Цитирай
#24

намерих няколко снимки
https://abload.de/img/img_20160526_033516gbse8.jpg
https://abload.de/img/img_20160529_162529axshr.jpg
https://abload.de/img/img_20160526_0403492esd6.jpg
https://abload.de/img/img_20160529_021701igsy2.jpg
Цитирай
#25

Този модел може ли да поддържа и на двете карти 4G и как се превключва?

Samsung Galaxy Note 10+
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)