Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Излезе Flyme 5.1.5.0G Международна версия
#51

Има иконка сигурност,а там има отделно меню разрешения.Евентуално от там да е.
Цитирай
Аксесоари
#52

Здравейте,аз отново съм с м2 нот и съм щастлив. Пак ще поддържам раздела.
Сега съм с европейски телефон по подразбиране(правен за Европа) и забелязвам огромна разлика с китайските внесени тук и със европейски ром качен след разните му там смени на ид. Моят сегашен телефон,за разлика от предишния, който бе u версия и сложена глобална чрез смяна на ид ,се държи уникално. По-бърз е,по-отзивчив на команди,идеално ме чуват,идеално чувам и като цяло е доста по-добър от предишния,макар и да са все м2 нот.
За колегата който попита за нотификациите: Приплъзваш пръст от долу на горе на дисплея,появяват се отворените приложения ,задържаш с пръста върху това което искаш винаги да получава нотификации и се появява катинар заключен и готово,няма да пропуснеш нито една нотификация.
От там също се пуска мулти уиндоус(2 прозореца на един екран) В някое приложение сте,приплъзвате към отворени приложения,четете на кое в дясно горе пише мултиуиндоус и докосвате него,екрана се разделя и ви дава достъп до приложения работещи в мулти режим.

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай
#53

Колега сподели как се държи с Флайм 5.1.6.0G телефонът ти. Как е батерията,превода оправиха ли го ? Защото съм още на 4.5.4.2I и се чудя още дали си струва преминаването към 5-та.
Цитирай
#54

Аз искам да попитам сега, дали ако има упдейти ще ни пита за тях автоматично, или трябва да ги очакваме тук или в сайта за качването им?

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай
#55

(2016-07-25, 16:23:58)kstavrev написа:  Аз искам да попитам сега, дали ако има упдейти ще ни пита за тях автоматично, или трябва да ги очакваме тук или в сайта за качването им?

Ще ги получиш автоматично ъпдейтите. Можеш и ръчно да си ги слагаш. 
Линк към страницата на Мейзу м2 нот глобъл за изтегляне:   http://www.flymeos.com/firmwarelist?modelId=3&type=1
Гледаш,ако не дойде автоматично,но го има на сайта,качваш от сайта преименуваш архива на update ,ако е нужно и не е по подразбиране с това име слагаш в телефона извън папки и през рекавъри инсталираш със клиар дата.

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай
#56

Колеги гледам излязла е версия 5.1.8.0G за нашия модел. Някой пробвал ли я? Нещо ново и интересно и каксе държи тел.с нея?
Цитирай
#57

Качих я новата версия. На първо четене се държи добре. След някои и друг ден ще мога да кажа повече.
Тъпото, е че все още функцията за непозволяване на отваряне на телефона в джоба все още не работи като хората. Елементарно нещо не могат да направят като хората.
Цитирай
#58

Аз даже не знам,че има такава функция Smile Интересува ме основно как е батерията.
Цитирай
#59

Е ще трябва време, за да кажа Smile

Sent from my m2 note using Tapatalk
Цитирай
#60

Ажда, това ясноSmile Аз не бързам, така че имаш достатъчно времеSmile
Цитирай
#61

Аз смених телефона,но ще поддържам темите тук.

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай
#62

И Аз на моето MX5 му инсталирах последната глобална на чисто.
Върнали са стоковия root ,и са махнали всички гугалски услуги. Които обаче се инсталират елементарно от иконата Hot Apps.

Sent from my MX5 using Tapatalk
Цитирай
#63

БаКтерията си е същия дреп. В края на деня съм на къде 60% след 14 часа нормална за мене употреба. С други апарати с такава батерия и екран съм си изкарвал без притеснения 2 дни...

[Изображение: 5d796389188f587126ec4d6e98635c7b.jpg]

Sent from my m2 note using Tapatalk
Цитирай
#64

Ясно. А от бързина и плавна работа?Разлика с 5.1.6.0G ?

Да ги т*****м и в китайците. Егати врътките дето искат за да си изтеглиш последния флайм. Как успяхте го изтеглите? Иска ми сканиране на QR кодове и т.н. и се отказах.
Цитирай
#65

Така....проблемът се оказа, че през опера браузър не иска зарежда сертифициращия код. През хром стана. Но....като дам данлоад ме праща във форума на флайм ос. И не мога разбера от къде да изтегля тази 5.1.8.0G версия.
Цитирай
#66

https://forum.meizufans.eu/topic/5891/fl...-m2-note/2
Eто работещ линк.

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай
#67

Благодаря. Утре ще го видя, че сега пиша от тел.
Странното е, че в страницата на.Мейзу всички тел.с 5.1.8.0 ги препраща към форума на Мейзу. С 5.1.9.0 и 5.2.2.0 няма този проблем и дава се изтеглят файловете.

А как е 5.1.8.0 спрямо 5.1.6.0 ?
Цитирай
#68

(2016-09-05, 20:59:20)shotokanarai написа:  Благодаря. Утре ще го видя, че сега пиша от тел.
Странното е, че в страницата на.Мейзу всички тел.с 5.1.8.0 ги препраща към форума на Мейзу. С 5.1.9.0 и 5.2.2.0 няма този проблем и дава се изтеглят файловете.

А как е 5.1.8.0 спрямо 5.1.6.0 ?
Идея нямам как е,защото продадох мейзуто си. 
Иначе,влизаш в официалния сайт,даваш върху даунлоад,после те препраща към друга част,там влизаш с ника и паролата си за флейм,пишеш коментар някакъв,дава ти линк за теглене. После вместо да тапнеш върху м2 нот даунлоад,даваш десен клавиш върх даунлоад и запиши ,започва да тегли.

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай
#69

Ясно вече. Егати сложнотията дето са го направили. Ако няма подобрение спрямо батерията сигурно няма да ъпдейтна. Защото и със шестицата си работи добре тел.
Като се наканят да ми го пуснат OTA може. А и ми писна след всеки ъпдейт нови икони, нови места на старите. Тъкмо свикна и хайде наново.

Благодаря ти за вниманиетоSmile
Цитирай
#70

(2016-09-05, 21:26:33)shotokanarai написа:  Ясно вече. Егати сложнотията дето са го направили. Ако няма подобрение спрямо батерията сигурно няма да ъпдейтна. Защото и със шестицата си работи добре тел.
Като се наканят да ми го пуснат OTA може. А и ми писна след всеки ъпдейт нови икони, нови места на старите. Тъкмо свикна и хайде наново.

Благодаря ти за вниманиетоSmile

Мейзу си ми остава страст,затова ,често гледам тук и чета много в руските форуми за м2 нот. Няма проблем да помогна,а ако имаш въпрос питай на лично или в скайп sunmaster79.

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай
#71

Ще ти пиша в скйпа, да не спамим темата тук.
И отново благодаря. Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)