Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lenovo K5 A6020 мнения
#76

(2016-06-02, 08:56:35)telefunkin написа:  от няколко дни съм СЪЩИЯ телефон! засега съм доволен всичко си работи,но не знам как да вдигна звука на съобщенията. чува се само много тих приглушен звук! това така ли си е , или аз нещо не мога да настроя!
Сега какво нещо се заиграх и видях, че има разлика когато е вкл/изкл Dolby Atmos, нз дали ти е включен, но защо не пробваш ?  :Undecided
P.S като пуснеш песен от плейъра разликата е осезаема  Wink
Цитирай
Аксесоари
#77

изпозвам българско меню! такава опция не открих! Rolleyes
Цитирай
#78

(2016-06-05, 09:00:50)telefunkin написа:  изпозвам българско меню! такава опция не открих! Rolleyes
Има два варианта - или си смъкваш notifications bar-а, смъкваш си опциите и го включваш от иконката DOLBY и то ти пише вкл/изкл, или си отиваш на втория екран (не знам как се казва, ако не така) и пак избираш Dolby и там вече има подробните настройки, а горе до надписа има вкл/изкл  Smile 
P.S трябва обаче да си го настроиш по еквалайзера
Цитирай
#79

телефона е добър. малко по здрава батерия му трябва камерата е добра от това което снимах вечер и през деня .Снимам само на13 мегапиксела търся от каде се сваля надолу но не намирам
Цитирай
#80

(2016-06-05, 13:03:33)Костадин86 написа:  телефона е добър. малко по здрава батерия му трябва камерата е добра от това което снимах вечер и през деня .Снимам само на13 мегапиксела търся от каде се сваля надолу но не намирам

камерата добра, а снимките на фотоапарат как са?

(2016-06-05, 10:38:08)jolg_16 написа:  Има два варианта - или си смъкваш notifications bar-а, смъкваш си опциите и го включваш от иконката DOLBY и то ти пише вкл/изкл, или си отиваш на втория екран (не знам как се казва, ако не така) и пак избираш Dolby и там вече има подробните настройки, а горе до надписа има вкл/изкл  Smile 
P.S трябва обаче да си го настроиш по еквалайзера

при теб как се чуват  известията?и мам пред вид вайбър  Фейсбук ! Sleepy
Цитирай
#81

(2016-06-05, 17:34:47)telefunkin написа:  камерата добра, а снимките на фотоапарат как са?


при теб как се чуват  известията?и мам пред вид вайбър  Фейсбук ! Sleepy
В какъв смисъл 'как'?! И Вайбър не използвам, само Фейсбук. Иначе добре се чува даже много, не разбирам от еквалайзери обаче си нагласям да ми звучи добре от Dolby Atmos-a и съответно и звука си ми е идеален!
Цитирай
#82

вклчючих долбито! включих всичко по него ,глас игри , музика ! определено звука се подобри , но още не съм тествал вайбър идр.приложения! ако има ефект ще пиша! Rolleyes
Цитирай
#83

(2016-06-05, 19:00:13)telefunkin написа:  вклчючих долбито! включих всичко по него ,глас игри , музика ! определено звука се подобри , но още не съм тествал вайбър идр.приложения! ако има ефект ще пиша! Rolleyes
Определено си има осезаема разлика  Stolt
Цитирай
#84

за снимките говорех  при повечето телефони на пълен зум снимката става много зле като се приближи  сътворих една такава снимка може да се каже че стана перфектна след това приближих снимката в повечето случай си личи когато снимката е правена с зум дигитален в случая все едно съм снимал нормално даже при даване на зум на самата снимка неможе да разбереш че е снимана с него това констатирам аз от 3 дена ползване Само кажете всички тука ли сте само с К5  аз съм с К5plus
Цитирай
#85

със светкавицата ли снима по добре или без нея? Rolleyes
Цитирай
#86

(2016-06-06, 08:49:48)telefunkin написа:  със светкавицата ли снима по добре или без нея? Rolleyes

имам 3 снимки правени нощно време на пръв поглед добре се получават от панела защитния се получава отблясък на снимката за да няма трябва да се маха когато се снима нощно време при нощен режим показва че светкавицата е изключена ,но работи ще видя дали може без нея да снима през ноща
Цитирай
#87

(2016-06-02, 18:07:54)metal_bebe@mail.bg написа:  Пробвах го това с картаата,  работи си перфектно в друг телефон ... аз си мислих, че понеже е ррязана затова има проблем и я смених ... взех си нова,  но не същата работа сложих две карти пак е така 10мин има после няма ... а влезнна ли на закрито някъде изобщо няма никакъв обхват ...и после трябва да търся мрежи понякога не ги намира друг път неможе да се свърже ... мъки големи .....може би е някакъв проблем със софтуера или антената ....

