Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

S health и дали е възможно свързване със Sony SmartBand или lifelog
#1

Та, съфорумници..  Има ли някакъв екстеншън, с който да накарам гривната да работи със S health?
А има ли поне начин да си прехвърлям датата от гривната или lifelog на S health? Когато спортувам, не си нося телефона със себе си, иначе не би имало проблем, освен за данните със съня, които не могат да бъдат измерени без гривната

А според картинката възможно ли е по някакъв начин да се сложи S health под приложения?  ( погледнете снимката)

Н S health виждам, че към съвместимите устройства е налично galaxy gear


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз използвам MiFit , така като чета коментарите за това приложение S health не останах много впечатлен.
Цитирай
#3

Mifit е доста назад от S Health, но S Health работи коректно само на определени самсунг устройства САМО с самсунг гривни и часовници.
Mifit само с xiаomi гривните на почти всички устройства ...
Цитирай
#4

Да, то си е ясно, че Сони продуктите работят само със Сони приложения, Самсунг само с на Самсунг,  Lg само с на Lg, но реших да попитам дали е възможно някакъв екстеншън,  който да прехвърля данните, или някакво пренаписване на приложението.. Знам ли..
Всякакви варианти може да съществуват или все още не, затова и питам. Принципно ползвам lifelog.
S health, който имам е този от googleplay, не е някакъв порт от s5 примерно, който да върви само ма galaxy телефони
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)