Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lenovo K5 A6020 мнения

(2017-02-13, 11:51:18)Plamenchooo написа:  С телефончто съм от август месец и нямам проблем с обхвата. С 4G карта на виваком съм обаче имам един кейс с метална рамка и като го сложа и започва да губи обхват но без него нямам проблеми.
Също имам бъмпер с алуминиева рамка и явно не само при мен губи обхвата като ползвам телефона с него. Интересното е че самия капак е алуминиев, явно става пренасищане на алуминий и се губи обхвата.

Изпратено от моят Lenovo A6020a40 с помощта на Tapatalk

И след горните хвалебни слова за К5, които казах, днес ми се случи това: след като го изключих от зарядното показваше 103 % заряд. Възможно ли е въобще това и как се получи, после стана 102% а след това направо 99%? [Изображение: 34d66386983ffa58a9a33888ceb939d3.jpg] 103% заредена батерия възможно ли е да е грешка на последния ъпдейт?

Изпратено от моят Lenovo A6020a40 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

За първи път виждам телефон да показва 103℅ но веднъж на едно LG ми се случи след като го свалих от зарядното той все още показваше че зарежда докато не го рестартирах

Samsung A54 256/8 GB Awesome Graphite
Цитирай

Телефонът е Lenovo K5 Plus и имам проблем при разговаряне в ...Кауфланд. Трябва ръчно да забраня 4G и по някой път се получава обхват. Доколкото знам във веригите имат собствена мрежа за да може да се преодолее металната конструкция. Със стария апарат нямах проблеми, но и той нямаше 4G. Обаче моите познати с други марки си разговарят вътре. Какъв е проблема?

Device: Samsung Galaxy J5 2017
OS: Android 7.0



Цитирай

Аз закратко ползвах този модел и впечатленията са ми, че ако не си маниак на производителност и камера е доста приятен телефон: приличен екран, достатъчно бърз за лека употреба. Удобен е и смея да кажа, че има добър живот на батерията, както и че загуба на сигнал не съм имал. Материалът на самия дисплей ме разочарова и е по-лесен за надраскване. Колкото до камерата - слаба и то не в отношение мегапиксели.
Цитирай

Дали телефончето ще го ъпнат до android 6? Четох във форума на Lenovo че се подготвя ъпдейт за K5 plus но нищо конкретно не пише за K5.

Samsung A54 256/8 GB Awesome Graphite
Цитирай

Някой има ли изгорели пиксели, аз и един приятел ползваме K5 и имаме петна, купували сме ги от технополис, различни градове и различни партиди.

Изпратено от моя Lenovo с помощта на Tapatalk
Цитирай

Lenovo k5 plus ще получи ъпдейт до android 6 но k5 няма и ще си остане с гадната близалка. Жалко защото телефончето ми харесва.
https://support.lenovo.com/bg/en/solutions/ht501098

Samsung A54 256/8 GB Awesome Graphite
Цитирай

(2017-03-19, 13:49:03)Plamenchooo написа:  Lenovo k5 plus ще получи ъпдейт до android 6 но k5 няма и ще си остане с гадната близалка. Жалко защото телефончето ми харесва.
https://support.lenovo.com/bg/en/solutions/ht501098
Цитирай

здравейте,преди седмица си купих леново к5 а6020, проблема е че не работи на 4G мрежа,смених сим картата във виваком с нова,но пак не тръгна,от къде може да идва проблема,покритие има ,в телефона е зададено да се активира но не тръгва.
Цитирай

Здравейте. Имам проблем с такъв телефон - с контактите!Изчезват сами и не се синхронизират с Гугъл. Въвеждам ги на ръка, записани са на телефон, но след известно време изчезват - не всички, но някои от тях?!!! Като задам да показва контакти от Гугъл акаунт - не се показват - на сайта на Гугъл са видими и на други тел се теглят. Някой имал ли е подобен проблем? Някакво решение за този проблем?

Samsung Galaxy S22 S901B
Цитирай

Този телефон го взех за детето ми, но е голямо дърво! Категорично не си го купувайте. Има си собствени особености, които са досадни и общо взето неотстраними. Примерно изключва всички бекграунд процеси при ръчно изчистване на таск менажера и това прави много от програмите неработещи - това е заради тъпото китайско Vibe UI. Въпреки всякакви опити не може да синхронизира контактите с Гугъл. Някои от тях си ги трие сам.... ако го ползвах аз щях отдавна да съм го ударил в земята....

Samsung Galaxy S22 S901B
Цитирай

Някой решил ли си е проблема с известяването на Вайбър, Тапаталк ?!

CAT B15
Цитирай

Здравейте, имам телефона от около 8 месеца и наистина има много бъгове които дразнят. Но от седмица имам сериозен проблем с батерията. Батерията пада с всяка изминала минута без да го пипам даже. Няма нищо което да е изтощава, направих и хард ресет и пак е същото полежението. Смених даже батерията с на друг телефон и се оказа, че не е от батерията проблема. Някакви идеи?
п.с. телефона е в гаранция, но няма как да го дам защото не съм в България.
Цитирай

Който иска 7-ца, може да си изтегли Lineage OS оттук: https://download.lineageos.org/A6020 Коментарите в XDA са доста положителни.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай

Имам въпрос и аз - когато направя папка с преки пътища до сайтове (от опцията в Chrome "Добавяне към началния екран"; като shortcut), тази папка седи няколко часа след като я направя и после всички shortcutи изчезват, а папката е празна.. може ли някой да обясни защо е и да предложи решение на проблема?
Цитирай

(2016-06-14, 07:21:17)fak4oboy написа:  Здравей отваряш си контактите избираш контакт и в началото под телефонния му номер пише тон на звънене.

и аз имам същия проблем,пробвах какво ли не става и снимка искам да сложа на контакта пак не става.
Цитирай

Здравейте. Знам че темата е само за к5 ,знаете ли дали к5 ноте има проблеми с микрофона? И дали ако има вече има решение за този проблем?
Цитирай

Здравейте, искам да си върна заводските настройки, че нещо ми забива. С програмата "Lenovo Moto Smart Assistant", обаче не знам какъв е този "HWCode" в Device Rescue менюто?

Извинявам се, намерих:
Lenovo A6020a46 hwcode: 10
Lenovo A6020a40 hwcode: 40
Lenovo A6020a41 hwcode: 30
Lenovo A6020l36 hwcode: 33
Lenovo A6020l37 hwcode: 34

ZTE Blade III, Alcatel Idol 2, Lenovo A7000-a, Nokia 6.1, Realme 8
Цитирай

Здравейте,

А повечко мнения за плюс версията на К5? Сега за 300 кинта и дори малко под 300 се намира и мисля да взема едно такова на майка ми. Както сами се досещате тя не е хеви юзър. Трябва и за смс-и, браузване, прилична камера, дисплея като гледам full HD няма как да имам забележки, външно и харесва (на мен също) цената също е добра и ще се ползва с miBand2 гривничка.
Нещо по-притеснително като минус има ли? Smile

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)