Според написаното проблемът изглежда в телефона (софтуерен или хардуерен) - в магазина и обясняваш какви проби са направени и да не се правят на ударени, че проблемът бил в оператора.

П.С. При мен също се наблюдава леко губене на обхват но само на вивакомската карта, която е само с мобилния интернет и е на 3Г, на картата за разговори, която е на 2Г не съм имал проблем с обхвата.
Цитирай
#88

Angel забелязах .че когато е включен вайбър или Фейсбук си е нормален звука на съобщенията! а когато е изключен екрана е много тих и приглушен ! защо така? Angel
Цитирай
#89

Май телефона си има много дефекти, на мен ми изпразва папките които си правя. Правя папка за бързо набиране на семейството и след смяна на тема, фон,  или просто го изключа,  папката остава празна! първият тел.  в м-на ми го смениха с друг, но и новия ми го прави същия проблем. Със звука и камерата нямам проблем,  даже съм много очарован от камерата, прави уникални снимки сравнен с Р70 и А536
Цитирай
#90

(2016-05-31, 14:14:14)Mashadov написа:  jolg_16, няма я защото най-вероятно честотния ти дипазон е Американски, отиди в настройките на радиото и го нагласи на Европейския Wink

при мен не откривам опция настройки на радиото! не знам има или не! Angel
Цитирай
#91

(2016-06-08, 17:47:03)telefunkin написа:  при мен не откривам опция настройки на радиото! не знам има или не! Angel
Натисни левия бутон (квадратчето) от трите долу и ще ти излезнат настройките
Цитирай
#92

ок, стана Smile
Цитирай
#93

(2016-06-08, 18:52:12)telefunkin написа:  ок, стана Smile

Stolt
Цитирай
#94

(2016-06-08, 10:57:36)srusinov написа:  Май телефона си има много дефекти, на мен ми изпразва папките които си правя. Правя папка за бързо набиране на семейството и след смяна на тема, фон,  или просто го изключа,  папката остава празна! първият тел.  в м-на ми го смениха с друг, но и новия ми го прави същия проблем. Със звука и камерата нямам проблем,  даже съм много очарован от камерата, прави уникални снимки сравнен с Р70 и А536

Сменили са ти телефона, защото папката ти за бързо набиране се изпразвала сама?? За кой магазин става дума, да пазарувам само от там вече Lol
Цитирай
#95

(2016-06-08, 19:12:20)jolg_16 написа:  Stolt

как да си настроя камерата за снимки, не за видео! видеото е супер. изках да снимам един документ и какво ли не мъчих, но снимката излиза много лошо, не се чете текста мъгляв е някак си! Rolleyes
Цитирай
#96

(2016-06-09, 09:04:19)telefunkin написа:  как да си настроя камерата за снимки, не за видео! видеото е супер. изках да снимам един документ и какво ли не мъчих, но снимката излиза много лошо, не се чете текста мъгляв е някак си! Rolleyes
Не знам... от настройките  Big Grin не, сериозно, засега единственото, което ме дразни и е минус според мен, дори за мен, която почти не ползва камерата на какъвто и да е телефон, е камерата... не знам, аз ли не знам как се снима с камерата на смартфон обаче хич не ми харесва качеството на снимките... и съответно не мога да ти помогна какво да направиш, за да станат... разиграй различните режими, настройки, нещо такова  Huh Боже мой, току-що махнах лепенката на камерата и снимките станаха като нови Big Grin  Big Grin  :Big Grin
P.S аз знаех, че я има, но не бързах всички лепенки да махам още на първия ден и не очаквах да има такова подобрение след махането й  Big Grin
Цитирай
#97

(2016-06-09, 09:04:19)telefunkin написа:  как да си настроя камерата за снимки, не за видео! видеото е супер. изках да снимам един документ и какво ли не мъчих, но снимката излиза много лошо, не се чете текста мъгляв е някак си! Rolleyes

Когато снимаш документи, ситен текст и пр. винаги със светкавица трябва да е.
Иначе камерите на тия телефони от 300 левовия клас може навсякъде да пише че са с автофокус и не знам си кво, ама никога не е лошо да си я фокусирате ръчно преди всяка снимка, с най-обикновено почукване върху дисплея става номера.
Цитирай
#98

по колко време ви кара батерията? мойта едва изкарва ден и половина и то без много цъкане из нета и няколко разговора! Rolleyes
Цитирай
#99

Някой може ли да ми каже добри настройки конкретно за този телефон, за правене на що годе хубави концертни снимки? Таман да го пробвам как ще се държи със снимки от концерт  Huh
Цитирай

Не откривам опции с които да сложа различни мелодии на контактите от указателя. Някой може ли да ми помогне.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)