Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lenovo K5 A6020 мнения
#51

от няколко дни съм СЪЩИЯ телефон! засега съм доволен всичко си работи,но не знам как да вдигна звука на съобщенията. чува се само много тих приглушен звук! това така ли си е , или аз нещо не мога да настроя!
Цитирай
Аксесоари
#52

(2016-06-02, 08:56:35)telefunkin написа:  от няколко дни съм СЪЩИЯ телефон! засега съм доволен всичко си работи,но не знам как да вдигна звука на съобщенията. чува се само много тих приглушен звук! това така ли си е , или аз нещо не мога да настроя!
Може би от сила на звука и отиваш конкретно за SMS
Цитирай
#53

(2016-06-01, 23:58:50)metal_bebe@mail.bg написа:  Bu Здравейте,  преди седмица си купих Леново К5 6020 рабботеше перфектно,  но изведнъж ми се загуби обхвата,  и до там има от време на време,  ходих в Техномаркет понеже от там го взех казаха ни че проблема е в картата,  ходих в Теленор казаха ми, че проблема е в тела ... и сега съм в задънена улица моля ако някой има идей ... или такъв проблем да сподели решшение .... Благодаря предварително

Най-лесното е да пробваш твоята карта в друг телефон, а в твоя друга карта, за да видиш как ще се държи. Ако ползваш само една карта, може да опиташ да я поставиш във втория слот. Другото, за което се сещам - твоята карта Микро СИМ ли си е или е била обикновена и е изрязана? Аз имах проблем с една изрязана преди време.
Цитирай
#54

(2016-06-02, 11:41:45)jolg_16 написа:  Може би от сила на звука и отиваш конкретно за SMS

така направих, но същия проблем .това важи най много за вайбър и Фейсбук! иначе смс се опрви звука.при събщение от вайбър и Фейсбук почти не се чува звук!
Цитирай
#55

(2016-06-02, 16:00:26)th3_survivor написа:  Най-лесното е да пробваш твоята карта в друг телефон, а в твоя друга карта, за да видиш как ще се държи. Ако ползваш само една карта, може да опиташ да я поставиш във втория слот. Другото, за което се сещам - твоята карта Микро СИМ ли си е или е била обикновена и е изрязана? Аз имах проблем с една изрязана преди време.

Пробвах го това с картаата,  работи си перфектно в друг телефон ... аз си мислих, че понеже е ррязана затова има проблем и я смених ... взех си нова,  но не същата работа сложих две карти пак е така 10мин има после няма ... а влезнна ли на закрито някъде изобщо няма никакъв обхват ...и после трябва да търся мрежи понякога не ги намира друг път неможе да се свърже ... мъки големи .....може би е някакъв проблем със софтуера или антената ....
Цитирай
#56

(2016-06-02, 11:41:45)jolg_16 написа:  Може би от сила на звука и отиваш конкретно за SMS

проблема е за съобщения от вайбър и Фейсбук!едва се чуват!
Цитирай
#57

(2016-06-02, 19:03:08)telefunkin написа:  проблема е за съобщения от вайбър и Фейсбук!едва се чуват!
А, ясно! Не знам тогава, нямам идея  Undecided
Цитирай
#58

да ,вдигнах всички нива на смс, музика,от настройки, но същия проблем остава, за вайбър и Фейсбук,изключително слаб  звук!дори започва да ме дразни! Bu
Цитирай
#59

И аз от няколко дни ползвам телефона, но имам проблеми за които бях споменал в друга тема, но сега виждам и друг проблем ,някои коитоп има същия телефон. Моля да погледне в менюто Permission Control да ли има индикация кои приложения кои ресурси ползват или всичко е на нула както при мен.

При мен всичко е 0 ето как изглежда
[url=https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=84240][/url]    

Можели някои да ми каже как да си върна телефона към първоначалното състояние на Android, понеже когато го включих за първи път се инсталираха 3 упдеита и ми се струва че от тях имам и проблеми. Та искам ако може да си го върна на състоянието преди тях.
Цитирай
#60

(2016-06-03, 12:47:00)theram написа:  
И аз от няколко дни ползвам телефона, но имам проблеми за които бях споменал в друга тема, но сега виждам и друг проблем ,някои коитоп има същия телефон. Моля да погледне в менюто Permission Control да ли има индикация кои приложения кои ресурси ползват или всичко е на нула както при мен.

