Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lenovo K5 A6020 мнения
#26

Здравейте колеги пуснах актуализация на софтуера на въпросният телефон и до там. Не се зареди до края. Сега като го включа ми пише lenovo,android на бял фон и това е. Телефона не тръгва. Закупен днес на един ден. Моля помагаите..какъв е проблема незнам.Махах слагах батерия не трагва....

Sent from my GT-I9060 using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#27

Само не разбрах телефона сам ли блокира по време на актуализацията или ти си изгубил търпение и си го рестартирал ръчно преди да я завърши? И колко време е стоял замръзнал? Ъпдейта по принцип може да отнеме и час, отделно че трябва батерията да е на не по-малко от 30% и да се спрат всички апликации, преди да се приложи.
Цитирай
#28

Ами чаках сигурно половин час и после извадих батерията .И после стана това с белия екран да пише lenovo,android и до там. Сега като не се е актуализирал какво става, няма да работи ли за преинсталиране ли е..

Sent from my GT-I9060 using Tapatalk

Като го включих в зарядното батерията показа 72%.

Sent from my GT-I9060 using Tapatalk
Цитирай
#29

Направи му хард ресет. Копчето за намаляване на звука и пауър бутона. И после следвай стъпките.
Ако не се оправи, сервиз.
Цитирай
#30

Ок колега ще пробвам.

Sent from my GT-I9060 using Tapatalk
Цитирай
#31

(2016-05-30, 21:12:26)cve_t написа:  Този модел може ли да поддържа и на двете карти 4G и как се превключва?

Може да поддържа 4Г и на двете карти, но не едновременно. Има си меню, от което избираш коя да е 3Г/4Г и коя да остане на 2Г. Много ми допадна опцията за карта по подразбиране за различните неща. Аз съм сложил една нормална карта и една само с интернет. Сложих си СИМ 1 да е по подразбиране за разговори и смс (тя си стои на 2Г), а СИМ 2 е по подразбиране за мобилни данни и стои на 3Г/4Г и така изобщо не ми се налага да превключвам нещо между картите.
Цитирай
#32

И аз закупих смартфончето вчера и съм доволна.. много! Но имам 2 питанки - първо - защо като задам от темите Hot Move с китарата и нищо не става, и второ - в радиото няма честотата на The Voice (96,2)?
Цитирай
#33

За радиото - Излез навън и пресканирай станциите. Няма как да го няма. 
А за тапета...какво точно трябва да се случи?
Цитирай
#34

(2016-05-31, 10:07:56)skiman написа:  За радиото - Излез навън и пресканирай станциите. Няма как да го няма. 
А за тапета...какво точно трябва да се случи?

Как така за радиото да излезна навън, каква е разликата? А за темата - мисля, че трябва да стане тази китара като wallpaper или поне така гледах по ревюта в Тубата  Undecided
Цитирай
#35

Навън, извън апартамента, радиото има по-добър обхват. 
А за тапета, нещо не правиш като хората, ама си забравих кристалното кълбо в нас. Big Grin
Цитирай
#36

(2016-05-31, 10:42:25)skiman написа:  Навън, извън апартамента, радиото има по-добър обхват. 
А за тапета, нещо не правиш като хората, ама си забравих кристалното кълбо в нас. Big Grin

Big Grin е как да не правя, натискам на прилагане, уж зарежда и нищо не се променя в началния екран.. При теб става ли? Иначе за радиото - ОК, ще пробвам, но то въобще я няма тая честота
Цитирай
#37

jolg_16, няма я защото най-вероятно честотния ти дипазон е Американски, отиди в настройките на радиото и го нагласи на Европейския Wink
Цитирай
#38

(2016-05-31, 14:14:14)Mashadov написа:  jolg_16, няма я защото най-вероятно честотния ти дипазон е Американски, отиди в настройките на радиото и го нагласи на Европейския Wink

Да, благодаря ти многоо! Стана! Въобще не бях видяла, че има настройки. Благодаря! А нещо по въпроса с темата?  Big Grin
Цитирай
#39

Аз също като цяло съм доволен от телефона - поне за няколкото дни, откакто го имам. Да ви попитам обаче имате ли проблеми с известията от някои приложения, когато телефонът е на мобилен интернет и е бил заключен по-дълго време. Забелязах примерно, че не получавам известия от приложението на АБВ за получени имейли, както и за съобщения от ОЛХ. Прегледах уж настройките, даже от APPS им махнах отметката Restrict to launch, но продължавам да не получавам известия.
Цитирай
#40

Помощ! Вчера вечерта (след като го купих) се рестартира два пъти когато той си реши, днес (сега преди малко) пак..?
Цитирай
#41

Здравейте, може ли да споделите как се държи батерията, при мен едвам издържа 1 ден при нормално ползване.
Цитирай
#42

Зависи от нормалното ползване. Аз вчера сутринта към 7 съм го махнал от зарядното и в момента е на 51%.
Цитирай
#43

Малко игри малко интернет сутринта го махнах от зарядно сега е на 55%.
Цитирай
#44

(2016-05-31, 20:01:36)jolg_16 написа:   ...Вчера вечерта (след като го купих) се рестартира два пъти когато той си реши, днес (сега преди малко) пак..?
Пробвай с ресет да оправиш проблема.

 
Цитирай
#45

(2016-06-01, 12:06:43)NoMaD написа:  Пробвай с ресет да оправиш проблема.
Това как става? И още нещо - почти нямам нищо накатерено на новото Lenovo, само една игра - Turbo Fast, Track ID, Zedge, FB и Messenger, та може ли да е от някое от тях?  Huh
Цитирай
#46

@jolg_16, връщане до заводски настройки на телефона. Цялата информация качена от потребителя, се изтрива при ресет т. е. преди него трябва да се запази някъде.

 
Цитирай
#47

(2016-06-01, 13:41:41)NoMaD написа:  @jolg_16, връщане до заводски настройки на телефона. Цялата информация качена от потребителя, се изтрива при ресет т. е. преди него трябва да се запази някъде.
Добре, благодаря! А има ли вероятност да е от това, че още не е стигал до пълно изтощение на батерията, че нали е добре веднъж да се изхаби напълно?
Цитирай
#48

Не, в случая това няма отношение към рестартиране на устройството.

Sent from my XT1580

 
Цитирай
#49

(2016-06-01, 19:48:36)NoMaD написа:  Не, в случая това няма отношение към рестартиране на устройството.

Sent from my XT1580
Добре, много ти благодаря за помощта!!! Smile
Цитирай
#50

Bu Здравейте,  преди седмица си купих Леново К5 6020 рабботеше перфектно,  но изведнъж ми се загуби обхвата,  и до там има от време на време,  ходих в Техномаркет понеже от там го взех казаха ни че проблема е в картата,  ходих в Теленор казаха ми, че проблема е в тела ... и сега съм в задънена улица моля ако някой има идей ... или такъв проблем да сподели решшение .... Благодаря предварително
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)