При мен всичко е 0 ето как изглежда
[url=https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=84240][/url]

Можели някои да ми каже как да си върна телефона към първоначалното състояние на Android, понеже когато го включих за първи път се инсталираха 3 упдеита и ми се струва че от тях имам и проблеми. Та искам ако може да си го върна на състоянието преди тях.
И при мен всичко е на нула, а за Android-a - не знам Sad
Цитирай
#61

(2016-06-03, 15:30:02)jolg_16 написа:  И при мен всичко е на нула, а за Android-a - не знам Sad

Имаш ли някакви проблеми с получаването на съобщения от Viber и Facebook когато не са отворени ?
Цитирай
#62

(2016-06-03, 15:41:53)theram написа:  Имаш ли някакви проблеми с получаването на съобщения от Viber и Facebook когато не са отворени ?
Ами Viber не използвам, а за Facebook имаш предвид съобщения от Messenger или известия от самия Facebook? (прощавай, но не те разбрах  Big Grin )
Когато имам известие само вибрира, а когато получа съобщение по Messenger индикаторът светва в зелено и свирка звука за съобщение
Цитирай
#63

Аз не получавам съобщенията въобще от messenger-a ако програмата не е отворена, много тъпо , нямам представа как да го оправя .
Цитирай
#64

(2016-06-03, 15:51:33)theram написа:  Аз не получавам съобщенията въобще ако програмата не е отворена, много тъпо , нямам представа как да го оправя .
Затворил си всичко, заключен е телефона и не ги получаваш, така ли?  Va
Цитирай
#65

(2016-06-03, 15:53:58)jolg_16 написа:  Затворил си всичко, заключен е телефона и не ги получаваш, така ли?  Va

Да
Цитирай
#66

(2016-06-03, 16:01:12)theram написа:  Да

Казах предположението си  Wink
Цитирай
#67

И за камерта -нямам думи пълно разочорование! изобщо не съответства на 13 мпикс. има ли начин да се настрои по малко да си оправдае доверието! не съм доволен от телефона, не го препоръчам! Angry

а. и да питам за съобщения и пропуснати разговори само зелено ли свети? само един светодиот ли е? Rolleyes
Цитирай
#68

(2016-06-04, 09:07:28)telefunkin написа:  И за камерта -нямам думи пълно разочорование! изобщо не съответства на 13 мпикс. има ли начин да се настрои по малко да си оправдае доверието! не съм доволен от телефона, не го препоръчам! Angry

а. и да питам за съобщения и пропуснати разговори само зелено ли свети? само един светодиот ли е? Rolleyes
При мен е така, да  Stolt
Цитирай
#69

ок, видео клип са с добро качество! но когато е само за снимане снимките са много лоши. опитах от настрйки , сменя се само формата но качеството си е пак зле“ от къде другаде може да се оправят? Sad
Цитирай
#70

(2016-06-04, 13:52:29)telefunkin написа:  ок, видео клип са с добро качество! но когато е само за снимане снимките са много лоши. опитах от настрйки , сменя се само формата но качеството си е пак зле“ от къде дръгаде може да се оправят? Sad
Не знам.. Освен ако си дръпнеш някое приложение  Undecided
Цитирай
#71

ти доволен ли си от снимките? Sleepy
Цитирай
#72

На Леново 13 Мп камера я слагат на доста модели. Аз поне съм имал няколко с нея(S90, A7010, P70) и на всичките камерата се справя чудесно. За камера на телефон. Предполагам не очакваш да снима като на фотоапарат за 2К лв. Сега имам Huawei P9. Честно казано снима една идея по-добре, но не фрапиращо по-добре.
Цитирай
#73

имам пред вид ,че предишното ми леново А536 беше с 5 мгпс камера и снимаше 2 пъти по добре!става въпрос за снимки. Sad
Цитирай
#74

(2016-06-04, 17:01:19)telefunkin написа:  ти доволен ли си от снимките? Sleepy
ДоволНА  Wink относно камерата и снимките, ако трябва да бъда честна и според мен не са в толкова високо качество, но при мен има и друго - аз я ползвам рядко и за не кой знае колко важни снимки (ако мога така да кажа)  Big Grin нямам идея с приложение как ще се държи, но не пречи да се пробва, а ти защо не си доволен от тел?
Цитирай
#75

(2016-06-04, 19:30:09)telefunkin написа:  имам пред вид ,че предишното ми леново А536 беше с 5 мгпс камера и снимаше 2 пъти по добре!става въпрос за снимки. Sad

Глупости...един приятел го има,камерата е пълен боклук и автофокуса въобще не движи лещите или поне не се забелязва.Имам А6000 и камерата е 4 пъти по-добра от А536 и изкарваш че А6020 има 2 пъти по-лоша камера от А536.Добре,или не разбираш от камери или тази компания отива към дъното Lol

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)